Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod beduyn 17. 12. 2007 17:21

Karel11 píše:Další nabídka lovcům nejvyšších úroků. VR Bank Zittau nabízí korunový spořící účet s 3,08% p.a. Nevím co se děje, jestli čekají takovou inflaci nebo co.o/quote]

Podmínkou je ale minimální vklad 100 000 Kč.
http://www.vr-bank-zittau.cz/inhalt/cz- ... konto.html
beduyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel11 17. 12. 2007 18:10

nevím, nic dalšího v tom pamfletu co mi dneska poslali nebylo... ale byl tam link: http://www.VR-bank-zittau.de
Karel11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 18. 12. 2007 09:15

Takze nakonec i Postovni sporitelna je na hranici 3%:
:arrow: http://www.postovnisporitelna.cz/obcane ... ene-konto/
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 18. 12. 2007 14:50

To asi není vše za 0Kč, určáítě bude zpoplatněn IB
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M2M 20. 12. 2007 23:43

Už jste někdo zkoumal VR a PS? Dáte tam někdo prachy?
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 21. 12. 2007 14:39

U VR prachy mám EUR účet a v pohodě. Ale s tím spořicím účtem nevím: taky jsem dostal poštou velký leták, informační hodnota 0. Na jejich webových stránkách taky jen reklama, zase bez informací. Dokud není jasný jak se tam ty Kč posílají a vybírají, tak to nemá smysl řešit. Ten rozdíl 0,08 procenta ročně mě zase tak nevytrhne.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 2. 1. 2008 22:25

BAWAG spořící účet již za 3,33 % p.a.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 2. 1. 2008 22:46

Co je to vůbec za banku, docela by to stálo tam hodit peníze, jediná podmínka 500Kč, už jste to někdo vyzkoušel, tam dát peníze?
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 2. 1. 2008 23:45

Dle diskuze o BAWAG spořícím účtu asi zatím nikdo :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 1. 2008 13:00

Tak kdyz uz jsem se s tim delal, tak vam tu porovnavaci tabulku posilam i sem. Je tam zohledneno, ze VR-bank Zittau ma uz na webu 3,26%

http://spreadsheets.google.com/pub?key=poL4qYd5sQQHWrYD5eHqAXg

ING zacina byt nejhorsi nabidkou, co se tyce uroku, stale nejlepsi, co se tyce pojisteni. Nejsou tam samozrejme zohlednene poplatky, ktere musite pocitat u Citi a pripadne dalsi poplatky za prevody.

Editovano: zapomnel jsem pridat URL :-)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 3. 1. 2008 13:35

ING půjde taky nahoru, stačí když tu všichni napíšem že pokud to nezvednou na 3,0% tak od nich odcházíme, on si to tu někdo přečte.
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M2M 3. 1. 2008 13:37

Možná ještě ten BAWAG zkusím. Je to tak že 10Kč se platí za transakci z účtu, je jedno jestli převádím 50 nebo 50000Kč?

Víte někdo jak je pojištěna tato banka proti úpadku, prý je pořád nejlépe pojištěna ING
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 3. 1. 2008 14:59

M2M píše:ING půjde taky nahoru, stačí když tu všichni napíšem že pokud to nezvednou na 3,0% tak od nich odcházíme, on si to tu někdo přečte.k/quote]


To moc nemá cenu. Já jim psal už před pár týdny, nic prý neplánují, takže jsem od nich prakticky všechny peníze převedl na eMax. Proč nedat přednost vyšším úrokům a lepším podmínkám (navíc karta)? Jestli budou lepší, klidně jim ty peníze zase svěřím, ale dotovat svým půlprocentem jejich reklamu nebudu.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod M2M 3. 1. 2008 15:54

A BAWAGu se obáváte, zas je o krůček výš.
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 3. 1. 2008 17:20

Ja bych sel spis do eMaxu, mBank tvrdi ze bude mit nejlepsi sazby...a i na foru potvrdili ze hodlaji zvysovat, predpokladam 3,3%
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků