Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 2. 2018 16:13

Jo, pokud to nemáš na výpisu, pak se tam už neobjeví, ČS přece jen není RB. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 16:26

Pravda, vypisy uz jsou v IB a bonusy tam nejsou, podal jsem na jednu kreditku reklamaci pres zpravy v IB. Ted si nejsem ale jist, jestli cekat na vysledek reklamace, anebo splatku 350 Kc hned uhradit, aby mohli kartovy ucet uzavrit a nenauctovali mi na nem treba nejake poplatky, kdyz uz nesplnim minimalni obrat pro odpusteni poplatku, protoze mi kartu vypovedeli?
Lodgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 17:53

Jak bys měl plnit obrat když jsou KK bloklý?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 18:46

Jestli to ale jejich system zajima? Predpokladam, ze dokud nebude dluh na uverovem uctu splacen, tak ho nezrusi a poplatky budou uctovat dle ceniku. V poslednim vypisu mam napsano neco v tom smyslu, ze byly splneny podninky pro bezplatne vedeni uveroveho uctu. Ale v pristim vypisu uz to tak predpokladam nebude.
Lodgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 20:53

Já mám ve výpisech den splatnosti 02.03.2018, tak do 1.3.2018 počkám, jak pořeší reklamaci.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 22:56

Reklamoval jsi vsechny najednou? Ja jen jednu, aby se hned nezalekli.
Lodgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 23:15

Jo všechny 3. Jenže tusim, že oni to dají na starost mé prémiové bankéřce ( mám Este Premium).... a to je mekta. Jen mi zavolá a bude koktat nejaky nesmysly a zvát mě k ní na kafe, ale na to nemám čas.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 23:45

Na me uz odepsala z podpory S24 emailem, ze se omlouva a zadala to jako stiznost pod nejakym cislem k vyreseni. Tak uvidim.
Lodgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 2. 2018 08:01

Jo a mně ... jak jsem tušil už napsala prémiová bankéřka, která o transparentní KK a odměnách vůbec nic nebude vědět, vzdy něco slíbí že mi zajistí .... a pak nic. To je lepší mluvit do zdi. Musím zařídit ať to řeší někdo jiný.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 12. 2. 2018 11:42

Tak pripsali mi dnes na vsech trech kartovych uctech chybejici bonus i kdyz jsem to reklamoval pouze na jednom kartovem uctu, dali tam vcerejsi datum, za me spokojenost, reklamace vyrizena velmi rychle anebo by to mozna udelali automaticky i bez reklamace. Co ty?
Lodgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 2. 2018 17:30

Sláva! Taky u všech 3 KK nulový zůstatek a 350,- Kč připsáno. Datum provedení 10.2.2018, Datum zaúčtování 11.2.2018, Bankovní spojení "A7" :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 13. 2. 2018 21:03

Nyni je jiz v S24 historie transakci na uverovych uctech nedostupna, asi je zacinaji rusit.
Lodgy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 2. 2018 21:19

To je dobře. Na běžný účet naleju na 2 měsíce větší částku a pak zkusím zažádat znovu o KK :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 14. 2. 2018 12:10

Lze se dostat k té kartě, jestliže vlastním Erste Premier?
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 2. 2018 13:24

Jako v IB? Tam ne, tam byly už vidět jen úvěrový rámce, ke kterým není žádná karta.

Edit: Sorry nepochopil jsem dotaz. Já mám EP a k tomu 2 debetky (Infinite a World Elite) . Když jsem chtěl transparentní kreditku, tak jsem šel na obyčejnou pobočku a tam mi ji dali .... a pak ještě 2x. :-) U ČS ale vždy záleží na koho narazíš. Nejmíň toho podle mých zkušeností ví prémiový bankéři.
Naposledy upravil čulibrk dne 14. 2. 2018 14:46, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor