Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ivo_2 11. 8. 2018 17:25

Četl sem někdo o tom Saifu .
Aktuálně to umí jen karty od Visy od České spořitelny .
A to možná jen některé.
Další karty budou "postupně" časem "přidávat" .
Asi to zabere ještě nějaký čas než to bude použitelné pro více lidí .
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 20. 8. 2018 12:18

Dobry den, 31. srpna 2018 konci sleva na vedeni Vaseho uctu. Abychom pro Vas nasli i nadale vyhodne podminky, nejpozdeji tyden pred ukoncenim slevy se s Vami spojime. Pokud Vas nezastihneme, navstivte prosim nasi pobocku. Pekny den. Ceska sporitelna.

Nepřišlo taky někomu? Rady pro další postup? Mám Osobní konto.
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 8. 2018 14:10

blackwork píše:Dobry den, 31. srpna 2018 konci sleva na vedeni Vaseho uctu. Abychom pro Vas nasli i nadale vyhodne podminky, nejpozdeji tyden pred ukoncenim slevy se s Vami spojime. Pokud Vas nezastihneme, navstivte prosim nasi pobocku. Pekny den. Ceska sporitelna.

Nepřišlo taky někomu? Rady pro další postup? Mám Osobní konto.

Přejdi na Erste nebo úplně někam jinam :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 8. 2018 14:52

Ak do Erste pribudnu dalsi preposielaci, tak to zas zmenia ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 20. 8. 2018 15:18

Rád bych aby mi zůstalo to číslo účtu a obsluhoval ho přes IB. Karty nepotřebuji, jen přeposlat peníze co tam přijdou do jiné banky. Není to životně důležité, bohužel má spousta lidí pořád ČS a když ji mám také usnadňuje mi to život, nebudu psát proč.
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 8. 2018 15:59

Číslo běžného účtu při změně tarifu zůstává (sám jsem přecházel Blue -> Erste Premier -> Základní Účet -> Účet MZF)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 8. 2018 16:30

blackwork píše:usnadňuje mi to život, nebudu psát proč.
mna by zaujimalo ako, hoci asi tusim :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KoulK 20. 8. 2018 20:34

Tak už došlo i na mě... po bankerce, s kterou jsm mluvil jednou v zivote (palec nahoru) mi volal nový bankéř EP, že bych se měl s ním sejít a nějaké investice, využívání účtu apod...

Jak jste to resili? Predppkladam, že kdyz budu dělat mrtvého psa,tak mi účet zruší...
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 20. 8. 2018 20:58

Musis mu dat najevo, ze on je tu pro tebe a ne ty pro nej. Az ho budes potrebovat, tak mu das vedet, a do te doby at te neotravuje.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 8. 2018 21:59

musíš říct, že nemáš čas, že musíš vydělávat miliony, až je vyděláš tak jim je tam přineseš a budeš investovat do ETF, tak ať se do tý doby připraví na postup, jinak že si je investuješ přes někoho, kde to půjde.

Musíš vědět víc, než oni v bance, oni maj v nabídce fondy kde za tvůj milion ti seberou 20-30 tisíc a ještě ty jejich fondy sotva těch 30 tisíc za rok vydělaj - těch je tam tak 90 ze 100 a že ty radši investuješ do etf který rostou o víc jak 10 procent ročně jako trhy v USA s poplatky a náklady do 4500 Kč.

Kdyby chtěl pojistku, tak se zeptej jestli na likvidaci dělá ještě ten Řezník, co ty trvalý následky řeže od oka, místo 40 procent dá 19 a pod. Aby pojišťovna místo 320 tisíc vyplatila jen 76 tisíc a ty si sháněl právníka a tahal je k soudu, jestli to fakt myslíš vážně.

Na placení nákupu, že máš kreditku či přítelkyně ti půjčuje svou (pokud nemáš, páč je pravděpodobný že koukaj do registru, co všechno máš), tak ať ti rovnou vystaví takovou co vrací odměny.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 8. 2018 20:23

Taky to zkouseli a ja se ridil, ze slibem nezarmoutis.

Sami od sebe ti tezko muzou jakoukoliv sluzbu zrusit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eL Ká 21. 8. 2018 21:22

S474N píše:Sami od sebe ti tezko muzou jakoukoliv sluzbu zrusit.


Erste Premier má povahu exkluzivní klubové nabídky a mohou ji zrušit bez udání důvodu.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2018 16:49

Bych chtel videt, jestli uz to nekomu opravdu zrusili. Navic proc by to delali, kdyz pri neplneni podminek je 1000 Kc mesicni pausal.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 24. 8. 2018 13:37

No nevím kde se zkomolilo zrušení bezplatného vedení s rušením účtu co se týče mého příspěvku ...
Mám Osobní konto a ne EP, takže dotaz se týká těch kterým teď poslali podobnou SMS jako mě ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 24. 8. 2018 13:59

Tady lidi s osobnim kontem CS nehledej, takove hlupaky tu nenajdes. :D

Pravdepodobne se jen historie opakuje a zase prevadeji klienty na nove typy uctu, aby z nich vydolovali vyssi poplatky. Jejich klienti jsou beztak jen hlupaci, co to zkousnou.
https://www.fiftyfifty.cz/ceska-sporitelna-rusi-stare-ucty-muzete-se-branit-3328031.php
1.5TSI
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků