Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zedna1 13. 12. 2017 19:16

Je tam zminena i jedna velmi pozitivni zmena:
Uživatelé nového systému České spořitelny si navíc budou moci zapnout až desetiletou historii místo standardně nastavené dvouleté.

Za tohle ma Sporka vyjimecne "palec nahoru" :-)
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 13. 12. 2017 22:01

Už jsem si George před pár měsíci vyzkoušel. Na pomalejší lince ve špičce v zahraničí se na rozdíl od staré verze ani nenačetl, což vidím jako podstatný problém (to samé třeba nové UCB).
To šmírování pomocí plateb je už hodně za hranou (o to samé se pokouší UCB a AiB). Když dnes platíte kartou, zanecháváte všude digitální stopu, a rozhodně to nehodlám rozebírat s nějakou bankovní slípkou, nakonec to nedělám ani s manželkou. Mé soukromí je důležitější než takovéhle pohodlí, takže taková banka u mě nemůže fungovat jako hlavní. To samé platí o nějaké integraci ovládání více bankovních účtů do jedné aplikace - žádné další šmírování.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 14. 12. 2017 14:23

Děláš jakoby banka do teď v systému u platby neměla MCC kód obchodníka.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 12. 2017 13:33

Dneska hodinu posílám 4 převody, čekací doba 15 min na smsku, výborná práce .přes aplikaci jde jen trapných 30 tisíc.to je tragédie.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 20. 12. 2017 13:53

nainstaluj George Go, limit je tam pade myslim, funguje na otisk a nevyzaduje sms potvrzeni
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 20. 12. 2017 13:58

Posílá jsem už asi 80k. Akorát to už bylo potvrzovány SMS.
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2018 17:20

Zdravím,
jaké jsou podmínky pro poskytnutí KK Visa Infinite,když budu mít Erste Premier účet.Jaký
je nijnižší úvěrový limit na kartě a jestli je nutné dokládat potvrzení o příjmu,dík.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 17:35

truct píše:Obrázek

Blokli uz nekomu z vas kreditky vypovezene v listopadu? Moje jsou stale aktivni a zitra mi zacina dalsi zuctovaci obdobi, tak premyslim, jestli mam provest transakce jeste dnes, nebo to risknout a pockat do zitrka?
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 1. 2018 18:07

Mam stejny dopis k 5 KK. Zavrit by se meli dneska o pulnoci. Tak vydrz
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 20:14

Tak to radeji provedu transakce jeste pred pulnoci.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2018 20:32

Já žádný takový dopis (zatím) nedostal. Neváhal bych a platil dnes. (Tedy pokud to podle podmínek znamená, že mají dát i vratku, což pochopitelně nemám nastudováno.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 20:48

Zkusim to no, za zkousku nic nedam.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 1. 2018 22:25

Pokud se bonusy počítají až ze zaúčtované platby, což lze předpokládat,že bude až zítra, tak bych to taky zkusil a pak chtěl ještě ten nový bonus vyplatit. :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 10. 1. 2018 22:29

tramin píše:Zdravím,
jaké jsou podmínky pro poskytnutí KK Visa Infinite,když budu mít Erste Premier účet.Jaký
je nijnižší úvěrový limit na kartě a jestli je nutné dokládat potvrzení o příjmu,dík.

kdyz jsem zadal o EP tak min. limit byl 50k
u mne kdysi davno potvrzeni o prijmu chteli, ale bylo to jeste za starych podminek, kdy vyzadovali prijem 100k A platby kartou ve vysi 250k rocne aby bylo vedeni zdarma.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod eL Ká 10. 1. 2018 22:33

Erste bankéřka na centrále v Praze mi tvrdila potvrzení příjmů 100k pro Visa Infinite Credit. Že prý je tak hodně prestižní :D :D
eL Ká
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor