Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 3. 2018 19:16

Spořicí účty mají novou jedničku. Projděte si aktuální přehled nejvyšších úroků
https://zpravy.aktualne.cz/finance/nejl ... 47ab5f122/
AirBank 1% je max. Ostatní stále nic moc...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soleass 7. 3. 2018 22:44

Zdravím, řeším momentálně otázku jako Pepa-z-Depa z minulé stránky. Ze spořáku v Equabank těžím "maximum", proto hledám další větev, kam bych odkládal bez podmínek peníze. Zatím se mi nejvíce zamlouvala ING bank, čistý spořák bez podmínek, ale dnes jsem objevil Hello Bank a úrok 0,6% bez podmínek mi padl do oka, proto se chci zeptat zda v tom není nějaký "háček", projížděl jsem sazebník a standartní služby zdarma, což mi jako odkladiště vyhovuje. Díky za potvrzení, případně za navrhnutí nějaké jiné alternativy.
soleass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 7. 3. 2018 23:01

V Hello bank je to bez podminek a hacku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 8. 3. 2018 07:24

Pokud jsi ochotný zaplatit 5x v měsíci kartou, tak poté Airbank s 1% na běžném a spořícím účtě v součtu do 350 000 Kč. Platby kartou lze dobíjet i Regiojet po koruně, zvaž, zda ti to za to stojí :)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod soleass 8. 3. 2018 07:57

Díky za tip, uvažoval jsem o ní, ale bohužel sháním právě něco bez podmínek, jelikož ke všemu používám (spíš nepoužívám) Equabank.. Pět plateb kartou mám tak za 3 měsíce a vlakem jsem jel naposledy tak v roce 2010 :D Sháním proto spíš úschovnu kam bych jen vložil přebytek a o víc se měsíc nestaral. Z EB získávam bonus jelikož mi tam chodí výplata, takže je to pro mě jakoby "bez podmínek". Ale díky :)
soleass
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chosta 8. 3. 2018 16:22

Ještě Creditas banka spoření bez podmínek úrok0,5%+0,1%
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 8. 3. 2018 17:15

U Creditas navíc není určená max výše vkladu pro úročení, což je velká výhoda.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 9. 3. 2018 17:50

Šejdíři a Lupiči v sakách jsou to....při inflaci 3% se vůbec nestydí dávat úrok na vklady 1% či většina dokonce 0,5%....
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 9. 3. 2018 21:15

Kdybys byl alespoň elementárně vzdělán, nikdy bys nedával do souvislosti inflaci a úrokové sazby na depozitních produktech. Výši úrokové sazby určuje to, kolik peněz banky mají a kolik jich potřebují. Pokud jsou zavaleny vklady bez možnosti reálného zužitkování, není jakýkoli důvod přitahovat ještě další a další.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 3. 2018 23:18

Tzn. že v Rusku Turecku máj banky minimální vklady od občanů, inflace veliká , úroková sazba od 8 procent a výše.to stejný má Brazílie, Mexiko, Indie i Čína .nechapu jak to v Indii a Číně můžou splácet když dluhopisy jsou 6 a výše procent, ale není se čemu divit že v Indii máj tolik nesplacených úvěru a v Číně jsou tak brutálně zadlužený firmy.
Takových 5 procent položilo celý USA , ale šlo o skokový zdražení variabilních sazeb hypoték.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 3. 2018 10:16

Jde "pouze" o mazaný jiný způsob okrádání spořivých občanů Kolonie česka nadnárodními korporacemi a jejich poskoky a vlastizrádci mj. i z ČNB. Prakticky všechny banky a samozřejmě nejen ty jsou v rukou nadnárodního kapitálu. Rozpůjčované finance zejména na Zlodějské hypotéky a firemní úvěry jdou do TISÍCŮ MILIARD a poskoci a vlastizrádci nám budou tvrdit, že Zlodějské banky mají vkladů nadbytek....1 milion lidí v doživotním zadlužení a exekuci, 4 miliony zadloženi do duchodu na hypotékách a zbytek lidí živoří od výplatě k výplatě v nájemních bytech a ubytovnách a údajně mají vysoké vklady v oněch bankách... :D :D

Jde pouze o ožebračení a jiný způsob tzv. "MĚNY", těch pár spořivých občanů, co živoří s pár melouny na úroku 0,5%...při minimálně přiznané inflaci 3%, ve skutečně násobně vyšší s přihlédnutím k extrémnímu růstu cen realit, energií, potravin....
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 10. 3. 2018 12:56

Kdyz si ctu takove blaboly je mi tehle lidi vlastne lito.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 3. 2018 14:09

Neosobně a co čekáš, když tomu velí židovská lůza? :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 3. 2018 19:24

Spíše bych řekl, že ekonomickému rabování a drancování mj. i Kolonie Česko velí EU Rajch pod bdělým a bezohledným velením německa... :D Ve skutečnosti totiž největší genocidě a "šoa" čelili nejen v průběhu 2.WW Slované a dále čelí ekonomické genocidě stále... (v době 2.WW bylo našimi dnešními "bratry" němci povražděno na desítky milionů Slovanů zejména v Polsku a v zemích SSSR)
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 3. 2018 20:10

Tady to máš černé na bílém, když to píšou v novinách, je to pravda!
Češi jsou národ ožralů a nejhorší pakáž pod sluncem? Významný papež o nás sepsal nelichotivé dílo
Zdroj: http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/ve ... tive-dilo/

Jinak Artesa TV 12M na 2,10%
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků