ČSOB uvěr

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod KINGMASTER 3. 2. 2011 21:49

zdravím

Lidi jaké máte zkušenosti s ČSOB ?

Dneska jsem tam požádal o 110 tisíc korun s čistým příjmem 11360kč a odtahy 2000 kč.. bydlim u rodiču a smlouva jednou prodloužená na dobu určitou tak doufejme ,že mi to dají.Závisí na tom celé moje nové bydlení Paní na přepážce říkala že kdyby to nevyšlo tak jen diky smlouvě ale tu mi prodlužují .tak nevím... dnes neusnu zítra ma volat zda mi to daji . Bonitu mám právě proto že nikoho neživim a jsem u rodičů. Zamítají hodně u ČSOB? Vím že u GE je problem.. a kdyby mi to zamítli myslíte že je vhodné zkusit i spořku apodobně?. mám Mbank ale od nich už uvěr mam a chci ho splatit tedy refinanc. Díky za každy nazor
KINGMASTER
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 3. 2. 2011 23:59

Splatit úvěr jiným úvěrem? Myslíš že se svým příjmem dostaneš bůhvíjak dobrou úrok.sazbu že se ti to vyplatí? Raději plať co máš a zadlužuj se co nejméně, ideálně vůbec.

S ČSOB snad nejsou problémy ale řekněme si na rovinu ten příjem zrovna žádná bomba není, budeš rád pokud ti to tedy schválí. A ihned po zamítnutí žádat jinde taky není moc dobré - všechny žádosti jsou v registru a pokud je tam čerstvě zamítnutá od jiné banky není to zrovna dobré znamení...
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 2. 2011 07:20

mobilman píše:Splatit úvěr jiným úvěrem?

Proč ne? Pokud bude výhodnější? Já teď splatil úvěr od Raiifky na 15,8% s RPSN 23,61% úvěrem od Citi na 12% s RPSN 12,7%...

mobilman píše:A ihned po zamítnutí žádat jinde taky není moc dobré

GE Money mně zamítla kreditku a vzápětí jsem dostal bez problémů kreditku od Citi na více než trojnásobek, co jsem požadoval od GE... BŤW tímto srdečně zdravím pracovníky z GE a mohu zodpovědně prohlásit, že takový bordel, jako mají v GE, se hned tak jinde nevidí.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KINGMASTER 4. 2. 2011 09:31

ne úvěr úvěrem

asi jako každý mladý co celý život dostával drobné kapesné zatoužíl po penezich takze jsem si hned po zkusebni dobe v prubehu roku v prvnim zamestnani vzal dva 40 000 uvery :) ale jelikoz se nyni s odtupem casi chci stehovat a mam dost odtahu ... misto nynejsich 4000 mesicne co davam pryc budu davat jen 2300 coz je podstatny rozdil :) a muj nizky prijem se resi chci jit jinde :) takze poplatim co musim zbytek mam na pronajem bytu
KINGMASTER
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KINGMASTER 4. 2. 2011 19:05

Dneska mi to zamítli

pry kvuli smlouvě která je sice už prodlužována ale je do 31.7.

Chtěl bych se zeptat.Je vůbec možné někde získat úvěr 100000 i s touto smlouvou?? Mám i možnost ručitele avšak také s touto smlouvou.Poradte. v Sázce je dobro čekaného dítěte.A nyní mne smlouva extremě omezuje.Max toho ručitele bych měl.

Díky snad se najde nějaké východisko
KINGMASTER
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 8. 2. 2011 09:44

Za mysli se nad tím z pohledu banky, která zkoumá tvojí aktuální situaci a tedy aktuální stav. A ten podle tvého říká že ti smlouva a s tím i příjem brzy skončí. Dokud nebudeš mít v ruce jinou smlouvu nebo dobrého ručitele (s garancí příjmu taky trochu déle než pár měsíců) tak máš u seriózní banky s důkladným prověřováním rizika na 90% dveře zavřené.

Ale buď rád - když by ti to schválili a tobě smlouvu neprodloužili máš problém, tahle nemáš dluh ale s tím ani žádný budoucí problém pokud bys další smlouvu už nedostal. a BTW pokud by o tebe zaměstnavatel stál určitě by ti smlouvu na dobu neurčitou dali i dříve, takže si ji případně zajisti ihned teď předem než pak na poslední chvíli a budeš mít klid.

Kdo ti na 100% půjčí je Provident, SMART Capital a podobné firmy.... ale tos asi slyšet nechtěl.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod petr655 12. 8. 2017 22:22

Můžu taky jeden dotaz k ČSOB pokud mám u ČSOB předschválené limity úvěru a chtěl bych je využít ,zkoumají příjmy? Potřeboval bych to vědět jak to dělají aktuálně,ne před rokem nebo déle :-) díky
petr655
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 8. 2017 23:10

Příjmy zjišťují včetně jejich zdroje (chtějí přesně znát zaměstnavatele), ale nechtějí o nich doklady. Po zadání dalších údajů (třeba jak dlouho bydlí člověk na stejné adrese, jestli je majitelem toho bytu, kolik lidí žije v domácnosti, kolik z nich je nezaopatřených apod.) proběhne teprve vlastní schvalování systémem. Výsledek je známý ihned. Nevím, jestli stejný postup platí pro toho, kdo je OSVČ, takže nemá zaměstnavatele.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr655 12. 8. 2017 23:26

a toto je i v případě předschválených limitů? dříve nic nezjištovali..
petr655
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 8. 2017 04:19

Ano, to se týká předschválených limitů. Tyto údaje pak klient vytištěné podepisuje a v podmínkách smlouvy o úvěru je zdůrazněno, že jde o součást smluvní dokumentace a musí být pravdivé. Došlo ke zpřísnění podmínek pro poskytování úvěrů. Banky musí nově více prověřovat bonitu klientů.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 13. 8. 2017 09:46

petr655 píše:a toto je i v případě předschválených limitů? dříve nic nezjištovali..

Příjmy zjišťovali vždy + úvěrová lustrace. "Předschválený úvěr" je marketingový trik na klienta - chytne se ? Protože banky moc kanálů na oslovení zrovna nemají. A je to tak snadné, stačí jen kliknout...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr655 13. 8. 2017 12:25

ok, ale spíš mě zajímá pokud je úvěr nyní předschválený ,budu já fyzicky něco dokládat?
petr655
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 8. 2017 13:46

Nemělo by se nic dokládat, jak už jsem psal. Já jsem aspoň nic dokládat nemusel. Ale mám u ČSOB historii a každý měsíc mi tam chodí (reálný) příjem. Nebavíme se samozřejmě o hypotéce, tam to funguje jinak.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 13. 8. 2017 16:30

No právě že někdo v bance to ale udělá za tebe, projede úvěrové registry, příjmy vidí, zavolá do mzdové účtárny a poptá se zda nejsi ve zkuš./výpovědní době atd... Ani se o tom nedovíš.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků