Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 8. 2018 21:59

musíš říct, že nemáš čas, že musíš vydělávat miliony, až je vyděláš tak jim je tam přineseš a budeš investovat do ETF, tak ať se do tý doby připraví na postup, jinak že si je investuješ přes někoho, kde to půjde.

Musíš vědět víc, než oni v bance, oni maj v nabídce fondy kde za tvůj milion ti seberou 20-30 tisíc a ještě ty jejich fondy sotva těch 30 tisíc za rok vydělaj - těch je tam tak 90 ze 100 a že ty radši investuješ do etf který rostou o víc jak 10 procent ročně jako trhy v USA s poplatky a náklady do 4500 Kč.

Kdyby chtěl pojistku, tak se zeptej jestli na likvidaci dělá ještě ten Řezník, co ty trvalý následky řeže od oka, místo 40 procent dá 19 a pod. Aby pojišťovna místo 320 tisíc vyplatila jen 76 tisíc a ty si sháněl právníka a tahal je k soudu, jestli to fakt myslíš vážně.

Na placení nákupu, že máš kreditku či přítelkyně ti půjčuje svou (pokud nemáš, páč je pravděpodobný že koukaj do registru, co všechno máš), tak ať ti rovnou vystaví takovou co vrací odměny.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 8. 2018 20:23

Taky to zkouseli a ja se ridil, ze slibem nezarmoutis.

Sami od sebe ti tezko muzou jakoukoliv sluzbu zrusit.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod eL Ká 21. 8. 2018 21:22

S474N píše:Sami od sebe ti tezko muzou jakoukoliv sluzbu zrusit.

Erste Premier má povahu exkluzivní klubové nabídky a mohou ji zrušit bez udání důvodu.
eL Ká
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2018 16:49

Bych chtel videt, jestli uz to nekomu opravdu zrusili. Navic proc by to delali, kdyz pri neplneni podminek je 1000 Kc mesicni pausal.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Sauron 22. 8. 2018 17:23

KoulK píše:Tak už došlo i na mě... po bankerce, s kterou jsm mluvil jednou v zivote (palec nahoru) mi volal nový bankéř EP, že bych se měl s ním sejít a nějaké investice, využívání účtu apod...

Jak jste to resili? Predppkladam, že kdyz budu dělat mrtvého psa,tak mi účet zruší...

Taky mi psala, sem se s ni normalne sesel, vyslechl jeji nabidky, pokecali sme o cestovani - na rovinu sem ji rekl ze jediny duvod proc ucet mam je PP - a zjistil sem ze cestuje snad jeste vic jak ja. Abych ji teda bejak vyuzil tak sem si od ni nechal poslat nabidku na elektrinu a plyn od nich a tot vse. Ani sebemensi naznak toho ze by me do neceho nutila, ci mi vyhrozovala zrusenim uctu apd. Pohoda.
Sauron
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 24. 8. 2018 13:37

No nevím kde se zkomolilo zrušení bezplatného vedení s rušením účtu co se týče mého příspěvku ...
Mám Osobní konto a ne EP, takže dotaz se týká těch kterým teď poslali podobnou SMS jako mě ...
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 24. 8. 2018 13:59

Tady lidi s osobnim kontem CS nehledej, takove hlupaky tu nenajdes. :D

Pravdepodobne se jen historie opakuje a zase prevadeji klienty na nove typy uctu, aby z nich vydolovali vyssi poplatky. Jejich klienti jsou beztak jen hlupaci, co to zkousnou.
https://www.fiftyfifty.cz/ceska-sporitelna-rusi-stare-ucty-muzete-se-branit-3328031.php
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 8. 2018 14:17

Nieco podobne ako klienti Haló banky, ktori syslia kupony do alzy :-D
CSAS aspon vie embosovane karty :-)
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 24. 8. 2018 20:49

Česká spořitelna má průšvih. Musela stáhnout aplikaci (Saifu) pro placení mobilem
https://www.cnews.cz/ceska-sporitelna-s ... r-aplikace
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 28. 8. 2018 17:44

Co se stane když si ČS začne účtovat poplatky za vedení účtu který byl předtím veden bezplatně a na účtu bude 0 Kč? Zruší ho?
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 8. 2018 18:12

Poté, co začne účtovat debetní úrok za nedovolené přečerpání účtu (přes 20 % p.a.), případně několik poplatků za zaslání upomínek dle sazebníku, po odprodání pohledávky nějaké inkasní agentuře (která bude vyhrožovat vymáháním v exekučním řízení) pravděpodobně k tomuto kroku přistoupí.

Úpřímně si nedovedu představit, jaká může být motivace přemýšlet nad podobnými úlety, když spořka má (kromě možnosti účet vypovědět na kterékoliv pobočce) řešení mít nepoužívaný účet i s debetní kartou bez nákladů, pokud po něm klient z nějakého důvodu touží (Základní účet bez paušálu, ale se zpoplatněnými operacemi) nebo tam účet využívá a pak ho má při splnění podmínek účet stejně bez paušálního poplatku (ať už klasický retailový Účet s MZF nebo Erste Premier)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 8. 2018 18:51

To je praktika, ktoru niektore krajiny zakazali...
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 1. 9. 2018 08:46

Tak jsem na ně neměl nervy a nechal si jen Základní účet. Na nabídku EP jsem je slušně poslal někam ...
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 9. 2018 10:27

Rozumím tomu dobře, že podle nových podmínek Info ČS k platebnim službám Soukromá klientela, bod 2.2 Bezpečnostní limity internetového bankovnictví platí pro platbu přes IB, Autorizace SMS - Denní limit 200 000 Kč
A více nelze poslat? A co nákup auta, chatičky, chalupy, bytu nebo jen přesun financí?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 1. 9. 2018 10:47

fremantle píše:Úpřímně si nedovedu představit, jaká může být motivace přemýšlet nad podobnými úlety ...

třeba když vám přijde sms se šibeničním termínem na vyřízení a nemáte možnost se dostat do banky a po infolince se s vámi o tom nechtějí bavit ... až budou volat z retence, budu nepříjemný ... :hmm: >:-(
blackwork
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor