mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 22. 2. 2018 10:41

Máte někdo od mBank jak eShop tak Plus? Jak dlouho po sobě jste je dostali?
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 22. 2. 2018 11:03

Lodgy píše:Tak to by me zajimalo jak? Hledal jsem a nenasel. Potrebuji zrusit eMAX. Kdybych zrusil mKonto a nemel ani eMAX, zustane mi mSporeni nebo mi ho zrusi s mKontem?

No když budete někdo skutečně v nouzi a nedokážete postup najít sami, tak vás na zrušení účtu přes menu v internetovém bankovnictví dokážou navigovat i na té jejich lince.
losalamos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 22. 2. 2018 11:35

Prologer píše:Máte někdo od mBank jak eShop tak Plus? Jak dlouho po sobě jste je dostali?

Požadat můžeš jakmile dořešiš jednu žádost.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 23. 2. 2018 19:33

já měl obě, během asi dvou měsíců ovšem v rámci převodu kreditky
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 26. 2. 2018 23:48

Kdo vybral duplicitne pripsany bonus a mel na uctu nulu - byl bonus odecteny? U manzelky stale nedoslo k odecteni a nevim, zda je mozne penize presunout.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 27. 2. 2018 06:34

Byl odecteny nasledujici mesic hned po pripsani. Tento mesic mi ovsem jeste bonus pripsan ani nebyl. Nekomu uz jo?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 2. 2018 07:11

Mně už přišel včera.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 27. 2. 2018 07:32

Taky vcera...
...a mnel sem dojem, ze mne byl take odecten nasledujici mesic, bohuzel screen sem si neudelal a ted si nejsem jist(no v historii neni)... ale kazdopadne mne byl odecten ted zaroven s pripsanim, tak ted nevim...

Edit:...tak uz vim , je to ok. prosel sem to chronologicky za posl. 2mes. a jo souhlasi neni 2x minus.
...a nejak sem uz zapomnel podminky, von je asi nejakej strop ze? Pripsano mam 500,- coz neodpovida 1%...
kajer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lodgy 27. 2. 2018 08:37

V historii to pricteni i odecteni v lednu normalne je.

Unorovi kaprici take uz pripluli. :D
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 3. 2018 19:39

Pro vybrané klienty mBank znovu spouští akci "doporuč a získej 500 Kč" + pro všechny nové klienty možnost získat 500 Kč za založení a 5 plateb kartou.
Kdo založí nové mKonto konto a uvede moje tlf. číslo, získá nejen až 1000Kč, ale i další jedinečné informace o dalších možných bonusech a fíglech u nejen fin. institucí. Možno takto ročně vytěžit až několik desítek tisíc a to bez rizika a námahy... Finanční rady samozřejmě až po připsání bonusu na můj účet mBank. Zájemci pište mě do SZ.
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 3. 2018 19:48

Běž s tím spamem do háje.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 7. 3. 2018 20:11

neosobně píše:Zájemci pište mě do SZ.

Napsal jsem tě do SZ a nic se nestalo.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 7. 3. 2018 20:15

Pobavils :-)
Jsem zvědav, kolik lidí to pochopí.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 3. 2018 21:25

neosobně: Ja tomu nerozumim, jako nekolik desitek tisic? :D To je nakej podfuk, dnes neni nic zadarmo, vidim v tom nakou levotu a podvody... na to nektery lidi uzije ale ja radsi nasetrim jako slusny clovek a radny vovcan :)

Pripadne se zajdu zeptat do kralovstvi bank, kde mi pobocku nyni otevrela uz i slavna mBank, otocim se a ejhle nenapadne bankomat AirBank, popojdu par metru Moneta, CSOB a na proti Rajfka a par metru za rohem Sporka. Proste se ke me stehujou banky a ja se tom kralovstvi muzu primo osobne zeptat na ty figle :D
Win 7 UL 64 EN, Core i5-750, SSD Samsung 840 Pro 256GB,Seagate Barracuda 2TB + WDBlack1TB. MB Asus P7P55D-E PRO -Intel P55 s1156, RAM Kingston16GB DDR3 1600,CORSAIR TX650, Gainward Phoenix 1060 Golden-2126Mhz/9400Mhz-OC 6GB, LCD Dell S2740L.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 3. 2018 22:25

Děkuji všem velectěným osobnostem zde za skvělou reklamu...))))
neosobně
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor