Raiffeisen (eBanka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 7. 2018 08:12

Přislíbí vyšší úročení, ale od začátku systém nastaví nižší % - "na uvítanou". Alespoň tak jsem si to přeložil, jak to u nich chodí. A to jsme bankéřce říkal, že chci ihned od začátku vyšší %, aby mi to prosím nastavila. Dále jsme měl přislíbeno další bonusové úročení na s.ú., když jsem tam zašel asi po 9M, tak se ptala, kde to mám písemně. Tak jsem ji řekl, že jsem ho požadoval a že to měla do smlouvy zahrnout - jak jsem ji poskytl 100 %-ní důvěru. Budhažel nikde ani zmínka.
Pak následovalo další (fotbalově) okopávání kotníků, přešlapů a slibů, tak jsem na to hodil widle.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 11. 7. 2018 13:43

hannys85 píše: tak si to zkontrolujte, ať nemáte místo 0,75% jen 0,05 %...

Původně jsem eKontosmart zakládal jen kvůli vytažení bonusu za rychlou půjčku. Než jsem ho stihl zrušit, přišel zaměstnavatel s nabídkou ekonta komplet za zvýhodněných podmínek, tak jsem si smart převedl na komplet..
Celou dobu jsem žil v tom, že mám ekonto aktivované se spořícím účtem ekonto flexi a úrokem 0,75%, ale měl jsem to stejně jako ty s e kontem plus a úrokem 0,05%. Naštěstí jsem tam neměl moc nasypáno :D.

Díky
Tatatoooo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 12. 7. 2018 20:57

Dnes večer nákup v Lidlu cca asi 700 Kč a 3x mi to nevzalo RB kk, poté pokladní říkala, že dnes karty zlobí, přišel vedoucí a ptal se, zda to není RB karta, že ty dnes moc nejedou. U dalšího terminálu, to už vzalo ok.

Asi ten risk engine v RB pořádně vytunili :)
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 7. 2018 22:53

Zrovna jsem ti to chtel napsat, ze to bude nejaka rizikova transakce :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod sorra 13. 7. 2018 02:14

sorra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 13. 7. 2018 10:19

esquire
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zivan 15. 7. 2018 11:01

Mám účet jen chvíli a myslel jsem si, že mě nic nepřekvapí...ale jak se u RB potvrdí trvalý příkaz? Mám tam jen "Zrušit" :(

Obrázek
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 7. 2018 11:52

Jsi na IB příliš rychlý, od-kliknutí a provedení může trvat i více jak 1 min.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 15. 7. 2018 12:22

Nejsem, podle infolinky nemám nastavena podpisová práva pro zadání trvalých a jednoduchých příkazů k platbě.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Předchozí stránka