mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomaslany 26. 10. 2018 06:21

A mel jsi ty crv transakce i po 20.9.?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 26. 10. 2018 07:14

Měl, ale nevím, zda jsem za ně dostal bonus, protože v té době už jsem měl bonus maximální. Takže uvidíme asi příští měsíc, zda je game over.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 26. 10. 2018 10:06

Dik za info.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 26. 10. 2018 11:57

tomaslany píše:Ajajaj takze konec hry od 20.9.? Ja zadnou transakci po 20.9. do konce zari nemam. :hm


Boze, zase jeden notoricky paranoik.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 10. 2018 14:49

Tak to jako už předává správně MCC a nabití Revolutu už mBank vidí jako nabíjení předplacené karty? To pak ani nemá cenu chodit na poštu.:-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 26. 10. 2018 14:53

Revolut přes Curve bude už u mBank out, ale ještě nikdo nepotvrdil, zda se to týká jen Revolutu nebo všech plateb přes Curve.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 26. 10. 2018 20:03

Za běžné platby v obchodech (CRV/mKreditka e-shop) mi 2 % odměny normálně přiznali, i po 20.9. Akorát ten Revolut ne.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 26. 10. 2018 20:15

Dik. Takze asi filtruji cilene Revolut. :D
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 10. 2018 15:47

Tak včera mi mbanka naúčtovala - 29Kč:
" RUČNÍ PŘIPSÁNÍ NA VRUB " "ZAPOČET DLUHU "
jako fakt super, že by někde bylo info za co...

Předpokládám, že poplatky pojmenovávají poplatky, tzn. jsem zvědav, za co to je...
Stalo se to už někomu ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 10. 2018 16:28

hannys85 píše:Tak včera mi mbanka naúčtovala - 29Kč:
" RUČNÍ PŘIPSÁNÍ NA VRUB " "ZAPOČET DLUHU "
jako fakt super, že by někde bylo info za co...

Předpokládám, že poplatky pojmenovávají poplatky, tzn. jsem zvědav, za co to je...
Stalo se to už někomu ?

To je běžný postup v mBank. Vznikne to například tak, že uděláte na spořícím účtu převod, který je zpoplatněný, ale nemáte na něm dostatek peněz, aby se zaúčtoval tam. Pak zpravidla během jednoho dne je poplatek zaúčtován na vrub hlavního účtu (mKonta). Zkontrolujte placené transakce na jiných produktech než je mKonto (např. eMax, Pravidlené spoření).
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 10. 2018 16:36

Ale já mám pocit, že dávali na vědomí, že už poplatky mezi účty zrušily...Taky jsem si říkal, že jediné, co by to mohlo být tkak je poplatek za převod mezi účty, ale vážně jsem někde četl v emailu, že s velkou slávou oznámili, že tento nesmyslný poplatek ruší...Za kartu to bý nemůže, klasickou kartu jsem po zavedení poplatku zrušil a kreditky mám eshop a Plus a tam jsou poplatky 39, respektive 59 Kč. Navíc podmínky jsem tam splnil...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 10. 2018 16:38

Ze spořících účtů je zdarma jenom jedna platba v měsíci, ostatní stojí 29,- Kč.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 10. 2018 19:16

No mě přišel právě v červnu tento email:

Na vaše přání. Převody z eMax účtu máte zdarma!
Neustále se snažíme vycházet vstříc vašim přáním, aby vám služby mBank vyhovovaly co nejvíc. A tak, když jsme z vašich ohlasů zjistili, že chcete používat eMax účet aktivně, rozhodli jsme se zrušit poplatky za převod.
Využívejte nyní svůj účet naplno a bez omezení!
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 10. 2018 19:35

Ano, to je pravda. Platební styk u eMax je skutečně zdarma, ale pro eMax Plus a mSpoření platí to, co jsem napsal - první platba zdarma, druhá a další za 29,- Kč. Když naúčtovali poplatek za převod ze spořícího účtu, tak jsem předpokládal, že to obyčejný eMax nebyl. Zvlášť když je aktuální úrok na eMax 0,1%. Tomu se snad spořící účet říkat ani nedá. I když mBank kdysi vysvětlovala, že spořící účet neslouží ke zhodnocování peněz, ale k jejich odkládání. Pro úplnost, u "mKonta pro děti" jsou všechny odchozí platby z eMax Plus zdarma.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 10. 2018 20:31

Hmm máš pravdu, má chyba :-( Nějak jsem si spojil, že když to zrušili u emaxu, tak to zrušili i u ostatních účtů (provedl jsem druhý převod z mspoření na účet). Ach jo :-( Kdyby mbank nepodporovala google pay (jakožto jedna z mála vracecích kreditek), tak už jsem ji dávno zrušil..Omlovuám se za zbytečné zas*ání fóra.
hannys85
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků