Půjčka 500.000,- od nebankovní společnosti

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vetešník 28. 2. 2013 11:04

Dobrý den,
Na internetu jsem narazil na nabídku nebankovní půjčky. Téměř obratem mi bylo odpovězeno, že mohu dostat 500.000,- se splatností 120 měs. a měsíční splátkou 6622,-. Nechal jsem si poslat vzor smlouvy, abych si ji mohl v klidu prostudovat, případně se poradit s někým zkušeným. Osobně se mi po pročtení smlouvy nezdá, že by ve smlouvě bylo něco s čím nesouhlasit, ale chvílemi jsem se v některých částech ztrácel. A proto chci poprosit někoho, kdo se trochu vyzná, jestli by na to nemrknul.

Zde je odkaz na web společnosti, kde na konci stránky je i smlouva.
http://revolving-financial.cz/postup-vyrizeni/#postup2

Dále mi bylo mailem posláno: Ve vašem případě investor požaduje zaplatit vratnou akontační jistinu úvěru, která činí 9.200kč. Jistina se platí v hotovosti při podpisu úvěrové smlouvy, kdy je pro vás půjčka schválena a připravena k vyplácení. Jistina je navrácena po 12. měsíční splátce, včas uhrazené dle platného splátkového kalendáře.
Potvrzení o zaplacení jistiny je samozřejmostí. Tato jistina je ve smlouvě vedena jako vratná.

Případně prosím o kontakt na solidní půjčku z nebankovního sektoru.

Děkuji za názory
Vetešník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kiulamatino 28. 2. 2013 12:22

Dobré k proštudování
Ale všude kde chtějí zálohu mi velmi *****í.

http://www.spolecnaobrana.net/diskuse/

http://podvodnefirmy.cz/revolving-financial/
kiulamatino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vit.spinka 28. 2. 2013 12:55

Půl milionu od nebankovní společnosti? Už tahle samotná myšlenka je velmi nebezpečná :pozor . Na co tak strašně důležitého to má být? Aby to nebylo vytloukání klínu klínem aneb dluhovou spirálou vzhůru k bankrotu a přitom přijít o všechno.

Ten Revol(t/v)ing Financial *****í podvodem, ale to vlastně všechny tyhle neznámé firmy. :-S

RPSN mi vychází cca 10.5%, to je podezřele málo. Je tam zástava nemovitostí?
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 28. 2. 2013 12:56

Nešel bych do toho. Proč by je měla zachránit nějaká jistina o 2 řády nižší? Nemá to žádnou logiku.

Použití slova fee místo poplatku je asi proto, že nyní je protinálada vůči výrazu poplatek. Směšné, zejména ve spojení s lidmi, na které to cílí!

Pokud návrh zamítnou, přijdete o své peníze - nenašel jsem nikde nic o tom, že se to vrací. Navíc, je tam stupňovité půjčování. 1000, 10000, atd. 500tis. tedy pravděpodobně nepůjčí kdekomu, to je jen reklamní trik.

Slušná hejhulárna :-)
Naposledy upravil SocPredator dne 28. 2. 2013 13:00, celkově upraveno 2
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod vit.spinka 28. 2. 2013 12:57

Addendum: koukám do smlouvy co mají na webu, že skutečné jméno firmy je "CPE Credits of Private Equity a.s.". Na ní toho Google najde dost, a pozitivní to rozhodně není.
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ivo_2 28. 2. 2013 13:11

No zkuste je najít v obchodním rejstříku nebo Aresu . Vždyť tam nemají o nich záznam . A podívejde se na nějaký info o webu .
Staří známý CPE Credits of Private Equity a.s.

domain: revolving-financial.cz
registrant: SUB_234015_75158
admin-c: SUB_234015_75158
nsset: NSS:GRANSY:3
registrar: REG-GRANSY
status: paid and in zone
registered: 19.12.2012 09:33:03
expire: 19.12.2013
contact: SUB_234015_75158
org: CPE Credits of Private Equity a.s.
name: CPE Credits of Private Equity a.s. CPE Credits of Private Equity a.s.
address: Sladkovského 767
address: Pardubice
address: 53002
address: Pardubický
address: CZ
registrar: REG-GRANSY
created: 01.02.2012 14:52:14
changed: 01.02.2012 22:45:13
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 28. 2. 2013 13:37

Vetešník = podvodník, který si dělá reklamu tím, že tvrdí báchorky, že si tam půjčil.

Nejdřív si zažádej o licenci u ČNB a pak si zaplať reklamu, hňupe! :D
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vetešník 28. 2. 2013 13:51

Ty se nauč číst ty wemeno kravský! Já nic neinzeruju a nic jsem si nepůjčil! Chci jen poradit

-- 28. 2. 2013 14:54 --

Zástava nemovitosti tam není.

Podle všeho co jsem tu od vás viděl asi NEBRAT...!


Máto někdo s takovýmto typem úvěru dobré zkušenosti?

Nebo tip kam se obrátit?
Vetešník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 2. 2013 13:58

Mno, stránek, kde jsou lidi varováni před společnostmi vybírajícími ještě před poskytnutím půjčky různé poplatky, zálohy, kauce atd., je na internetu tak 300. Tak si to přeber...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit.spinka 28. 2. 2013 14:22

Vetešník píše:Nebo tip kam se obrátit?


Tip: od nikoho takového si nepůjčovat :!:

Pokud mi nepůjčí ani banka, ani kampelička (ty nepodceňovat, obecně mají víc individuální přístup než kdokoli jiný) a dokonce ani Homecredit/Multiservis/Cetelem - tak to má asi důvod.
A pak samozřejmě přátelé/rodina - sice se říká, že nejhorší kšefty jsou právě s nimi, ale pokud je účel úvěru rozumný (student is půjčuje na Work and Travel, například), tak proč ne.

Než si půjčit od podvodníků/lichvářů jako CPE, to radši budu žrát suchý chleba a pít jen vodu, než si na to našetřím. Protože s nimi ho budu žrát taky, jen o něco později - ale výrazně déle.
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vetešník 28. 2. 2013 14:31

To je nejlepší rada jaké může být, jen kdyby to šlo... Potřebuji sloučit dluhy, které mi zůstaly po manželce, protože platím jak čert a nemůžu se z toho nějak vyhrabat, potřebuji snížit měsíční splátku, takže potřebuji někoho najít, kdo mi poradí a pomůže.
Vetešník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod galan.marten 28. 2. 2013 14:37

Zase ty vaše bláboly o nebankovkách (nepočítám k nim Cetelem, Home Credit apod.). Nevíte o nich zhola nic, nikdy jste se nedostali do situace, kdy vám banka nepůjčí, ale opět jste chytří jak každej průměrnej českej ředitel zeměkoule.


A teď jak je to doopravdy:

500 000 Kč se půjčuje výhradně s nemovitou/movitou zástavou, hotovostní půjčky v této výši jsou buď přímo podvod nebo nečestné. Typickým a proslulým příkladem neetického jednání je kromě příkladu z dotazu i firma MSC MONEY SERVICE CORPORATION, a.s. http://www.mscorp.cz/ U nich se poplatky předem (které jsou od letoška nezákonné) nazývají Smlouva o konzultaci.

Nebankovní hotovostní půjčky mají úrokové sazby od 70 % ročně a splatnost 4-5 let. Je to dáno tím, kdo je poptává. Jedny z těch solidních nebankovek jsou Provident a PROFI CREDIT, na webech mají kalkulačku.

-- 28. 2. 2013 14:40 --

Vetešník píše:To je nejlepší rada jaké může být, jen kdyby to šlo... Potřebuji sloučit dluhy, které mi zůstaly po manželce, protože platím jak čert a nemůžu se z toho nějak vyhrabat, potřebuji snížit měsíční splátku, takže potřebuji někoho najít, kdo mi poradí a pomůže.



Bez ručení nemovitostí úvěr neženeš. A to počítej, že ti věřitel (říkají si investoři - jak honosné) půjčí nejvýše 50 % z tržní hodnoty domu/bytu.
galan.marten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 28. 2. 2013 14:45

Vetešníku sorry za předchozí post.Já vím, že je to poctivá firma. Vřele ti doporučuji si tam půjčit. A nezapomeň nám tady dát kladnou referenci po vyřízení, abysme tam mohli jít taky až budeme potřebovat půl mega. ;-)
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit.spinka 28. 2. 2013 15:16

Vetešník píše:To je nejlepší rada jaké může být, jen kdyby to šlo... Potřebuji sloučit dluhy, které mi zůstaly po manželce, protože platím jak čert a nemůžu se z toho nějak vyhrabat, potřebuji snížit měsíční splátku, takže potřebuji někoho najít, kdo mi poradí a pomůže.


A proč nepůjč banka? Třeba americkou hypotéku? (Protože jak už bylo řečeno, půl milionu nepůjčí bez nemovitosti nikdo.)

galan.marten píše:Zase ty vaše bláboly o nebankovkách (nepočítám k nim Cetelem, Home Credit apod.). Nevíte o nich zhola nic, nikdy jste se nedostali do situace, kdy vám banka nepůjčí, ale opět jste chytří jak každej průměrnej českej ředitel zeměkoule.

Mně stačilo několik let pracovat pro GE na systému pro vymáhání (v IT). A viděl jsem jaké mají lidé problémy, když si půjčují i "takhle levně" (RPSN "1/10" je pouhých 23.68%, to si pamatuju dodnes). Jít do těch 70% p.a. je čiré bláznovství.

-Edit--
Opravdu není jiná možnost, než to refinancovat? Jak dlouho ještě budou takhle vysoké splátky (=než skončí první úvěr)? Opravdu se nejde uskromnit a se skřípěním zubů to vydržet?
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 28. 2. 2013 15:53

vit.spinka: nebyl bych az tak kategoricky, stavebni sporitelny jsou schopny pujcit i 800.000 bez zajisteni nemovitosti :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků