Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 6. 2018 15:35

PULPANM píše:Ahoj nevíte jestli se dá KK style případně DK gold base použit ke vstupu do letistniho salónku v Praze či Vídni?
Díky
S KK Style to bude za stále pěkných 100,- Kč (s Priceless Specials) a Vídeň je zadara.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 23. 6. 2018 15:47

Ja mam takovy neblahy pocit, ze s KK DELUXE tam vstup zadarmo uz fakt neni.

:arrow: https://www.prg.aero/mastercard-lounge
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 6. 2018 16:27

Fakt je..

S DE LUXE kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard vstup do salonku na Letišti Václava Havla ZDARMA*. Stejně tak můžete ZDARMA využít vstup do salonků JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni. * Protože tento exkluzivní benefit zajistila Raiffeisenbank pouze pro její prémiové klienty s kreditní kartou DE LUXE, informaci o vstupu zdarma na stránkách http://www.pricelessprague.cz od MasterCard nenajdete. Uvedené stránky jsou určeny pro klienty všech bank. viz https://www.rb.cz/osobni/kreditni-karty/karta-deluxe
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 24. 6. 2018 16:55

S DK vydávanou k eKontu Exclusive je vstup do let. salónku RB zdarma - byli jsme 2 osoby.
Ve Vídni byl vstup zdarma pouze pro majitele DK.Karta má na zadní straně symbol letadla v magn.pásku a vedle podpisu je Symbol VIP Premium RB Club.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 24. 6. 2018 18:22

Vim, ze to bylo svyho casu za 450 Kc vstup s tim, ze cast refundovali.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 26. 6. 2018 15:53

Tak RB opět nabízí k založení nového účtu smartphone Samsung Galaxy J3 nebo Samsung Galaxy J1 zdarma, jen v tomto týdnu 25. - 30.6.2018, při příležitosti 25. výročí. Info zde:
https://www.rb.cz/promo/narozeniny

Mělo by se to týkat i eKonta Smart, které může být při splnění podmínek zdarma.

Chci se zeptat, nevyužil jste někdo této akce, že byste mohli poreferovat o průběhu a případných nástrahách?
Myslíte, že se do toho vyplatí jít, kdybych do toho šel jenom kvůli tomu mobilu zdarma? Jestli to dobře chápu, asi bych si ten účet musel udržovat tři roky a po tu dobu si tam přepinkávat 15000,- měsíčně?
Potřeboval bych vědět, jestli uznávají převody mezi mými vlastními účty ve výši aspoň 15000 kč, jeden účet v RB a druhý např. Fio, jako plnění podmínky pro vedení ekonta smart zdarma. díky

-- 26. 6. 2018 17:01 --

Teď mne napadá otázka pro znalé, je to teď s tím telefonem zdarma skutečně mimořádná akce k výročí nebo nás vodí za nos a stejný nebo podobný telefon nabízí k novému účtu za stejných podmínek i standardně dlouhodobě? Abych zase jako blbec nenaleťel na údajně mimořádnou akci...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 26. 6. 2018 17:02

tak jsem se na infolince dozvěděl, že je podmínkou i zřízení účtu mobilitou, tzn. že bych si musel účet u nějaké jiné banky nechat zrušit resp. převést prostřednictvím RB, tak to už je docela opruz, i když za založení účtu člověk nic nedá...
jo a taky podle infolinky prej nemaji na webu vzor smlouvy, kterou potom člověk na pobočce podepisuje, pořád odkazovala jenom na pobočku, to se mi moc nelíbí.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 6. 2018 18:03

Doporučuji objednat se na určitou hodinu do určité pobočky (dle Vaší preference). Založení (a to už jsem byl u nich v systému) trvalo včera 1 hodinu a to jsem narazil na schopnou pracovnici, která jela rychle, ale to množství papíru a všeho bylo strašné. Dostal jsem Galaxy J3 (2016), takže myslím si, že celkem dobré, akorát nesmím zapomenout na plnění podmíněk, abych jim nic nedal na poplatcích...Zajímalo by mě, jestli když zhorší podmínky k využívání ekonta (mám smart) a budou chtít najednou např. platit za vedení, tak zda můžu odejít bez toho, aniž bych jim musel zaplatit 2000 Kč pokutu za nedodržení závazku (za telefon).
No i pokud jim někdo bude platit za vedení, tak má vlastně mobil na splátky.
Do 150 tisíc mají i docela slušný úrok (myšleno na dnešní dobu), tak si vlastně trochu polepším (přecházím z creditas).
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod davsopl 27. 6. 2018 00:55

Ahoj kamarádi. Pokud budete někdo zakládat účet v rámci akce “narozeniny 25 let”, poprosím zakládejte na mé doporučení. Prosím SZ. Děkuji.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Persbrandt 27. 6. 2018 02:31

Díky hannys85. Takže jste musel splnit i tu mobilitu z jiné banky a nějaký ten jakoby úvěrový produkt, např. kontokorent nebo bezúročnou rezervu? Co ta obnáší? Jaká je nejsnazší cesta jak splnit podmínku toho úvěrového produktu? Nechtěji kvůli té bezúročné rezervě povinně dokládat příjmy nebo nesouvisí s tím nějaká jiná komplikace?
Neptal jste se náhodou na to, zda je na webu dostupná veškerá smluvní dokumentace, která je, jak píšete, velmi rozsáhlá?

Taky by mne zásadně zajímalo, jestli když zhorší podmínky resp zruší možnost vedení účtu zdarma, tak zda můžu bez sankce odejít. Podle mne to musí být někde v té smlouvě nebo ve smluvních podmínkách. Já bych takovou možnost pokládal za samozřejmost, aby jim člověk nebyl za užitečného idiota.

A na ten mobil jste dostal klasickou záruku 2 roky?
A je ve verzi Dual SIM nebo Single SIM? Jaké barevné provedení?

Píšete, že jste dostal Galaxy J3 2016. Jestli je to ten Samsung Galaxy J3 2016 J320F Dual SIM, tak by mělo jít o mobil se starší Androidem 5.1, 1,5 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti (hlavně ta RAM by mi přišla na hraně). Odpovídá to?
Pokud ano, tak bych řekl, že kdyby člověk platil po dobu těch povinných tří let (snad nepletu tu délku závazku) měs. poplatek 99 kč, tak by zaplatil celkem 3564 kč, čímž by ten telefon celkem slušně přeplatil, protože podle zběžného pohledu na heureku se tento telefon prodává od cca 2600 kč.

díky kdyžtak za upřesnění těchto bodů.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elinor 27. 6. 2018 05:25

Já dostala Samsung Galaxy J3 2017 black - 16 GB, 1 SIM - bylo to na pobočce Ostrava, Sjízdná. Aby se neplatil poplatek za vedení účtu, lze sjednat konto smart - podmínka aktivity - posílat 15 tis. měsíčně, 3 odchozí platby za měs. K získání mobilu podmínka zrušení účtu jinde (mobilita), povolený debet 1000 Kč - bez poplatku a úroku. Pro jeho získání se bankéřka ptala na úvěry a výši kreditních rámců.
Bankéřka říkala, že v dřívějších akcích byl mobil pouze ke zpoplatněným kontům (např. komplet).
Za mě - dobrá akce, měsíčně věnuji 2x 10 min. pro převod do RB a pak zpátky. A mám mobil zadarmo.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 27. 6. 2018 09:28

Dual to nebude, ptal jsem se na to u minule akce a to byl jen single.

Jinak jakych 2x 10min/mesic? Snad nastavis trvale prikazy a nebudes to delat rucne.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 27. 6. 2018 09:53

dokud nebudou davat iphone tak mi to za ten hassle nestoji...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 27. 6. 2018 10:53

zivan píše:Dual to nebude, ptal jsem se na to u minule akce a to byl jen single.

Jinak jakych 2x 10min/mesic? Snad nastavis trvale prikazy a nebudes to delat rucne.


Presne, nastavit trvalaky a melo by to fungovat automaticky. Doufam, ze kdyz bych nastavil jednou 15000,- z vlastniho uctu jinde do RB a trikrat 5000,- zpatky z RB treba vsechno v jeden den, tak nebude problem. A kdyby to neslo, tak trikrat 5000,- zpatky tri dny po sobe.
Ale jestli se potvrdi, ze to je jen single sim, tak to uz mne laka min, i kdyz jsem jnak pro kaydou spatnost. Dneska si myslim, ze je vetsinou potreba, pokud teda clovek nema sluzebak, jednu simku na data a druhou na volani, popr. jeden slot treba na slovenskou simku. Pokud teda clovek nechce krmit nenasytne operatory uplne jinymi castkami nez jinde v Evrope..
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 27. 6. 2018 11:53

to je slušný šrot ten SAM J3 2016,to se nevyplatí zakládat. :nenapadne
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků