Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 15. 12. 2018 20:24

Bohuzel v nove verzi aplikace zmizela u kreditnich karet celkova aktualni utrata (tzn. pokud kreditku prebijite, tak se tyto penize v utrate nezobrazuji, jen cerpani uveroveho ramce)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubik12 17. 12. 2018 21:10

Taky vam nova verze aplikace pada na telefonu s rootem?
tubik12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 17. 12. 2018 21:20

Ne, zatím se mi na Androidu ještě ani nenabídla k instalaci, ale předpokládám, že většina lidí bude bez rootu na telefonu...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 17. 12. 2018 23:49

tubik12 píše:Taky vam nova verze aplikace pada na telefonu s rootem?

Bankovní aplikace jsou obvykle na mobilu s rootem nefunkční (z důvodu větší bezpečnosti).
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kamzyk 18. 12. 2018 09:32

milanBrno píše:Bohuzel v nove verzi aplikace zmizela u kreditnich karet celkova aktualni utrata (tzn. pokud kreditku prebijite, tak se tyto penize v utrate nezobrazuji, jen cerpani uveroveho ramce)

Des a hruza, jeste ze jsem si tu starou verzi zazalohoval, tahle musi z mobilu pryc. :-\
kamzyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 12. 2018 11:26

kamzyk píše:...starou verzi zazalohoval, tahle musi z mobilu pryc. :-\

To ti předpokládám nebude dlouho platné, RB ve zprávě v aplikaci mimo jiné píše:
RB v mobilní aplikaci píše:V nejbližší době Vás k aktualizaci vyzveme přímo z aplikace, stará verze tedy již nebude dostupná.


Nedostupnost samosebou nemusí nutně znamenat hned i nefunkčnost. Ale dá se to myslím brzy očekávat, jako u jiných bank, že tu výzvu k aktualizaci bude povinné vyslyšet, jinak se nepůjde přihlásit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 12. 2018 12:50

Přesně, tohle je fakt krok zpět. Z použitelné appky udělají zase omalovánky, které nic nepřidávají jen to člověk hledá a hledá..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2018 13:19

Tak já teda nevím co tam hledáte, nebo alespoň na iOS je vše na úvodní stránce a další věci max na dva kliky. Push notifikace. Komplet přehled zůstatků karet, vč. blokací na jeden klik. Dokonce i přehled investic z rBrokera. Převody např. ze spořáků také lepší. Chybí akorát SEPA platby, ale to je prý záměr, jinak už bych nemusel do IB vůbec. Jediné co, tak by to mohlo být krapet rychlejší, ale jinak za mě příjemné překvapení.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamzyk 18. 12. 2018 14:02

Urcite se na kreditkach nezobrazuje celkova utrata, presne jak psal Milan z Brna, ve stare aplikaci to je, v IB to take je. Kdyby umela nova appka alespon prevod bonusu, tak bych se s tim smiril, takhle ale dam zpet do mobilu tu starou.
kamzyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2018 14:13

a k čemu je to dobré? podstatné je snad čerpání úvěrového rámce, resp. výše splátky
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamzyk 18. 12. 2018 14:16

Ne, kdyz ti jde o co nejvyssi bonus, tak potrebujes vedet celkovou utratu.
kamzyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2018 14:36

no když máš vysoký úvěrový rámec tak je to jedno, nehledě na to, že RB už toho půlku na bonusy filtruje, takže stejně to musíš počítat manuálně
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 18. 12. 2018 17:13

IB převody zvládá, zůstává mi záhadou, proč by hotové API nemohli použit i pro mobilní aplikaci.

Souhlasím s Kamzyk, že celková utracená částka se hodí znát - na RB mám nižší rámec, ale zároveň se stala mojí hlavní kk na běžné nákupy.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kamzyk 18. 12. 2018 20:40

Ja mam vsech trech kreditkach RB nejnizsi mozny uverovy ramec.
kamzyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod qwertz375 19. 12. 2018 22:25

Jak dlouho trva pripsani penez na kreditni kartu pri prevodu v ramci RB (napr. pri navyseni limitu karty vlastnimi penezi)?
qwertz375
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků