mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 26. 9. 2018 08:55

čulibrk píše:Předpokládám, že připíší 200 Kč ve čtvrtek večer, aby lidi na víkend naštvali. :-)


Za srpen bude ještě 500 Kč. ;-]
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod fyluta84 26. 9. 2018 17:31

Mbank mě začíná sr***

většinou chodily odměny za kreditku 17 .. , teď to přislo poprvé 26 a pri obratu 27tis, přislo 97kč !!!

mají nějaké podmínky? když odečtu nabití revolut, tak to mám minimalně 200kč (teď maximálně) a ona PŮLKA...

(mezi námi svatý Hello , 500,- a bezproblému full i při nabíjení čehokoli) škoda, že nemají NFC
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fyluta84 26. 9. 2018 19:14

mkreditka plus ..

někdo mi rikal, ze uctuji jen 100kč + , a je možný že třeba platbu vodafonu taky nezapočítají ?
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 9. 2018 20:33

Take potvrzuji ze bonus byl dnes pripsan v ocekavane vysi. Pripsani muselo probehnout behem odpoledne - dopoledne jsem kobtroloval a jeste tam nic nebylo.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 26. 9. 2018 21:20

Ano, kapříci za srpen dnes připluli v plné výši 500 Kč/kartu.
Bonus za září už by měl být poloviční, ale radši přece jen udělám obrat v původní výši - co kdyby náhodou... Jak víme, u mBank to někdy od výhružek k činům trvá i řadu měsíců. ;-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 15. 10. 2018 20:37

Tak mBank se už po několikáté přidává s akcí doporuč s odměnou. Nabízí až 1200Kč při splnění jednoduchých podmínek což pro zdejší pardály nebude problém ;-)

Pokud by měl někdo zájem napiště vzkaz, mbank mám takže vás můžu doporučit a přidám i část mojí odměny. ;-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 10. 2018 21:02

Do kdy to platí?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TnT2 15. 10. 2018 21:19

Do 14. prosince 2018 nebo do otevření 20.000 nových běžných účtů mKonto či mKonto Business, dle toho která z těchto skutečností nastane dříve.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 16. 10. 2018 06:24

Ne, nebudeš mít IČO...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Honestus 16. 10. 2018 15:01

Nabizim pulku me odmeny za doporuceni, tj. 300Kc za zalozeni mkonta. Vice sz
Honestus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 19. 10. 2018 18:02

Účet v tomto Ústavu jsem letos zrušil přechodem k MB. Budu mět nárok případně na odměnu za založení účtu 600/1200 Kč v případě opětovného založení běžného účtu + podnikatelského? Potřebuji k založení podnikatelského IČO/DIČ ? A co ty další odměny za aktivní používaní až 1200Kč za 6 měsíců, opravdu to mBanka pak vyplácí nebo se to z ní musí dolovat horem dolem a reklamovat a reklamovat ?
Díky.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 10. 2018 18:44

K podnikatelskému potřebuješ IČO, odměnu dostaneš pokud už tam nemáš žádný účet
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 10. 2018 19:29

V předchozích akciích bylo minimálně jednou i výslovně psáno, že uživatel může získat odměnu za běžný osobní účet a druhou odměnu za podnikatelský účet (nesměl se doporučit sám, ale dvě odměny pro nového klienta ano) - to tam je nyní taky, ale moc tedy nevím, jak si vyložit podmínku 2) g) v situaci, kdy mám osobní účet a chtěl bych s odměnou založit podnikatelský

spíše se klaním k názoru, že na odměnu nárok není nebo něco přehlížím/špatně chápu a můžu dostat odměnu pro nového klienta na podnikatelském účtu, ikdyž mám osobní účet?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 19. 10. 2018 20:02

Dle mě jsou oba účty na sobě - co se týká odměny - nezávislé.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2018 21:24

já to minule zakládal a mě ty šmatláci normálně vytvořili jen nějaký 3 spořící účty místo business účtu.
v podmínkách mají že můžeš doporučit i sám sebe když už máš osobní účet a tlf již jednou registrovanej u mbank
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků