Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 17. 10. 2017 17:57

Populární to je v USA z toho důvodu, že wire transfer trvá tři dny a prý to není úplně bezpečné a dochází často k podvodům. Na druhou stranu zase ten šek ale lze proplatit přímo v bankomatu na vlastní účet a kreditky berou i hajzlbáby a automat na parkování v poslední díře. Kombinace šek, kreditka a instant platby paypalem bez poplatku je tu asi nejběžnější kombinace.
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 18. 10. 2017 02:00

retron píše:...kreditky berou i hajzlbáby a automat na parkování v poslední díře...

Neberou. Taky jsem si to myslel a byl jsem hodne prekvapenej, ze jsem nemohl zaplatit kartou myto na dalnici. Misto toho mi vrazili nejakou obalku a ze pry to mam zaplatit posleze sekem.
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 10. 2017 03:10

jo vlastně most do San Francisca taky cash only
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 10. 2017 07:42

dostal jsem se k informaci, že ČS bude ke svým účtům u příležitosti zavedení nového IB George poskytovat různé výhody, např. mobilní telefon zdarma, různá pojištění, zvýhodněný spořicí účet, zvýšené vratky na kreditních kartách a podobně.

Tak když už tu oficiálně odpovídá ČS, mohli by říct, jestli to bude platit i pro klienty Erste Premier.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jumpmans 20. 10. 2017 08:30

Obavam se ze to bude pouze pro retail stejne jako ibod...
Ale treba nas CS prijemne prekvapi...
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod mnovak72 20. 10. 2017 08:37

Klienti EP by nemeli potrebovat mobilni telefon zdarma, ne?

Ja bych vic ocenil kurzy asociace na MC World Elite, aby clovek nemusel cvicit s tou multimenou.
mnovak72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 10. 2017 08:40

Tak i klienti EP mohou mít třeba děti :), které nějaký ten mobil "na rozbití" ocení.

Ano, také bych chtěl kartu s kurzy asociace, ideálně uplatňované i pro výběry z bankomatu (kde nyní ČS účtuje VALUTOVÝ kurz), ale toho se asi nedočkáme. Banku vyjde levněji ten telefon zdarma.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 20. 10. 2017 09:20

S čím zatím přišli, bylo vždy ze série "nechci slevu zadarmo", takže si v klidu počkejte.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 20. 10. 2017 09:38

PatrikChrz píše:dostal jsem se k informaci, že ČS bude ke svým účtům u příležitosti zavedení nového IB George poskytovat různé výhody, např. mobilní telefon zdarma, různá pojištění, zvýhodněný spořicí účet, zvýšené vratky na kreditních kartách a podobně.

Tak když už tu oficiálně odpovídá ČS, mohli by říct, jestli to bude platit i pro klienty Erste Premier.

Dobrý den,

o ničem takovém nebylo rozhodnuto a v současné chvíli o tomto rozsahu výhod ani neuvažujeme.
Samozřejmě nevylučujeme, že připravíme nějaké upravené produktové propozice. Ale nebude to pravděpodobně nic rozsáhlého.

Jiřina Jančíková, ČS.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 10. 2017 10:11

Mě to přišlo jako SCI-FI ... :twisted:
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 10. 2017 12:26

Buď si z Patrika někdo vystřelil nebo měl divoké sny maxipsa fika
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jiay 22. 10. 2017 04:48

Proste mu jen rekli to, co chtel slyset. Slibem nezarmoutis. :D
jiay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2017 10:58

Ne, dostalo se to ke mně oklikou od někoho, kdo to připravuje, ale je to ve fázi "zkoumáme, co by lidi vlastně chtěli", takže se uvidí, v jaké formě se to nakonec dostane do praxe. Bohužel to mám přes několik lidí, nemám možnost se zeptat přímo. Takže to vypadá, že je to zatím v příliš "rané" fázi. Ono těch variant "bonusů" tam je poměrně hodně, od "vedení účtu zdarma", přes slevy na mobilní tarify, data či minuty zdarma po "levný mobil každé dva roky"

Když už jsme u toho, funguje někomu Servis24? Mně to píše:

Upozornění pro klienty služby SERVIS 24 Internetbanking Vážení klienti, z důvodu aktuálního počtu požadavků na službu SERVIS 24 není v současné chvíli možné přihlášení do aplikace Internetbanking. Velmi se Vám omlouváme za způsobené potíže. Pro úspěšné přihlášení uzavřete prosím Váš prohlížeč a opakujte přihlášení později
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 23. 10. 2017 11:09

Dobrý den,

tato hláška znamená, že je aktuálně ve službě SERVIS 24 přihlášeno maximální množství uživatelů.

Zkuste se, prosím, přihlásit později.

Jiřina Jančíková, ČS.
Česká spořitelna
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod powery 23. 10. 2017 11:12

Kolik to je? ;-)
powery
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení