Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jan.za 2. 10. 2018 10:06

Ano, při založení vkladu je třeba mít prostředky na běžném účtu v J&T
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 10. 2018 14:29

Já to rovnou posílám z jiné banky na jejich sběrný účet pro příslušný produkt s mým variabilním symbolem (číslem smlouvy)
https://www.jtbank.cz/file/34775/RS_CD_ ... _10_01.pdf
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milansokol 2. 10. 2018 16:44

Tak momentálně je nejvýhodnější Creditas 1,5% do 50 000. Ale údajně pouze přes mobil. Využívá někdo?
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 2. 10. 2018 16:50

Nějaký odkaz?
BOSSHUGO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mate59 2. 10. 2018 17:15

milansokol píše:Tak momentálně je nejvýhodnější Creditas 1,5% do 50 000. Ale údajně pouze přes mobil. Využívá někdo?

Nic také jsem nenašel.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milansokol 2. 10. 2018 17:31

Je to tady. Je to teprve od včera nové, takže asi moc lidí to nevyužívá zatím. Ale je to zajímavé.
https://www.creditas.cz/documents/20705 ... 91eaa1a6a8
Nevím vůbec, jestli se to chová jako spořácí účet nebo běžný. Na infolince k tomu zatím informace bohužel nemají a nebo se vykrucují, že se jedná pouze o aplikaci.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 10. 2018 17:40

čulibrk píše:Já to rovnou posílám z jiné banky na jejich sběrný účet pro příslušný produkt s mým variabilním symbolem (číslem smlouvy)
https://www.jtbank.cz/file/34775/RS_CD_ ... _10_01.pdf

Nemohu v dokumentu najít číslo sběrného účtu na vklad s 1 denní výpovědní lhůtou.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 10. 2018 08:48

Když mně nikdo neporadil, zavolal jsem na infolinku. Sběrný účet na vklad s 1 denní výpovědní lhůtou neexistuje. Je nutné založit přes IB BÚ, poslat si na něj peníze a z něj vyrábět tento vklad.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 10. 2018 10:48

stačí si takto vytvořit vklad i jen s jedinou korunou ... poté už získáš vlastní číslo účtu toho vkladu s výpovědní lhůtou jeden den a na toto číslo funguje zasílání peněz přímo z jiné banky
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milansokol 9. 10. 2018 11:54

Jestli někdo uvažuje o založení účtu u Creditas, tak mohu v rámci doporučení poskytnout svůj kod. Jako odměnu při založení na moje doporučení nabízím polovinu své odměny - tedy 250 Kč pro vás. Pro více info pište SZ.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mirekd11 11. 10. 2018 09:09

Ahoj.Pánové který spořící účet je v současnosti asi nejlepší ??? (myslím tím nejvyšší úrok) Potřebuji někam přesunout peníze které mám u Unicreditu na královském úroku 0.01 :-)
Vím že to asi lepší nikde moc nebude.Jak uchováváte volné fin. prostředky????
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 11. 10. 2018 09:16

mirekd11 píše:Ahoj.Pánové který spořící účet je v současnosti asi nejlepší ??? (myslím tím nejvyšší úrok) Potřebuji někam přesunout peníze které mám u Unicreditu na královském úroku 0.01 :-)
Vím že to asi lepší nikde moc nebude.Jak uchováváte volné fin. prostředky????


Může to být lepší i třeba 100x :-D Je to moc, či málo? :twisted:
Jasně, úroky na spořících účtech jsou nic moc, ale když se ptá někdo s 0,01% tak to může být lepší relativně o dost. Spíš jde o to, kolik tam leží peněz - většinou jsou tam limity a jaké úkony jsi pro to ochoten dělat (placení kartou atd.) A pro doporučení si stačí pročíst pár stránek zpět...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 10. 2018 11:52

ING v akci na doporučení
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 18. 10. 2018 05:40

Sberbank zvyšuje na 1,03%
více na-https://www.e15.cz/finexpert/sporime/sberbank-zvysuje-uroky-na-sporicich-i-uctech-jak-jsou-na-tom-dalsi-banky-1352450
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aadata 1. 11. 2018 09:52

HelloBank zvýšila sazbu na spořicím účtu na 1,5% p.a. do 300 000 CZK bez podmínek.
aadata
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků