Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2017 22:14

Bohužel čím dál tím více záleží na osobním bankéři. Kamarádka už od něj dvakrát dostala vstupenky do divadla Járy Cimrmana - i když si je musela zaplatit, na druhou stranu spoustu idí by to i tak bralo, vstupenky se špatně shání.
Já dostal alespoň pozvánky na dvě přednášky o investování, ale než jsem se stačil ozvat, byla jedna už obsazena.

Je fakt, že premierbenefitclub je čím dál tím chudší :(.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brri 24. 10. 2017 05:03

Snazi se vam jemne naznacit, ze uz je vas moc a z nekterych z vas nic nemaji.
;-)
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paty07 24. 10. 2017 22:10

retron píše:Vzhledem k tomu, ze jsem už skoro rok nikam pozvanku nedostal, očesání nabídek v premier benefit clubu a zpoplatneni vstupenek i na Designblok, jehož jsou generalni partner bych očekával spíše opačný trend.


Ale jsou za polovic a jako bonus tam zase budeme všichni sockovat zadarmo chlast u baru :mrgreen:
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 31. 10. 2017 09:55

Česká spořitelna píše:o ničem takovém nebylo rozhodnuto a v současné chvíli o tomto rozsahu výhod ani neuvažujeme.


Neplánujete v brzké době zařadit do George Go zobrazení blokací na kartách? V blokacích může být útrata i měsíc, a nevidět ji v mobilní aplikaci než není zaúčtovaná je dost blokující :) A konkurence to umí.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit.spinka 5. 11. 2017 07:56

Funguje vám v Safari (na mac OS, High Sierra) přihlášení do servis24.cz? Mně si to stěžuje na zakázané cookies. (Nastavení cookies mám defaultní, takže nejspíš to super cool nové, co má bojovat proti vlezlým skriptům, reklamám a trackingu.)

(V ostatních prohlížečích je to OK, takže je to jen otravné, není to problém. Je mě zajímá, jestli to takhle mám víc lidí, nebo mám smůlu jen já).
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 5. 11. 2017 08:17

Nefunguje mi to v „anonymním okně“, normálně ano. V nastavení nemám zapnuto „zablokovat všechny cookies“, ale “intelligent tracking prevention” je myslím zapnuté vždy.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tx999 5. 11. 2017 19:33

Mozna uz to tu nekde bylo zmineno, tak se pripadne omlouvam. Nedavno jsem objevil jednu vyhodu GeorgeGo - je pres nej mozne zadat i platby presahujici 30k. Spousta dalsich veci je zatim bohuzel stale nedoladena (napr. nepouzivani nazvu sablon ze S24), takze ho jeste neni mozne ho jednoduse zacit pouzivat.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 6. 11. 2017 02:08

vit.spinka píše:Funguje vám v Safari (na mac OS, High Sierra) přihlášení do servis24.cz?

Funguje, jak servis24 tak george, cookies jsem neřešil a adblock pritomen
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 16:06

CS mi vcera vypovedela vsechny kreditni karty (Transparentni karty), jak jste na tom vy?
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 8. 11. 2017 16:16

Vypověděl jsem ji sám, vadil mi měsíční poplatek při nepoužívání
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 8. 11. 2017 16:22

powery píše:Vypověděl jsem ji sám, vadil mi měsíční poplatek při nepoužívání


Erste Premier - bez poplatků :)

truct píše:CS mi vcera vypovedela vsechny kreditni karty (Transparentni karty), jak jste na tom vy?


Jaký uvedla důvod?
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 16:27

Cituji: "Vypoved je podana bez uvedeni duvodu v souladu se sjednanymi smluvnimi podminkami."
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 11. 2017 16:56

Mám doporučený dopis na poště od ČS, tak mě ty výpovědi asi taky čekají. No, dopis nepřevezmu a ještě snad budu mít měsíc k dobru. Mám datum generování výpisu 10. den v měsíci.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 8. 11. 2017 17:06

Take potvrzuju. 5 KK me dneska vypovedeli. Na infolince mi duvod nechteli rict. Prej jenom na pobocce. Tak zitra tam jdu. Nerozumim te kostrbate vypovedi. Kdy bude ukonceni uctu? Az mi nabehne novy zuctovaci cyklus tak za dva mesice?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod truct 8. 11. 2017 17:25

Podle textu vypovedi zrusi karty na konci druheho uctovaciho obdobi od podani vypovedi, ja je mam alespon zatim aktivni, vypoved je datovana 7.11.2017. Pak dej info, co ti na pobocce rekli.
truct
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků