Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 1. 2. 2018 21:06

Formálně v podmínkách od 13. 1., fakticky někdy v posledních dnech (ne hned odstávkou tento víkend, až nekdy potom).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod jujec 2. 2. 2018 10:22

avathar píše:Čemu na tom nerozumíš?

Neřeším sebe, ale druhou osobu - vím, že když jsem šel na Priority pas, tam nikdo neřešil, kdo jde se mnou, sebrali mi 2 vstupy. Ale když bych šel na kartu ČS, šlo by to vůbec, aby šel i někdo jiný (zdarma)? Resp. můžu jít já na kartu ČS a protáhnout druhou osobu na můj Priority pas, když je psaná na mě? Čekám, že nikoliv.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 2. 2. 2018 10:25

v erste salonku maji vstup zdarma pouze lidi, kteri se prokazi kartou EP na sve jmeno.
t.j. pokud chces vzit nekoho s sebou, ty jdes na EP kartu a toho druheho ti vezmou jen na PP - odectou ti vstup.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 5. 2. 2018 14:46

Díky moc za vysvětlení.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 11. 2. 2018 10:49

ČS po více než roce pilotního provozu nabídneme naši digitální službu George všem klientům. George v roce 2018 nebude už pouhým novým internetovým bankovnictvím, ale stane se plnohodnotným kapesním bankéřem. V průběhu roku bude docházet také ke stále většímu prolínání funkcionalit služby Moje zdravé finance a George. Uživatelům tak George poradí ve chvíli, kdy například vyhodnotí výši jejich příjmů a nákladů na nájemní bydlení nebo energie jako příliš vysokou a automaticky jim nabídne hypotéku respektive změnu dodavatele.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 12:19

Nepřipsali odměny za platby transparentnimi KK (ve výpovědi) za platbu 11.1.2018, když dnem generování výpisu je 10. den v měsíci. Podávám reklamaci. To samý mi udělali u KK World v ČSOB. :twisted:
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 14:39

Je nedele ne? :D Pripisi to v pondeli.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 2. 2018 14:53

Já v servisu prémie nemám, ale na výpisu jsou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 15:56

V IB jsou i výpisy a tam taky nejsou. Předtím tam vždy byly. Nemá smysl čekat do pondělka, že se tam objeví.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 2. 2018 16:13

Jo, pokud to nemáš na výpisu, pak se tam už neobjeví, ČS přece jen není RB. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 16:26

Pravda, vypisy uz jsou v IB a bonusy tam nejsou, podal jsem na jednu kreditku reklamaci pres zpravy v IB. Ted si nejsem ale jist, jestli cekat na vysledek reklamace, anebo splatku 350 Kc hned uhradit, aby mohli kartovy ucet uzavrit a nenauctovali mi na nem treba nejake poplatky, kdyz uz nesplnim minimalni obrat pro odpusteni poplatku, protoze mi kartu vypovedeli?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 17:53

Jak bys měl plnit obrat když jsou KK bloklý?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 18:46

Jestli to ale jejich system zajima? Predpokladam, ze dokud nebude dluh na uverovem uctu splacen, tak ho nezrusi a poplatky budou uctovat dle ceniku. V poslednim vypisu mam napsano neco v tom smyslu, ze byly splneny podninky pro bezplatne vedeni uveroveho uctu. Ale v pristim vypisu uz to tak predpokladam nebude.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 2. 2018 20:53

Já mám ve výpisech den splatnosti 02.03.2018, tak do 1.3.2018 počkám, jak pořeší reklamaci.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 11. 2. 2018 22:56

Reklamoval jsi vsechny najednou? Ja jen jednu, aby se hned nezalekli.
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků