Rozdíly ve spořících účtech

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Torns 2. 10. 2017 00:28

Pro získání zvýhodněné sazby není třeba fixovat. Fixaci lze kdykoliv zrušit, ale prostředky jsou volné až následující (pracovní?) den a odchozí platby provádí v režimu D+1.
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod msimcard 2. 10. 2017 09:59

V tom případě mi to vychází jako dobrá sazba 0,7% pro zůstatky do 1,5M. Opravdu tam není nějaký háček? Zdá se mi to dost dobrá nabídka na dnešní poměry.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 10. 2017 11:38

Je to spíš 0,8 %: 0,2 % základní sazba, 0,1 % čtvrtletní fixace, 0,5 % ta prémie do konce roku. Stejně se vcelku jedná o jednorázovou a nezajímavou částku.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 2. 10. 2017 11:49

xls píše:Je to spíš 0,8 %: 0,1 % základní sazba, 0,2 % čtvrtletní fixace, 0,5 % ta prémie do konce roku. Stejně se vcelku jedná o jednorázovou a nezajímavou částku.

Jak to myslíte s tou nezajímavou částkou? Pokud někdo uvažuje kam dát do konce roku částku třeba kolem 1M s možností okamžitého použití, tak mi to přijde jako jedna z nejlepších variant na našem trhu. Neznám výhodnější spořící účet s takto vysokou úrokovou sazbou, pokud se bavíme o této částce.
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 2. 10. 2017 12:56

Msimcard - uz rok mi dluzite 150kc z doporuceni ING konta
dargen
Návštěvník

Předchozí stránka