Doporučtě kreditní kartu, která nejvíc "vydělá"

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mar.us 15. 9. 2017 16:44

Tak to zkusim Premia kreditku take vypovedet.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 15. 9. 2017 18:52

Kdyby mi dali tu premia bez poplatků, tak si ji určitě nechám a mám po starostech :-) Už moc nevěřím v to, že se někdy objeví něco lepšího. :-(
Jinak u GE mám smolíka, tam mi nechtějí nic dát. Už dva bankéři se hrozně divili, proč mi neprošla žádost. Přítelkyně má menší mzdu, menší úvěrovou historii a dostala kreditku bez problémů. Nikdy jsem neměl žádný negativní záznam v registrech, v minulosti jsem půjčky splácel dříve a nyní už mám jen kreditky (kvůli bonusům)a půjčky už nepotřebuju. Všude jinde mi byly kreditky ihned schváleny, v bankách mám předschválené půjčky dohromady tak za milión, ale GE mi prostě nevěří :-) Ještě mě napadá, jestli by mi ji nedali alespoň při převodu jiné kreditky :-) Zajímalo by mě, jak jsem jim ublížil :-) Měl jsem kdysi od nich kreditku, jak měli nějakou soutěž o poukazy za 10 tisíc Kč (kde jsem vyhrál já i přítelkyně) a po konci soutěže jsme akorát karty oba zrušili, tak netuším, jestli nemají někde poznámku, že ze mě nic neměli, tak mi nemají dávat nic, kde by to mohlo "s*rdět" bezúročným obdobím a vratkama:-)
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 15. 9. 2017 19:22

Tim to nebude. Mel jsem uz asi 5 kreditek GE - vydojil jsem to a po roce, kdy zacli uctovat poplatek, zrusil. A to jsem stejne ja i pritelkyne taky vyhrali pred 2 lety poukazy za 2x10.000 Kc, predtim za tusim 20.000 a asi ve 2011 za 100.000
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků