Prisel mi dopis od MoneyNOW!

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod scripta 15. 11. 2012 18:24

To je jenom smlouva o revolvingové půjčce, tou smlouvou se pouze dohodneš na podmínkách poskytování půjček, o které budeš ale muset nejdříve zvlášť zažádat přes jejich web.
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kanecek 15. 11. 2012 18:26

Smlouva se posílá až po vyplacení prvního úvěru viz web a kroky pro ziskani pujčky. První půjčka prostě je bez smlouvy a ověřuje se na zakladě shody jmen na bankovním účtu
http://www.moneynow.cz/jak-podat-zadost-o-pujcku
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2012 18:36

radecekh píše:A mělo smysl rozmazávat jméno a adresu, když na straně dvě je to nerozmazané? :-)

Jinak kdybych tohle dostal já, tak se fakt bojím a už je kontaktuju.



jejej, nevsiml jsem si toho, ze udaje jsou jeste na druhe strane, v rychlosti jsem to uploadnul, musel jsem od pc na moment. Chtel jsem Vam tim dat prostor na reakce. Stejne se nejedna o me jmeno, ani rodne cislo, ani c. uctu, vubec tomu nerozumim. jak si mohli spojit adresu s nekym jinym 8-P

tak ted koukam ze to je jeste zajmavejsi:

1. Adresa je adresa meho bydliste
2. Krestni jmeno na dopisu je me jmeno
3. C. uctu je koho si- nezname
4. Rodne cislo je cislo meho bratra

Vubec tomu nerozumim, co to ma jako znamenat???!!!

otazka zni co s tim delat.. kos?
Naposledy upravil buck12345 dne 15. 11. 2012 18:40, celkově upraveno 1
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scripta 15. 11. 2012 18:36

Nojo, první půjčka byla poskytnuta, ten pátý odstavec je nějaký rozmazaný, tak jsem ho nejdřív vynechal. Buď je někdo pěkně napálil, nebo to je administrativní chyba.
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2012 18:43

Ondrasz píše:4Buck a to RČ sedí?



jak jsem uvedl rodne cislo je bratra, cislo uctu neznami a jmeno je taky neznami. jedine co sedi je adresa- diky tomu byl dopis dorucen, ale nerozumim tomu rodnemu cislu....
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kanecek 15. 11. 2012 18:45

Tak zajdi za bratrem zda o tom něco neví. Pokud je to RČ z rodiny tak v tom má prsty zřejmě někdo z tvých známých či příbuzných.
Číslo učtu je samozřejmě toho pachatele
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2012 18:47

Kanecek píše:scripta:
No rozhodně bych to plavat nenechaval. Pachatelovi firma vyplatila 3500Kč a za 30 dní bude chtít zpatky 4550. Na faktuře je uveden 12.11.2012 jako datum vyplaty půjčky.

Ve smlouvě je výslovně napsáno, že úvěr už byl vyplacen(odstavec 5)


zrejme na cilo uctu, jez tam je uvedeno? Ale kdyz neni moje ani bratra? co s tim? Ja s tim nemam nic spolecneho. jediny adresu a rodne cislo bratra v dopise... Jako pripadaji dve moznosti:

1. z nejaky dataaze vystourali r.c. brachy zkomolili jmeno, adresu kupodivu ne a zaslali
2. Nekdo si pujcil penize uvedl falesne jmeno, odnekud ziskal r.c bratra, jez koresponduje k teze adrese, kde bratr bydli a pujcil si- je to mozne?

EDIT: Cislo uctu je fio banka- nikdo z rodiny u fio banky neni...
Naposledy upravil buck12345 dne 15. 11. 2012 18:51, celkově upraveno 1
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scripta 15. 11. 2012 18:49

Zeptej se raději ještě bráchy, jestli má u FIO banky účet č. 2000282502/2010. :D
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2012 18:53

nema. Nechapu jednu vec, jak nekdo mohl uhodnout rodne cislo brachy a spojit s jeho bydlistem, ted jsem se ho ptal a cislo za lomitkem nesedi :D Dotycny nejspise vi jen kdy se bratr narodil. proc ale to vymyslene jmeno? hazu do kose! :-P :-! :-! :-! :-!
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kanecek 15. 11. 2012 18:56

Zkusil bych poslal 1 haleř na zminěny učet. Chtělo by to ale někoho kdo má učet u fia aby byla jistota zobrazení jmena....
ukaže se ti sice jen jmeno a přijmení, ale třeba tě to přivede na stopu...
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2012 19:02

nehodlam se nijak ztotoznovat s neznamym cislem uctu
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 11. 2012 19:06

Kanecek píše:Zkusil bych poslal 1 haleř na zminěny učet. Chtělo by to ale někoho kdo má učet u fia aby byla jistota zobrazení jmena....
ukaže se ti sice jen jmeno a přijmení, ale třeba tě to přivede na stopu...

Bohužel už nějaký pátek ne :(
http://www.mesec.cz/aktuality/u-fio-ban ... ziho-uctu/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 15. 11. 2012 19:08

Kanecek píše:Zkusil bych poslal 1 haleř na zminěny učet. Chtělo by to ale někoho kdo má učet u fia aby byla jistota zobrazení jmena....
ukaže se ti sice jen jmeno a přijmení, ale třeba tě to přivede na stopu...


Takhle to ve FIO nefunguje. Když mi manželka ze svého účtu převede peníze na můj (oboje u FIO), tak žádná identifikace účtu nenaskočí. Ve výpise je název protiúčtu prázdný.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kanecek 15. 11. 2012 19:13

Tak to jsem předpokládal špatně. Škoda...
Každopadně bych se jim co nejdříve ozval, nevím ale zda takové tvrzení budou brát vážně. Tvrzení dlužníků, že si nic nepujčili a různých výmluv proč nezaplatím tam budou mít asi dostatek(vzhledem k půjčování za tak příšerně drahé úroky)
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buck12345 15. 11. 2012 21:19

A co jim jako sdelit? Ze mi prisel od nich dopis, ktery mam podepsat, abych mohl dostat uver a ze mam hned neco splatit, aniz jsem o nic nepozadal? Budou po me chtit nejaky udaje, to jim mam rict vymysleny jmeno na pul pravdiviy rodny cislo brachy a nejaky ucet, ktery nevim komu patri?

hazu do kose, co se muze stat? Jak me muzou potom nahanet? Maji jen adresu... nechapu to. je to spina, ktera jen dokazuje v jaky dobe, mezi kterymi lidmi zijeme a v jakym statu!

hnus! je mi z toho na nic
buck12345
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků