Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 19. 7. 2018 13:39

To jsi pochopil špatně. Když máš "exkluzivní" službu, tak to ve slangu ČS znamená, že jseš ve vatě a rád pustíš chlup.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod zeim 19. 7. 2018 13:43

příště tam dám <ironie>Čekal jsem, že v této "exkluzivní" nenárokové službě to bude za kurz asociace.</ironie> :D
na druhou stranu se fakt přiznám, že 3% jsem nečekal. spíš něco rozumného jako 1-1,5%.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 19. 7. 2018 14:48

Tak ony banky se pokoušely zákazníkům 20 let namlouvat, jak jsou směnárny drahé a jak se vždycky vyplatí platit nebo vybírat kartou. A když se tenhle názor tak nějak zakořenil, tak to začaly zneužívat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 7. 2018 18:10

Standard su 2% ako Equa a CSOB. CSAS to ma horsie, ale istí to Curve, pripadne su 2 karty, myslim od UCB a Hello, ktore maju kurz asociacie... v Britanii je to bezne. V Nemecku zas je bezne, ze si banka uctuje za transakcie v cudzej mene poplatky.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 19. 7. 2018 18:33

Mám německou kreditní kartu MC - při platbě v jiné měně než EUR se použije kurz asociace + 1,5% z částky. U debetní karty Maestro kurz banky + 1% (minimálně 1 EUR), u debetní VPAY kurz banky + 1% (minimálně 0,77 EUR).
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 20. 7. 2018 15:02

xls: jo přééésně, ojebávka kliošů
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 25. 7. 2018 17:23

Nějaké info, kdy se spustí "Bankovni IDentita"?
https://www.csas.cz/cs/o-nas/bezpecnost ... i-identita

Autorizační SMSky jsou (nesmyslně) za poplatek, informační třeba ne, a na Geoge Klíč se už měsíce čeká, že se rozjede a nic...
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MekliCZ 26. 7. 2018 07:14

IDentita už funguje a každý, kdo má jen produkty, které už jsou v Georgovi, by měl mít výzvu v S24 k přechodu. Pokud nemá, může na pobočku a pokud na pobočce mají „klienta nelze převést“, stačí chtít vypovědět smlouvu o S24 a potom podepsat smlouvu o BI (protože nic jiného už se novým klientům nedá zřídit; zajímalo by mě, co dělají, když přijde nový klient a chce firemní účet, ke kterému se ještě v Georgovi nedostane...). Takhle to jde vynutit, pokud je tam nějaký produkt, který v BI nefunguje a/nebo z nějakého důvodu ještě nepřišla migrační vlna, ve které je uživatel.
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 31. 7. 2018 10:57

Takhle nějak bych viděl světlou budoucnost ČS:
https://ekonomika.idnes.cz/svedove-nahr ... anicni_nio
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod goropes 2. 8. 2018 09:33

nevíte, jestli je možné si nechat k EP udělat dodatkovou kartu zdarma?
mám k účtu 2 debetky (1xVisa Infinite, 1x MC WE), totéž pro přítelkyni.
Do salonku na T2 bych rád bral ještě ségru, můžu pro ni nechat udělat dodatkovou debetku s logem EP zdarma? Případně možno mít těch karet více na další jména?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 8. 2018 11:17

Ne, dodatková karta by byla zdarma pouze v případě, že máš vydanou jen 1 kartu pro sebe (zdarma máš 2 debetní karty a to buď 2 pro sebe nebo 1 svojí + 1 dodatkovou)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 2. 8. 2018 17:07

Stačí se trochu podívat na webu Erste a informaci najdeš rychle, nebo pár stran zpět ve vlákně o ČS/prémiové účty.

Karty pro Vaše blízké Pokud vlastníte kreditní kartu Visa Infinite, můžete mít až tři další pro své blízké – včetně dětí, kterým už bylo osm let. V případě, že máte debetní kartu Visa Infinite či Mastercard World Elite, můžete získat ještě jednu kartu zdarma. Díky dodatkovým kartám tak dopřejete nadstandardní služby i svým blízkým.

https://www.erstepremier.cz/cs/dokumenty-ke-stazeni
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filip893 8. 8. 2018 12:10

ČS spustila službu placení mobilem přes aplikaci Saifu. Zatím jsou podporovány pouze debetní VISA karty.
Naposledy upravil filip893 dne 8. 8. 2018 12:30, celkově upraveno 1
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 8. 8. 2018 12:28

Jenom pro Android.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzik28 11. 8. 2018 13:20

Tak jsem Saifu nainstaloval do mobilu mého 14letého syna. Kartu mu to sice nabídne, ale když ji vybereme, tak dostaneme hlášku, že nebyla nelezena žádná vhodná metoda k autorizaci. Kartu tedy nepřidáme. Na infolince jsem dostal odpověď, že aplikaci je možné používat až od 15ti let.
Takže účet mu založí, kartu vydají a platit s ní může, ale platit aplikací v mobilu nemůže.... To je zase úžasně vymyšlený...., já měl radost, že nebude tahat kartu po kapsách a v případě potřeby si pípne mobilem a zase prd....
honzik28
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků