mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 5. 2017 16:58

07Petr: Ale tu citouvanou nabidku Vam poslali predpokladam po zavoalni do Tarifomatu, ne do epojisteni.cz?

Priznam se, ze v tom mam trochu hokej. Chapete to taky tak, ze k tomu bonusu se da v zasade dostat pres dva zprostredkovatele, a to bud epojisteni.cz nebo Tarifomat, s tim ze obe cesty jsou na sobe nezavisle?
Nekde na tech vyse odkazovanych strankach epojisteni.cz se pise, ze tato akce trva do 31.5.2017 a neni podminena zadnou utratou na epojisteni.cz.
Podobne podrbnosti o podminkach teto akce od Tarifomatu jsem zatim nikde nenasel. Nedostal jste se nekdo k podrobnejsim podminkam akce od Tarifoamtu, hlavne co se tyce casoveho omezeni a pripadne podminenosti utratou na Tarifomatu.

Ja ted zvazuju, kterou cestou jit, jestli by pres ten Tarifomat na to zrizeni uctu nahodou nebylo vic casu.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 5. 2017 18:25

Nejsou náhodou tarifomat a epojisteni sestry?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 5. 2017 18:25

No tak jako nejsnazsi cesta za bonusem se jevi vyplneni toho formulare naodkaze uvedenem vyse fremantlem a pak pockat na dalsi pokyny, ale je to se znacnym rizikem, kdyz se u tohoto odkazu podle nekterych prispevku jedna o akci z prosince 2016, ktera uz nemusi platit...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 5. 2017 18:48

Přišel fremantlemu před mailem od mbank kvůli dokladům podobný mail jako 07Petrovi? Pokud ne, pak bych se obával, že to bude bez prémie. Pokud ano, pak bych zase tipoval, že to bude OK. Mně tedy přijde nejsnazší/nejjistější zavolat na to číslo, co jsem Ti dal, ale přemlouvat Tě nebudu. Už takhle z toho zase děláš zbytečnou kovbojku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 5. 2017 21:23

Zkusil jsem to a prisel mi v podstate identicky mail plus dalsi mail s vyzvou k zaslani kopii dokladu a vypisu od mBank.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 5. 2017 04:35

Pak bych řekl, že to vypadá nadějně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 29. 5. 2017 17:18

Tak jsem zavolal na automat na tom cisle sdelenem mi drkarlem (nechci ho tady bez jeho svoleni citovat), temer hned mi zpatky volala slecna z epojisteni.cz, zadne doporuceni nechtela, nadiktoval jsem ji pozadovane udaje o sobe, a behem nejakych 15-20 minut mi prisel mail od mbank s vyzvou k zaslani naskenovanych dokladu a vypisu z uctu. To jsem odeslal a ted cekam na mail s vyzvou a udaji k zaslani platby.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 5. 2017 17:30

Tak když s tím doporučováním kecala, číslo zveřejnit asi lze: 735766026.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2017 20:34

Ja bych to bez svoleni nezverejnoval.
Ale v tomhle pripade je to asi jedno.
anonymni

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 5. 2017 07:23

To není soukromej telefon.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 6. 2017 08:22

Ucet od vcerejska aktivni, bonus zatim nepripsan.
Btw pridelili stejne ciselne uziv. jmeno, jake jsem mel nez jsem mKonto zrusil.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 1. 6. 2017 09:28

Zavital jsem na facebook mBanky a prekvapive zjistil, ze nekdo vymyslel uzasnou zmenu a popsal ji jen na blogu...do nazvu prijemce se nove smi zadat jen omezena mnozina znaku, neprojde diakritika, pomlcka, plus, podtrzitko a dalsi. Pokud jsou ulozeny stare sablony nebo kontakty s pomlckou (ktera se tam doplnovala automaticky), tak nefunguji. Takze lidem nejde odeslat platba a nevi proc...proste mBank a komunikace s klienty.

https://www.mbank.cz/blog/post,783,zmen ... ictvi.html

Edit:
Zkousim to a potvrzovaci SMS projde i kdyz mam v nazvu prijemce š, č...tak nevim.
Naposledy upravil zivan dne 1. 6. 2017 09:39, celkově upraveno 1
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 6. 2017 09:37

taylor729: Mně dnes přišel e-mail od epojisteni, že do dvou dnů připíšou 500,- a o té druhé 500,- budou ještě informovat e-mailem. Uvidíme, jak to bude ve skutečnosti, slečna říkala spíš něco jiného (že pošlou 1k naráz, pokud aktivační platba bude 1500,-), ale kvalita informací poskytovaných epojistenim mi nepřijde příliš odlišná od bank, jako např. mB, RB ... :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 6. 2017 10:05

Ze zkušenosti z okolí a mojí nepřipisují 1000 najednou, vždy po 500 Kč.
Mě už 500 připsali a další mají připsat do 2.6.; přišel o tom mail.

Jinak také mám stejné uživatelské jméno jako před zrušením.
anonymni

Odeslat příspěvekod Luboš 1. 6. 2017 11:40

Ted jsem provedl platbu, kde v názvu příjemce mám podtržítko a platba provedena. To co píšou na blogu je vtip????
Luboš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků