mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 3. 2018 20:25

neosobně: Ja tomu nerozumim, jako nekolik desitek tisic? :D To je nakej podfuk, dnes neni nic zadarmo, vidim v tom nakou levotu a podvody... na to nektery lidi uzije ale ja radsi nasetrim jako slusny clovek a radny vovcan :)

Pripadne se zajdu zeptat do kralovstvi bank, kde mi pobocku nyni otevrela uz i slavna mBank, otocim se a ejhle nenapadne bankomat AirBank, popojdu par metru Moneta, CSOB a na proti Rajfka a par metru za rohem Sporka. Proste se ke me stehujou banky a ja se tom kralovstvi muzu primo osobne zeptat na ty figle :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 3. 2018 21:25

Děkuji všem velectěným osobnostem zde za skvělou reklamu...))))
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 3. 2018 23:15

A kecy a kecy a kecy... nechceš zkusit OVB, kašpare?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 4. 2018 11:53

MBank nabízí nově půjčky s RPSN 3,81 %
https://www.mbank.cz/osobni/uvery/prvni ... _b_2018_03
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 4. 2018 12:43

Odkaz vede na uver, ktery nabizi uz nekolik roku.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 4. 2018 02:55

Pripsali uz nekomu odmenu 500Kc za zalozeni mkonta a platby kartou? Nebo to ma (v pripade unorovych plateb) byt az dalsi mesic?
Ta jejich formulace (mesic po mesici...) byla trochu obtizne dekodovatelna.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod LorcanToG 10. 4. 2018 22:22

Mně připsali odměnu 500,- Kč bez problému 26. března potom, co jsem v únoru provedl přes 10 plateb kartou, účet samotný jsem zakládal na konci ledna, karta ale přišla až začátkem února.

Jinak jakožto nováček u mBank mám rozporuplné dojmy - u odměny jsem čekal problémy, byla však v pořádku připsána, naopak žádost o mkreditku eshop bez doložení příjmů neprošla, IB vcelku v pohodě, na to jaké se o tom píší nadávky, ovšem to nutné zadávání majitele příjmového účtu při odesílání platby je takový megaopruz >:-( , že si nedokážu představit mít u mBank hlavní účet. Naopak mně teď byl nedávno nabídnut výhodně úročený TV, což jsem ani neočekával a samo jsem ho využil - sice nakrátko ale potěší :-)
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 4. 2018 23:17

V unoru jsem provedl nekolik plateb pro splneni 1500Kc podminky, v breznu jsem kartu zablokokval, aby nedoslo k nauctovani poplatku za vedeni. Odmena zatim zadna. Má někdo dalsi skusenosti?

Jinak to IB je hlavne neprehledny a pomalejsi nez to puvodni.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 11. 4. 2018 06:37

S tím cenami ověnčeným IB jen nechápete jeho přínosy 8-) ... to je jako někdejší nejlepší ministr financí v celé galaxii ... samá cena ... jen z uživatelského hlediska (v jeho případě z hlediska občanů) rozjeb.l, co mohl ... ale to se nemůže prezentovat, jak z hlediska onoho ministra, tak z hlediska IB mBank ... tak jsou prostě nejlepší a sbírají jednu cenu za druhou, bez ohledu na reálný přínos :D 8-D :kuk:
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 11. 4. 2018 13:01

LorcanToG píše: IB vcelku v pohodě, na to jaké se o tom píší nadávky, ovšem to nutné zadávání majitele příjmového účtu při odesílání platby je takový megaopruz >:-( , že si nedokážu představit mít u mBank hlavní účet.


Já to mám vyřešené tak, že do kolonky jméno si zároveň ukládám i číslo účtu. Pak při posílání peněz stačí zadat číslo účtu.
To IB tvořil nějaký numerofob, který má panickou hrůzu z čísel. Divím se, že ještě smíme zadávat částku číslem a nemusíme klikat na nějaké obrázky stokorun. :-)
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 4. 2018 14:17

@Lenka_2
V tom silenem nestandardnim IB mBanky (kvuli nemuz a kvuli poplatkum jsem z mBank utekl) se da v historii vyhledavat i dle cisla uctu, ale musi se vzdy zadat v uplnem formatu, tedy v cele delce, vcetne predcisli (i s temi nulami, napr: 000000-0000123456/2010). Toto je nedokumentovana funkce, kterou jsem tehdy objevil pri testovani noveho IB, kdyz ho zavadeli. Tenkrat jsem jim psal, ze by to meli zmenit/opravit tak, aby se dalo vyhledavat i dle cisla uctu bez levostrannych null (pripadne uplne bez predcisli), ale stejne jako vsechny ostatni pripominky toto nikdy nebylo/nebude vyreseno.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 4. 2018 09:33

mbank má 2 akce do konce dubna ?
na založení účtu známému třeba
1. když já doporučím připíše se mi 600 Kč, novému klientu 500 Kč
za platby kartou
2. akce s názvem zaplať 5x kartou dostane nový klient 500 Kč ?

dále jsem v podmínkách četl, že i když mám mkonto, tak si můžu založit mkonto bussiness, je to tak ? pak tam je, že nemusím uvádět svoje číslo a odměna se připíše mě, což nevím kolik bude 500 a ještě 600 ? a pak když si zažádám o kartu a 5x zaplatím housky tak dostanu ještě 500 Kč, je to tak ?
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 5. 2018 11:05

Přišlo mi:
Internetové bankovnictví od 20.5. stejné funkce, nový vzhled.
... jojo chtělo by to víc barev. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hakanan 4. 5. 2018 19:01

Neví někdo jak se zbavit otravných telefonátů a sms s jakože ,,informacemi o vašem účtu,, rozuměj spíš stále těm stejným nabídkám půjček, pojištění, karet a já nevím čeho ještě. Fakt už mě nebaví každou chvíli odmítat operátora s nějakou super hyper nabídkou exkluzivně jen pro mě. Nakoupím třeba v Hornbachu za 5000 a okamžitě po zaplacení kartou přijde sms o super půjčce na rekonstrukci a za hodinu nato volá operátor s nabídkou na hypotéku. Fakt mě to už přestává bavit. Samozřejmě vždy žádám o vyškrtnutí z tohoto jejich programu ovšem marně, ani extra žádost na mlince s operátorem nepomáhá. Nehledě na to kolik dalších finančních subjektů se kterýma jsem neměl nikdy nic dočinění mě také kontaktuje (určitě si mezi sebou s mbank vyměňují kontakty na klienty)
Hakanan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 5. 2018 19:35

Doporučuji komunitní aplikaci Můžu to zvednout – pokud volá banka/nabídka levné elektřiny apod., hned to při vyzvánění uvidíte, případně je možná tato provařená čísla s negativním hodnocením automaticky blokovat.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků