Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 6. 2018 06:31

Pristup pro manzelku - musite prejit na bankovni identitu - tj. zrusit servis 24. Pak to pujde. Stejne jako george klic
Ale zatim bych to nedelal.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 6. 2018 08:04

Jak se konkrétně získá bankovní identita? Telefonicky nebo přes pobočku? Už to funguje?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 9. 6. 2018 09:13

Česká spořitelna jako první tuzemská banka zavádí technologickou novinku, díky které operátor ověří totožnost volajícího jen podle hlasu.
Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/hlasova-biom ... onomika_jj
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 9. 6. 2018 09:46

Misto zadani hesla bude klient mluvit pulminutovy zkusebni text a tomu rikaji vyssi bezpecnost a uspora casu. Pritom staci byt trochu nachlazeny a hlas se zmeni. :D
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 18. 6. 2018 00:37

Delitzsch píše:Jak se konkrétně získá bankovní identita? Telefonicky nebo přes pobočku? Už to funguje?

Já to zkoušel v pátek v ČS na hlavním nádraží v Praze. Když jsem požádal o založení bankovní identity, po vyslovení těch to dvou slov se přítomná paní přepla do módu, jakoby slyšela nějaké sprosté slovo a řekla mi, že má jít na jinou pobočku. :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 6. 2018 07:52

Jak se některé věci v ČS nemění. Mě nedávno také poslali na jinou pobočku, když jsem chtěl něco, co nedovedli (zrušení majetkového účtu)... Já si myslím, že bankovní identita ještě v běžném provozu neběží
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 7. 2018 21:30

Zkoušel někdo, komu na podzim vypověděli transparentní kreditní kartu(y), o ní zažádat znovu a jak to dopadlo?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srrac 7. 7. 2018 22:02

Me ji zamitli.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2018 09:35

Mám dvě, až mi skončí zkušebka, chci zkusit požádat o třetí, tak dám pak vědět
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srrac 8. 7. 2018 10:34

A tobě už nějakou vypověděli?
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2018 10:37

Ne. Ale když jsem žádal o druhou, tak tvrdili, že to nejde - a šlo.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srrac 8. 7. 2018 10:46

Já měl čtyři, než je všechny vypověděli. Raději je nedráždi. :-)
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=302206&st=0&sk=t&sd=a&start=5385
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 7. 2018 16:33

Možná by bylo dobré přečíst si otázku a případně reagovat tak, že sice nevypověděli, ale … bylo by to méně matoucí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 7. 2018 17:39

V poho ..... jen tak sonduju terén a rozhlížím se a hledám náhradu za KK Mall. Já měl loni na podzim ještě 3 ks transparentních KK ale vypověděli mi je no vidím, že žádat znovu asi nemá smysl. Teď mám ještě Erste Premiér a to by bylo dotazování proč tu MasterCard World Elite nechci z debetky převést na KK a mermomocí chci transparentní KK.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srrac 8. 7. 2018 19:14

Za zkousku nic nedas.
srrac
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků