Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lubik2 19. 4. 2018 13:04

co nabizi jine nez konkurence?

Komplet
+ 1 SEPA platbu měsíčně (ve srovnáním s FIO se ušetří 20,-).
- směna deviz přes Roklen a podobně je nyní hrazená, pokud to nejsou eura a není to první platba v měsíci

Exclusive konto
- mít u nich hromadu peněz
- nejsou odchozí platby zdarma
+ v kombinaci s Revolut odchozí platby zdarma (vyzkoušena eura,možná i další měny)
+ příchozí devizové zdarma
+ směna deviz přes Roklen je nadále zdarma (akorát to nejde přes RB účty)
+ Gold karta s pojištěním pro celou rodinu včetně dospělých dětí, babiček a podobně (musí mít vlastní kartu,pokud jim povolíte čerpat peníze ze svého účtu, tak to není problém). Mám děti na VŠ, je to ideální kombinace pro Erasmus,tj.GOLD RB+Revolut(stačí virtuální) na placení zahraničních nájmů a podobně
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 4. 2018 13:45

Tak jasne, exclusiv konto by to resilo, ale kuli tomu u nich drzet penize, to teda nee.
Jde mi spise o Komplet, ktere je pro mne useless nyni(a to nemluvim kdyby bylo za 129 bez voucheru). Treba na SEPA mam slovenskou UCB -U Konto Premium (muze si ucet otevrit i CR rezident s ceskym mobil. cislem bez problemu), debetka s kurzem asociace atd, UCB take resi operace s Roklenem atd.
Trochu mne nastvalo, jak poradne neprecetl cenik a nauctovali mne 5*4Kc za info sms(to bylo predtim v eKonto Comfort zdarma)...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod cipisekcz 19. 4. 2018 14:33

Ja jsem si treba oblibil u eKonta Komplet - Inteligentni Sporeni.

Inteligentní spoření umožňuje operativní zhodnocení Vašich finančních prostředků formou automatických převodů mezi běžným a spořicím
účtem. Na základě Vašeho nastavení převádí finanční prostředky z běžného účtu nad stanovenou hranici na spořicí účet a současně,
pokud finanční prostředky klesnou pod stanovenou hranici, převádí je zpět na běžný účet. Automatické zjišťování zůstatků pro převod se
provádí ve zvolené periodě.
cipisekcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 19. 4. 2018 15:08

Jen pro informaci: Inteligentni sporeni je i u eKonto Smart
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 19. 4. 2018 17:39

slavo963 píše:Tak jasne, exclusiv konto by to resilo, ale kuli tomu u nich drzet penize, to teda nee.


Exclusive má poměrně dobrý spořící gold účet, 0.5% do 2M. Jasně najdou se i lepší, ale typicky ne do této částky. Např. Creditas ano 0.6%, ale tam chybí zbytek služeb - kk, gold debetka, salonky a tak. Takže pokud člověk chce mít vyšší částku likvidní moc mu toho jinde nezbude (nepočítám termínované vklady)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Burian330 18. 5. 2018 10:42

Mohu se zeptat, jak jste to myslel u těchto dvou položek?

V ceníku pro příchozí/odchozí devizové platby mimo EUR mají pro všechny typy jejich účtů, včetně Exlusive:

1 % z částky platby, min. 300 Kč, max. 1 200 Kč / 1 % z částky platby,
min. 300 Kč, max. 1 500 Kč

+ příchozí devizové zdarma
+ směna deviz přes Roklen je nadále zdarma (akorát to nejde přes RB účty) A přes jakou banku?
Burian330
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod __Pavel 21. 5. 2018 09:24

RB zase jede. Přes hodinu nefunkční mobilní bankovnictví, když jsem se rychlostí šneka přihlásil do toho internetevého, tak jsem zjistil, že podle něj mám zakázané internetové platby na kreditkách s možností je povolit, při pokusu tak učinit to však padlo úplně a už se nedá přihlásit vůbec.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 5. 2018 09:27

me slo smart i inet, i- net teda na druhej pokus. typ karty Unresolved a inet platby zakázany, jdu vyzkoušet kartičky od Pošty. když nepůjdou ty, tak zkusím zaplatit objednávku na netu.
ps kartičky fungujou
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 22. 6. 2018 16:43

V příštím týdnu bude banka rozdávat mobily...

https://www.rb.cz/attachments/PI/pravid ... iny-rb.pdf

Akorát nejspíše většina z nás ostrouhá, pokud tento bod znamená, že klient u nich neměl nikdy žádný produkt, což většina z nás měla kreditku, jelikož ždímala bonusy (mall poukazy apod.):

"1. „Klientem“ je fyzická osoba nebo fyzická osoba podnikatel, která při podání žádosti o poskytnutí
Plnění doposud s Bankou obchodní vztah nenavázala nebo o navázání obchodního vztahu s Bankou
teprve jednala. "


Ještě je opruz držet jejich účet 3 roky a vypovědět účet u současné banky..Mobily nic moc, ta J3 se dá, ale ta J1, to je hrůza...Navíc záleží, co budou mít na pobočce, tak už vidím, že většina bude mít právě tu J1...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 23. 6. 2018 08:17

Povídal jsem si se starším kámošem a ten mi říkal, že kdysi dávno využil akce, kde DOSTAL mobilní telefon z vyšší kategorie (Ericsson A1018, Bosch 909 dual S, Nokia 3210 v té době stály téměř půlku platu) se závazkem na 24M. To byl BONUS! Dnešní RB nabídka je v porovnání s historií minimálně podivuhodná, telefon opravdu nic moc, standardní příslušenství (dnes zcela nezbytná folie na sklo a futrál, aby tlf vůbec ty 2 roky přežil) - zero, dokup si sám...
https://www.mobilmania.cz/clanky/chcete ... fault.aspx
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 23. 6. 2018 10:38

Ahoj nevíte jestli se dá KK style případně DK gold base použit ke vstupu do letistniho salónku v Praze či Vídni?
Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 23. 6. 2018 12:16

Stačí se podívat na stránkách RB, kde je to popsané.

https://www.rb.cz/osobni/kreditni-karty ... arta-style
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 6. 2018 12:47

PULPANM píše:Ahoj nevíte jestli se dá KK style případně DK gold base použit ke vstupu do letistniho salónku v Praze či Vídni?
Díky



Nedaji, jenom embos MC Gold debit nebo KK Deluxe. Obe maji ikonku letadla na zadni strane karty
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod cz01 23. 6. 2018 14:23

KK Deluxe nemá ikonku letadla, má pouze vstup zadarmo na T1 MasterCard salonek v Praze a ve Vídni. Gold debit karta má navíc vstup do T2 RB salonku.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 6. 2018 14:32

Tak to mne bankerka opet zavadela, protze mi to navrhovala jako nahradu za goldku(ktera byla v ramci eKonto Comfort donedavna zdarma)
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků