Zonky

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noclaf 17. 9. 2017 14:20

Investujete dal? Ja si naposilal v srpnu vetsi balik a investoval. Ted neposilam a ani nereinvestuju co mi chodi. Furt jsem nejak neprekousl to ohromny zvyseni na "lukrativnejsich" pujckach + B/C/D vypadaji jako totalni ***** (mnozi se mi insolvence...)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 17. 9. 2017 17:57

Já už dávno ne. Přešel jsem na Mintos, Bondster a Investaukce.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 17. 9. 2017 18:12

Za sebe můžu říct, že jsem zatím spokojen. Nainvestoval jsem tam fůru peněz (cca 15 % mého portfolia), takže o navýšení investice zatím neuvažuju, ale reinvestice dělám dál.
S výdělkem jsem spokojen, default rate je u mně taky OK. Investuju hlavně do "áčkových" ratingů. Ale podrobně to nijak nezkoumám. Na zahraničních platformách mě odrazuje kurzové riziko, na dolaru jsem teď projel slušný balík :-(
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 9. 2017 12:34

Já také investuju dál, ale pouze reinvestice. I přes zdražení jsou Zonky pro mě pořád nejlepší českou p2p platformou. Na Bondsteru je to zatím velká bída s investicemi, navíc jsou většinou hodně dlouhodobé.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 23. 9. 2017 19:16

Záleží jak kdy. Nedávno tam byla třeba investice na 6 měsíců s garancí odkupu a s možností vystoupení s úrokem 10%.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 9. 2017 22:40

Tak ja dlouhodoby preferuju. Pokud mi nekdo spolehlive plati 10% urok, tak at mi ho plati co nejdyl. Ne ze za pul roku musim premyslet kam jistinu znova nainvestovat...
Je v tom pripade Bondster vec pro me?
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 10. 2017 09:37

Ano, v tom případě je Bondster pro tebe, v současnosti jsou tam úvěry s délkou až 222 měsíců a úrokem od 7 do 13,5 %.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor