Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 6. 6. 2018 16:45

Máte někdo představu, kdy se bude dát používat "George klíč" jako dvoufaktor? V Servis24 ani George (web) to nic nenabízí.
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 8. 6. 2018 13:03

Na George klíč bude možné přejít v momentě, kdy tě ČS definitivně zmigruje na George a uzavře ti přístup do Servis 24.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 8. 6. 2018 15:16

Tak jsem zkusil George zase po pár měsících otevřít. Opravdu zajímavý.
Kliknu na kreditku - tam na mě vyskočí, že jsem do 4.6. povinen zaplatit nějakou minimální splátku. Přitom je 8.6. a kreditku jsem ke konci května splatil. V té souvislosti tam něco dohledat je prakticky nemožné.
Kliknu na historii debetky - tady to je ještě zajímavější. Místo všech operací ukazuje jen korunové, tj. v mém případně prakticky nic.

Když odhlédnu od šíleného designu (třeba se to někomu líbí), tak podobná úroveň funkcionality neodpovídá ani betaverzi. Od IB bych očekával, že bude zobrazovat aspoň pravdivé informace a ne naprosté bludy. Nechápu, že to vůbec pouští mezi lidi, natož pak plánovali nějaký postupný nucený přechod.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 8. 6. 2018 16:16

Mě se George celkem líbí, ale co se týče chyb, je to příšerné, opravdu stále beta. Některé funkčnosti zcela chybí (například přístup pro manželku - oproti servis24 nevidí nic), jiné jsou otravující (například nutnost pojmenovat příjemce platby u jednorázových plateb), některé nedotažené (třídění plateb dle kategorií, nelze pracovat se stejnými kategoriemi v případě vratek), některé nepoužitelné ("Moje zdravé finance" - po kliknutí na nabídku trvá i několik minut, než se něco zobrazí). Nefunguje hledání (zobrazí se pouze něco), atd..
Jinak chyba, že karty nezobrazují zahraniční transakce, je nahlášená půl roku ...
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 8. 6. 2018 18:33

Od června prý začnou odpojovat první klienty od původního bankovnictví, neustále přesvědčují klienty, aby používali už jen George, ale ten zatím stále není schopen plnohodnotně nahradit Servis 24. Jak je v ČS obvyklé, selhává koordinace.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 8. 6. 2018 18:52

Zase to, co funguje, je fakt hezké. Mně se dost líbí možnost na dvě kliknutí vidět, jak se výplata nebo nějaká pravidelná platba měnila za poslední rok, a ten souhrnný report z MZF je snad jako jediný v českém bankovním trhu zaměřený na pro klienta užitečné dopady, ne jen neinteligentní koláčový graf „a dělej si s tím co chceš“.

Chybí toho opravdu dost, ale zdá se mi, že tempo doplňování funkcí se za poslední měsíc dost zrychlilo.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 6. 2018 06:31

Pristup pro manzelku - musite prejit na bankovni identitu - tj. zrusit servis 24. Pak to pujde. Stejne jako george klic
Ale zatim bych to nedelal.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 6. 2018 08:04

Jak se konkrétně získá bankovní identita? Telefonicky nebo přes pobočku? Už to funguje?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 9. 6. 2018 09:13

Česká spořitelna jako první tuzemská banka zavádí technologickou novinku, díky které operátor ověří totožnost volajícího jen podle hlasu.
Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/hlasova-biom ... onomika_jj
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 9. 6. 2018 09:46

Misto zadani hesla bude klient mluvit pulminutovy zkusebni text a tomu rikaji vyssi bezpecnost a uspora casu. Pritom staci byt trochu nachlazeny a hlas se zmeni. :D
jidis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 18. 6. 2018 00:37

Delitzsch píše:Jak se konkrétně získá bankovní identita? Telefonicky nebo přes pobočku? Už to funguje?

Já to zkoušel v pátek v ČS na hlavním nádraží v Praze. Když jsem požádal o založení bankovní identity, po vyslovení těch to dvou slov se přítomná paní přepla do módu, jakoby slyšela nějaké sprosté slovo a řekla mi, že má jít na jinou pobočku. :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 6. 2018 07:52

Jak se některé věci v ČS nemění. Mě nedávno také poslali na jinou pobočku, když jsem chtěl něco, co nedovedli (zrušení majetkového účtu)... Já si myslím, že bankovní identita ještě v běžném provozu neběží
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 7. 2018 21:30

Zkoušel někdo, komu na podzim vypověděli transparentní kreditní kartu(y), o ní zažádat znovu a jak to dopadlo?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 7. 7. 2018 22:02

Me ji zamitli.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2018 09:35

Mám dvě, až mi skončí zkušebka, chci zkusit požádat o třetí, tak dám pak vědět
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata