mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 5. 6. 2017 13:07

Za bezpracný litr vynadat do podvodníků, to je úroveň.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luboš 5. 6. 2017 13:19

Na info lince mi odpověděli, že se to týká i trvalých příkazů a inkasa. Levá ruka neví co dělá pravá. mBank nic moc banka, ale nyní to pohnojili.
Luboš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 5. 6. 2017 13:33

V mejlu píšou, že: "Je to velmi jednoduché - vy si zašlete minimálně 1 500 Kč (jako ověřovací platbu nebo do 10 dní od otevření účtu) a my Vám následně bez jakýchkoliv podmínek či omezení zašleme 1 000 Kč jako bonus - svých 1 500 Kč tedy zhodnotíte o 66 % na 2 500 Kč."

Mohli napsat 2x 500 Kč, takhle to vypadá jako podvod...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 5. 6. 2017 13:38

Ono je hlavně vtipné to, že 1500 Kč není žádná "ověřovací platba", ale jedna z podmínek, která musí být splněna, aby dealer dostal od mBank svou provizi.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2017 13:45

Však tam taky nestojí, že je to ověřovací platba. Ověřovací platba je cokoliv nad 1,-, můžeš hned poslat 1500,-, ale můžeš je poslat do 10 dnů. Nehledejte si bič tam, kde není.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 6. 2017 13:47

Já jsem si zkoušel vyplnit na konci května (v pátek 26.) tu žádost přes odkaz na tu kamaň, co platila v prosinci 2016, ale nakonec jsem tu žádost nedokončil - moc nadšený jsem z toho nebyl, že bych si měl zase zakládat účet (a kromě toho nebylo jisté, že ta akce pořád platí), tak jsem to chtěl nechat být a ještě minulý pátek 2. června mi přišel mail "Dohodnutá odměna 1 000 Kč je pro Vás již připravena!" a stačí zaslat potřebné doklady do mBank (nejpozději do dvou dnů - no oni do dvou dnů chtěli ty doklady poslat ještě i předtím, třeba mi to napíšou ještě jednou, tak to možná už i zkusím :-) )...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 5. 6. 2017 13:49

Já reagoval na toto:

V mejlu píšou, že: "Je to velmi jednoduché - vy si zašlete minimálně 1 500 Kč (jako ověřovací platbu nebo do 10 dní od otevření účtu) a my Vám následně bez jakýchkoliv podmínek či omezení zašleme 1 000 Kč jako bonus - svých 1 500 Kč tedy zhodnotíte o 66 % na 2 500 Kč."
Naposledy upravil Franklin dne 5. 6. 2017 14:12, celkově upraveno 2
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2017 13:57

Jasně, zaslání 1500,- je podmínka pro získání bonusu. Kde to tají, že je to tak vtipné? Nikde taky netvrdí, že to je ověřovací platba. Problém je tentokrát ve čtenáři.

-- 5. 6. 2017 15:14 --

Hmm. Tos udělal moc pěkně. Je vidět, že máš cit pro grafiku. S interpretací textu je to horší. Ono Ti to stejně nevysvětlím, že? Ale učiním ještě jeden, pokud možno srozumitelnější, pokus. Vytrhl jsi větu z kontextu. Normálně píšou, že jako ověřovací platbu lze poslat cokoliv ve výši Kč 1,- a více. Zde je napsáno "vy si zašlete minimálně 1 500 Kč" (to je 1. podmínka pro zisk bonusu a zřejmě i jejich provize) "(" buď "jako ověřovací platbu" (jinými slovy, můžete je poslat hned jako ověřovací platbu) "nebo do 10 dní od otevření účtu)" (nebo můžete poslat ověřovací platbu v jiné výši dle libosti a poslat těch 1500 do 10 dnů - 2. podmínka).

-- 5. 6. 2017 15:15 --

A hele, že by smazání příspěvku znamenalo pochopení? Fajn. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 5. 6. 2017 14:18

Jo, máš pravdu. Já reagoval jen na tu 1 větu od .357, což je samozřejmě blbost.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 6. 2017 13:49

Tak co rikate na urok od mBank nabizej me refinanc na 5,3% p.a. umela by to nektera jina banka jeste levneji? :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 6. 2017 05:29

Zdravím, mám dotaz k debetní platební kartě VISA od mBank. Jak je to se zahraničníma platbami po internetu a 3D Secure? Mám touto kartou rezervovaný pobyt v zahraničí. Nyní si budou strhávat automaticky rezervační poplatek. Odejde vůbec ta platba nebo to nepůjde díky tomu, že nebude potvrzen 3D Secure kód telefonem? Díky za odpověď. Nějak se v tom ztrácím.
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 6. 2017 08:15

Ono je několik způsobů platby, zcela jistě to má hotel zařízené tak, aby platba prošla, třeba přes MO/TO.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 6. 2017 08:48

Ano přesně tak mi to před chvíli řekli i na MBank. Ať si nastavím dostatečný limit ina MO/TO. Díky.
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 19. 6. 2017 18:05

Potřeboval bych nahradit IB mB nějakým podobným ale podstatně přehlednějším pro hodně malých plateb. Tj. po přihlášení jen jm+heslo (ne sms) bych rovnou skočil na finance na b.ú. Z nových přírůstků, co mám, tak IB od Creditas i RB mi taky moc nevyhovují, pro přihlášeni chtějí potvrzení sms. Navíc IB RB je pro mě tagédie. Jak je na tom třeba Equa?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 6. 2017 18:12

Equa je bez SMS. SMS až na platby a lze 1 kód na více plateb odeslaných do čekárny plateb. Nevím, zda je nějaké maximum. IB je určitě lepší než u mB a RB. Je to ale otázka vkusu každého.

U AirB je přihlášení bez SMS, ale pak při každé platbě (nemá hromadnou platbu) buď SMS nebo nějaká jiná autorizace, kterou nepoužívám. Lze ale při první platbě na daný účet prohlásit účet za známý a další platba už jde bez SMS.

Bez SMS je i přihlášení do Ery/ČSOB a GE (ta mi vyhovuje dost).
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků