mužu si pujčit v bance v zahraničí kdy mám v česku STOPKU?

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 20:21

ahojte

potřebuji nutně pujčit rychle 40.000kč a bohužel u nás mi v bance nepůjčí protože mám i záznam v registrech Solus. Nebankovní pujčky těm moc nevěřím je to samá lichva....

přemýšlel jsem že bych si zašel pujčit do banky na slovensko je to možné? nebo ten registr platí i na slovensku?
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 5. 2013 20:31

Tak teoreticky to možné je a je pravděpodobné, že banky v zahraničí nebudou mít přístup do českých registrů. Má to ale několik háčků:

1) nejspíše se tě budou na takové věci jako jiné úvěry dotazovat - pokud neuvedeš pravdivé informace jedná se o trestný čin - úvěrový podvod, což může skončit i trestem odnětí svobody

2) banky jsou při půjčování zahraničním občanům celkem obezřetné a zcela jistě ti nepůjčí, pokud nebudeš mít na území daného státu minimálně příjem. Někdy chtějí i trvalý pobyt nebo alespoň korespondenční adresu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 20:35

ahaa tak to je naprd :(
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod brzdil987 4. 5. 2013 20:46

V cechach slovakum, kteri tu pracovali, banky nepujcili...
brzdil987
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 20:54

tak poradii by jste kde sehnat 40 tisíc když mám zápis v registech? něco co není podvod kde Vám jen naslibují a prd :( klidně si i připlatím s tím se holt musí počítat při nebankovních pujčkách ale aby to nebyla lichva
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 5. 2013 21:02

Mrkni se na to ze svého pohledu. Za jakých podmínek bys ty sám půjčil někomu, kdo už nesplácí jiné úvěry?
Máš alespoň čím ručit?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 21:09

no jen auto v hodnotě asi 20 tisíc jinak nic
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 5. 2013 21:34

xjurasek píše:tak poradii by jste kde sehnat 40 tisíc když mám zápis v registech? něco co není podvod kde Vám jen naslibují a prd :( klidně si i připlatím s tím se holt musí počítat při nebankovních pujčkách ale aby to nebyla lichva


Vy ale máte drzost.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 21:41

drzost?
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 5. 2013 22:16

Ano, sam nesplacis sve zavazky a ty, co by ti i tak pujcili, nazyvas lichvari.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuiS_666 4. 5. 2013 22:20

Tak dostat sa do Solus prostredníctvom mobilných operátorov nie je nič tažké....
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 22:23

nenazývám je lichváři ale vidím jak normální lidi chtějí pujčku zaplatí třeba poplatek předem za poskytnutí pujčky a pak se s něma nikdo nebaví a peníze byt jen třeba 2000kč jim už jikdy nikdo nevrátí a místo pujčky mají ješte větší dluh.

-- 4. 5. 2013 23:24 --

neříkám že všichni jsou tací ale někteří bohužle jo
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 5. 2013 22:25

A proc mas zaznam v Solusu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xjurasek 4. 5. 2013 22:53

protože jsem před rokem se spozdil o měsíc se splátkou u cetelemu
xjurasek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 5. 2013 22:54

A jaktoze si zapomnel?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků