mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 1. 2019 07:04

Kapříci za kreditku možná už připluli (nevím, nemám), zato odměna za nově zřízené a využívané mKonto (za příchozí platbu+5 plateb kartou odměna celkem 200 Kč měsíčně po dobu 6 měsíců) za listopad stále ne :(. Vím, že dle podmínek na to má mBank až 60 dní od konce měsíce, za který bonus náleží (tedy až skoro do konce ledna). Ale skutečně jí to v minulosti trvalo u této odměny vždy tak dlouho, ví někdo, kdo v minulosti čerpal? Asi toho mají chudáci moc, snad nezapomenou :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 1. 2019 07:30

Já už to asi budu reklamovat .dřív to bylo hnedka.splnili se podmínky a druhej měsíc připsali . Teď je to čekání na Godota, přijde - nepřijde bonus, nezapomněli na mě ?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 1. 2019 08:01

Tak aspoň vidím, že v tom nejsem sám. Účet na mě i mamku aktivován do konce října, v listopadu i prosinci splněno, zatím ani u jednoho účtu žádná odměna není. Ale jak jsem psal, mají na to až 60 dní, tedy za listopad až téměř do konce ledna, snad to ještě doženou. Akorát jak pak z připsaného bonusu poznat, zda je za listopad, nebo za prosinec a na listopad třeba zapomněli, že :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod octaviampi 17. 1. 2019 16:42

Za poštovné přes Crv bez bonusu.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 1. 2019 21:49

.... to je špatný. Asi CRV už fakt přeposílá správně MCC a další info. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 18. 1. 2019 00:46

Jj, pres crv uz je bonus jen za bezne platby v obchodech. Lepsi nez nic.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 18. 1. 2019 09:22

I tak jsou ta 2% dobra v dnesni dobe. Budme radi, za to co je.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SVitara 18. 1. 2019 09:22

Lepe uz bylo.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 1. 2019 11:03

DrumSession píše:https://www.e15.cz/finexpert/vydelavame/mbank-zrusila-nektere-poplatky-zdarma-jsou-nyni-debetni-karty-i-sepa-platby-1355261
ZRUŠENA podmínka obratu 1500 korun měsíčně, debetní platební mKarta a mKarta Business jsou tak nově zdarma.
ZRUŠEN popplatek za převod z účtů eMax Plus, mSpoření a eMax Business.
ZRUŠEN poplatek SEPA
a klienti se v následujících týdnech a měsících mohou těšit na další novinky... No uvidíme!

Tzn. je možné teď zrušit "beztrestně" kontokorent (který byl zřízen jen proto, aby se neplatil poplatek)?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 1. 2019 19:07

Měl by, také ho plánuji zrušit. Snad zrušení kontokorentu při zachování mKonta jde i online bez nutnosti podepsaný papír doručit bance...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 1. 2019 20:12

Odstoupení nebo vypovězení produktu v mBank: https://form.mbank.cz/forms/termination/logowanie.html
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan1m 20. 1. 2019 15:50

Ja vypovídal na kiosku. Cekaci doba mesic.
milan1m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod psimino 22. 1. 2019 07:54

Přišlo už někomu potvrzení o zaplacených úrocích z mHypotéky? Už to celkem protahují.
psimino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2019 00:53

https://www.mbank.cz/osobni/karty/kredi ... -do-mbank/

Jak kontrolují uzavření puvodni kreditky ? Kdyz puvodni kartu vlastne musi ukoncit/vypovedet klient sam... co kdyz neukonci?

Nerozumim pak vete : “kreditní kartu z jiné banky vám převedeme zdarma” viz prvni veta
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 23. 1. 2019 05:40

Kontroluji to podle registru. Me s tim prudili ze jsem nesplnil jejich podminky a dokonce si nauctovali penale i kdyz jsem jim psal ze jsem puv. kreditku zrusil a poslal jim scan vypovedi.
Unicredit mela v systému bordel a zrejme to "zapomněla" vymazat z registru, ani neposlala potvrzeni o zruseni. Na vyzadani potvrzeni nakonec poslali a mbank penale vratila, ale byl to trochu opruz, nečekal jsem ze bude mbank prudit az tak hodne.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků