Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 23:15

Jo všechny 3. Jenže tusim, že oni to dají na starost mé prémiové bankéřce ( mám Este Premium).... a to je mekta. Jen mi zavolá a bude koktat nejaky nesmysly a zvát mě k ní na kafe, ale na to nemám čas.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 23:45

Na me uz odepsala z podpory S24 emailem, ze se omlouva a zadala to jako stiznost pod nejakym cislem k vyreseni. Tak uvidim.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 2. 2018 08:01

Jo a mně ... jak jsem tušil už napsala prémiová bankéřka, která o transparentní KK a odměnách vůbec nic nebude vědět, vzdy něco slíbí že mi zajistí .... a pak nic. To je lepší mluvit do zdi. Musím zařídit ať to řeší někdo jiný.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 12. 2. 2018 11:42

Tak pripsali mi dnes na vsech trech kartovych uctech chybejici bonus i kdyz jsem to reklamoval pouze na jednom kartovem uctu, dali tam vcerejsi datum, za me spokojenost, reklamace vyrizena velmi rychle anebo by to mozna udelali automaticky i bez reklamace. Co ty?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 2. 2018 17:30

Sláva! Taky u všech 3 KK nulový zůstatek a 350,- Kč připsáno. Datum provedení 10.2.2018, Datum zaúčtování 11.2.2018, Bankovní spojení "A7" :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 13. 2. 2018 21:03

Nyni je jiz v S24 historie transakci na uverovych uctech nedostupna, asi je zacinaji rusit.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 2. 2018 21:19

To je dobře. Na běžný účet naleju na 2 měsíce větší částku a pak zkusím zažádat znovu o KK :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarKom 14. 2. 2018 12:10

Lze se dostat k té kartě, jestliže vlastním Erste Premier?
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 2. 2018 13:24

Jako v IB? Tam ne, tam byly už vidět jen úvěrový rámce, ke kterým není žádná karta.

Edit: Sorry nepochopil jsem dotaz. Já mám EP a k tomu 2 debetky (Infinite a World Elite) . Když jsem chtěl transparentní kreditku, tak jsem šel na obyčejnou pobočku a tam mi ji dali .... a pak ještě 2x. :-) U ČS ale vždy záleží na koho narazíš. Nejmíň toho podle mých zkušeností ví prémiový bankéři.
Naposledy upravil čulibrk dne 14. 2. 2018 14:46, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 2. 2018 14:27

MarKom: Myslíš Transparentní kartu? Těžko říct. Pokud si dobře pamatuji, byl s tím nějaký problém, snad i v tom směru, že vlastníky TK nutili při zakládání Premier kartu rušit. Ale mám taky pocit, že se nakonec ukázalo, že to byla neochota pracovníků banky - normální pracovník sice uměl kartu, ale nedostal se ke klientovi v systému, pracovník Premier se sice dostal ke klientovi, ale zase neuměl kartu (a podivoval se, proč TK, když v rámci Premier je lepší KK) ... nejspíš je to někde napsáno v tomto vláknu, či vláknu týkajícím se TK.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MarKom 15. 2. 2018 01:00

čulibrk píše:Jako v IB? Tam ne, tam byly už vidět jen úvěrový rámce, ke kterým není žádná karta.

Edit: Sorry nepochopil jsem dotaz. Já mám EP a k tomu 2 debetky (Infinite a World Elite) . Když jsem chtěl transparentní kreditku, tak jsem šel na obyčejnou pobočku a tam mi ji dali .... a pak ještě 2x. :-) U ČS ale vždy záleží na koho narazíš. Nejmíň toho podle mých zkušeností ví prémiový bankéři.

Skvělý, díky za odpověď.
drkarel vše vyjasněno.

edit: opraveno (chyba spojeni)
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 12:21

Lodgy píše:Nyni je jiz v S24 historie transakci na uverovych uctech nedostupna, asi je zacinaji rusit.

Dnes uz tam nejsou ani uverove ucty. :tleskani
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 2. 2018 17:44

Pokles úrovně až na samé dno u prémiových bankéřů EP nezná mezí. Kdyby tam posadili děťátko z mateřské školky, tak výsledek bude lepší. Jak už jsem psal výše, 3x 350,- Kč za platby 3 ks transparentních KK (ve výpovědi) mi bylo 11.2.2018 připsáno na základě reklamce. A teď mi od prémiové bankéřky přišel email:

Velmi mě mrzí, že máte s řešením této situace starosti. Po prověření jsme zjistili, že u všech 3 účtů byla zadaná výpověď dne 7. 11. 2017. K datu účinnosti výpovědi dne 10. 1. 2018 byla naposledy připsaná na dané účty i odměna ve výši 350 Kč. K datu 10. 2. 2018 jste již neměl nárok na přiznání dané odměny. Věřím, že Vám tyto informace budou k užitku. V případě potřeby jsem Vám i nadále k dispozici.

To je líná se podívat na moje účty, že ty odměny tam byly připsány a vyžbleptne tohle. A to by chtěli radit s pojištěním, investicemi atd. když ani nerozumí svému IB.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 2. 2018 12:50

Jak je možné, že Tvůj prémiový bankéř EP ti vůbec nerozumí a nemá páru, o co ti jde při nakládání s financemi?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 26. 3. 2018 02:50

Nic nedostanou, jeste nahlizet do uctu jo by chteli dalsi strany?
A nebo preposilat udaje dalsim subjektum, fakt radost tohle :(
To uz casem rovnou muzem bankovni ucty vyfotit na facebook aby to bylo snadnejsi.

Skupina banky zahrnuje tyto společnosti: Česká spořitelna, a. s. (IČO: 45244782), Česká spořitelna – penzijní společnost, a. s. (IČO: 61672033), Energie ČS, a. s. (IČO: 24256692), Erste Leasing, a. s. (IČO: 16325460), Erste Grantika Advisory, a. s. (IČO: 25597001), Factoring České spořitelny, a. s. (IČO: 25629352), MOPET CZ a.s. (IČO: 24759023), Realitní společnost České spořitelny, a. s. (IČO: 26747294), REICO investiční společnost České spořitelny, a. s. (IČO: 27567117), Stavební spořitelna České spořitelny, a. s. (IČO: 60197609), sAutoleasing, a. s. (IČO: 27089444), VĚRNOSTNÍ PROGRAM IBOD, a. s. (IČO: 01818121), Investičníweb s. r. o. (IČO: 25738607), Erste Asset Management GmbH, Am Belvedere 1, A-1100 Vídeň, Rakouská republika (FN 102018b), Erste Group Bank AG, Am Belvedere 1, A-1100 Vídeň, Rakouská republika (FN 33209m).

Povolení přístupu třetích stran k Vašemu účtu
Udělit celkový Souhlas s přístupem třetích stran na klientovy účty v České spořitelně. Bez tohoto souhlasu není možné si do aplikací třetích stran účet připojit.


Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Jak využíváme cookies? Jak pracujeme s osobními údaji?

nebo vecne ty cookies, to je taky neco, rozumim tam ani nedavam na zabiti dnes :(
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků