Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 3. 2017 09:22

Ke konci dubna se jim to sejde ve velkým :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzy 23. 3. 2017 09:58

Neprocital jsem X stranek zpetne, takze pokud se opakuju, omlouvam se. Kazdopadne nekomu se muze hodit vedet, ze mi pri zruseni nabidli rok vedeni karty zdarma, rodicum pak pul roku.
Honzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 3. 2017 12:14

Rok vedení zdarma u karty, která je jinak k ničemu, je o ničem.
@ jbohac: Pokud máš CK, propočítej si to a převeď na ni tolik, aby nad pětistovku moc nezbylo... Já jim takhle věnoval celých 37 haléřů ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzy 23. 3. 2017 12:25

1% zpet + vstup do salonku ve Vidni + pripadne slevy u prodejcu (Subway) a to zdarma mi neprijde jako "k nicemu", ale je to otazka preferenci, to jo :)
Honzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 23. 3. 2017 13:47

Záleží na kartě, některý nemají ani to 1 %, ani salónek. Ty pak nemá cenu držet ani zadarmo.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 3. 2017 15:42

Tak pokud mám Cetelemku, která vrací 2% ze všeho a Tankovací kartu s 3% u čerpacích stanic, RB Mall mně akorát snižuje bonitu... Salonek ve Vídni nevyužiju a sleva v KFC 3x do roka mne nevytrhne :-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 23. 3. 2017 18:06

Otázkou samozřejmě je, jak dlouho bude Cetelka...
Já je taky spíš zruším, mám jejich RB-O2 a to mi hodí víc než 1% z útraty (platíme tím za 2 pevné internety a televizi a útratou se přes 20k asi většinou dostanu).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod KoulK 25. 3. 2017 18:17

Tomáš Marný píše:Tak pokud mám Cetelemku, která vrací 2% ze všeho a Tankovací kartu s 3% u čerpacích stanic, RB Mall mně akorát snižuje bonitu... Salonek ve Vídni nevyužiju a sleva v KFC 3x do roka mne nevytrhne :-).


Cetelem nema na rozdil od Life inkaso zdarma?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 3. 2017 19:02

Cetelem inkaso ani neumí (ani minimální splátku)... :pozor
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 27. 3. 2017 11:02

Takovy mensi upresnovaci dotaz k tem puvodnim Citi kartam. Vsechny maji rozsah vzdy do dvacateho dni v mesici? Tedy platba provedena 21. dne v mesici uz se pise do dalsiho?

Ptam se z duvodu, kdy naposledy podojit Citi pred zrusenim karet. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 27. 3. 2017 11:20

V dobách Citibank bylo možné si zvolit šest různých konců účetního období:
3. den v měsíci
8.
11.
16.
20.
23.

Po migraci mi RB zachovala nastavení beze změny.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2017 11:24

Proč je to ve vláknu Cetelem? :)
Při rušení bacha na to, že v programu výhod je: "2.10. V případě zrušení či změny typu karty ztrácí Klient nárok na získání Odměn, na které měl nárok, avšak které k tomuto okamžiku dosud nebyly Klientovi poskytnuty či připsány. Získané, avšak dosud nevyčerpané Odměny bez dalšího nároku, resp. náhrady zanikají."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 27. 3. 2017 11:27

Tohle vlákno se jmenuje: Kreditní karta Citibank
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2017 11:40

Nj, já už blbě vidím. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 27. 3. 2017 11:50

Franklin: diky za info. Pokud to tedy dobre chapu, tak se nebere datum splatnosti, ale datum pristiho vypisu (kdyz beru nazvy z kartyonline)?


Vyčerpaná částka z posledního výpisu 0,00 CZK dne 15.03.2017
Datum splatnosti 10.04.2017
Datum příštího výpisu 16.04.2017

Z tohoto je tedy patrno, ze jeste od toho sestnacteho nebyla udelana zadna transakce a tedy, ze je jeste cas na podojeni bonusku? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků