Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 7. 2018 18:49

Neni pojisteni take vazano na tu Infinity?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod KoulK 18. 7. 2018 20:28

slavo963 píše:Neni pojisteni take vazano na tu Infinity?

To asi ano, ale není jedno, jestli je v kosi? S sebou ji při cestě člověk mít nemusi, ne?
KoulK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 7. 2018 20:36

Nemusí
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod zeim 19. 7. 2018 12:38

Tak jsem vybíral z debetky EP v Chorvacku kuny "zadarmo" z bankomatů Erste. Výběry fakt zdarma, ale spread proti středu +3%, to jsou zloději :D Čekal jsem, že v této "exkluzivní" nenárokové službě to bude za kurz asociace.
zeim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 7. 2018 12:59

to urcite :-D
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 7. 2018 13:02

Jako logiku to má, ale bohužel jsi mě taky jen pobavil..
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 19. 7. 2018 13:39

To jsi pochopil špatně. Když máš "exkluzivní" službu, tak to ve slangu ČS znamená, že jseš ve vatě a rád pustíš chlup.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod zeim 19. 7. 2018 13:43

příště tam dám <ironie>Čekal jsem, že v této "exkluzivní" nenárokové službě to bude za kurz asociace.</ironie> :D
na druhou stranu se fakt přiznám, že 3% jsem nečekal. spíš něco rozumného jako 1-1,5%.
zeim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 19. 7. 2018 14:48

Tak ony banky se pokoušely zákazníkům 20 let namlouvat, jak jsou směnárny drahé a jak se vždycky vyplatí platit nebo vybírat kartou. A když se tenhle názor tak nějak zakořenil, tak to začaly zneužívat.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 7. 2018 18:10

Standard su 2% ako Equa a CSOB. CSAS to ma horsie, ale istí to Curve, pripadne su 2 karty, myslim od UCB a Hello, ktore maju kurz asociacie... v Britanii je to bezne. V Nemecku zas je bezne, ze si banka uctuje za transakcie v cudzej mene poplatky.
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 19. 7. 2018 18:33

Mám německou kreditní kartu MC - při platbě v jiné měně než EUR se použije kurz asociace + 1,5% z částky. U debetní karty Maestro kurz banky + 1% (minimálně 1 EUR), u debetní VPAY kurz banky + 1% (minimálně 0,77 EUR).
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 20. 7. 2018 15:02

xls: jo přééésně, ojebávka kliošů
losalamos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 25. 7. 2018 17:23

Nějaké info, kdy se spustí "Bankovni IDentita"?
https://www.csas.cz/cs/o-nas/bezpecnost ... i-identita

Autorizační SMSky jsou (nesmyslně) za poplatek, informační třeba ne, a na Geoge Klíč se už měsíce čeká, že se rozjede a nic...
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod MekliCZ 26. 7. 2018 07:14

IDentita už funguje a každý, kdo má jen produkty, které už jsou v Georgovi, by měl mít výzvu v S24 k přechodu. Pokud nemá, může na pobočku a pokud na pobočce mají „klienta nelze převést“, stačí chtít vypovědět smlouvu o S24 a potom podepsat smlouvu o BI (protože nic jiného už se novým klientům nedá zřídit; zajímalo by mě, co dělají, když přijde nový klient a chce firemní účet, ke kterému se ještě v Georgovi nedostane...). Takhle to jde vynutit, pokud je tam nějaký produkt, který v BI nefunguje a/nebo z nějakého důvodu ještě nepřišla migrační vlna, ve které je uživatel.
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 31. 7. 2018 10:57

Takhle nějak bych viděl světlou budoucnost ČS:
https://ekonomika.idnes.cz/svedove-nahr ... anicni_nio
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor