100k od Cetelemu s RPSN 11,32 - OK ?

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 12. 2013 11:06

Dnes jsem se informoval telefonicky o nabízených poukázkách a úvěru, podle operátora bylo je třeba úvěr čerpat do konce letošního roku a poukázky by měly být rozesílány první týden v lednu. Zkusil jsem si rovnou i zažádat o tu osobní půjčku, ale ta už neprošla schválením (což jsem ale tak nějak i očekával při úvěrových rámcích, které mám na kreditkách a do konce roku bezúročného spotřebáku od Sberbank, který ještě musím splatit), takže snad bude ještě nějaká akce příští rok (ačkoliv i další kreditku mi Cetelem původně odmítl, leč se pak sami ozvali, že by mi stejně poskytli, ale to nyní už nějak neočekávám :-) ).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 22. 12. 2013 18:58

tak peníze mám na účtě, začátkem ledna mají přijít ty poukázky na Albert a pak šup peníze jim vrátím.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 30. 1. 2014 14:20

takže začátkem ledna 2014 jsem peníze vrátil, kupodivu mi vyčíslili zůstatek opět na 100 tis., takže úrok 0% a před týdnem mi přišla sms, že poukázky na 5000,- pošlou začátkem února 2014. Takových akcí víc :-D
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 1. 2014 19:49

I ty jeden... :-D Úpřimně gratuluji, doufám, že něco takového letos zopakují a budu mít taky příležitost je trochu podojit. Vloni jsem ale od nich dostal slevu 1300 Kč z nákupu pračky na splátky (na úrocích zaplaceno 15 Kč) a víc mi půjčit nechtěli, už jsem měl půjčeno bez úroku na čtvrťroku od Sberbank.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 2. 2017 12:26

Nedávno jsem si vyzkoušel půjčit na neúčelový spotřebák s úrokovou sazbou 5,7 % p.a. (RPSN by mělo vycházet 5,9 %, leč ve smlouvě jsem měl přes 8 % kvůli předpokladu účtování poplatku za vedení základního typu účtu, což se mě ovšem netýkalo) oklikou přes refinancování u jiné banky a využití kodexu mobility u ČSOB v kampani "Totální refinancování", popisoval jsem to tady: viewtopic.php?f=316&t=1227143&p=11450853#p11450853, už jsem si navíc vyzkoušel i odstoupení v prodloužené 30 denní lhůtě (funguje dobře)... :-)

U neúčelového spotřebitelského úvěru jsou to v současnosti s tím Cetelemem (bohužel) asi nejnižší úrokové sazby, na které se lze reálně dostat, takže pokud si nechceš komplikovat život, ten Cetelem bude asi nejjednodušší (předpokládám, že tam je úroková sazba 5,9 % p.a. - snížení o 0,2 p.b. představuje u splatnosti 24 měsíců asi tak 2 stokoruny, takže prakticky nic co by stálo za nějakou větší námahu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 5. 2017 10:02

fremantle: to by me zajmalo ted tvoje vyjadreni na mBank ktera uz refinancuje za 4,9% p.a. coz mam nutkani... mam ted 7,4%.
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků