nabidka mPujcky

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 6. 2013 19:20

Dobry vecer,
nevite nekdo, jake podminky musite splnovat, aby vam mBank nabidla predschvalenou pujcku?
anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 6. 2013 20:26

Obvykle nabízí dle obratů na účtě za posledních 6 měsíců. Takže "točit" na účtu co nejvíc peněz, pak je slušná šance.
Kamarád takhle točil 50 000 Kč a dostal nabídku na kreditku na 60 000 Kč a to byl nezaměstnaný. Kreditku dostal bez dokazování příjmů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 6. 2013 20:33

Insolvence už byla vyhlášena?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasno1 12. 6. 2013 06:24

PatrikChrz píše:Obvykle nabízí dle obratů na účtě za posledních 6 měsíců. Takže "točit" na účtu co nejvíc peněz, pak je slušná šance.
Kamarád takhle točil 50 000 Kč a dostal nabídku na kreditku na 60 000 Kč a to byl nezaměstnaný. Kreditku dostal bez dokazování příjmů.


Točit mohu i mezi svými účty (z jiné banky, ale na moje jméno), nebo musí být odesílatel peněz do mBank někdo jiný?
Předem díky
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 6. 2013 07:07

Tak veřejná tahle informace není, ale dle metody pokus-omyl to vypadá, že to může být i z vlastních účtů u jiných bank.
Pokud chceš mít ale jistotu, založ si ING konto (rád pošlu "doporučení" - já vydělám 3 stovky, ty budeš mít 5 měsíců vyšší úrok) a posílej to z něj. ING totiž nepředává při platbě jméno majitele úctu :).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasno1 12. 6. 2013 08:14

Díky za info i nabídku, ale ING konto již mám.
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 6. 2013 08:25

Tak vyřešeno. Do mBank posílej z ING a ven přes jiný účet a z něj zase na ING. Tak nebude dohledatelné, že je účet u ING tvůj.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasno1 12. 6. 2013 08:35

Teď u sebe nemám přihlašovací data do ING a nejsem si jistý, jestli mám u ING nastaven mBank jako transakční účet. Pokud bych to potřeboval změnit, lze to přes bankovnictví, nebo musím někam na pobočku ING, popřípadě nějaký papírový formulář, který je třeba ověřit?
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 6. 2013 09:10

Pokud máš "aktivováno", tak i přes IB, jinak písemně nebo na pobočku.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 12. 6. 2013 09:14

nove lze na infolince ING zazadat o zaslani "bezpecnostniho kodu", ktery ti poslou do vlastnich rukou. Na jeho zaklade lze ziskat administraci pres SMS kody a zmenit tak i transakcni ucty. Cerstva zkusenost, kody do druheho dne doma od zavolani. Zmena transkacnich uctu okamzita.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XRPD 19. 8. 2016 20:28

vyzkouším taky
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 20. 8. 2016 14:32

Jo to mám taky. Transakční účty lze měnit online přes SMS autorizaci. Dobrá věc.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2016 19:47

Jeste plati, ze ING neposila s platbou identitu, tedy to, na koho je ucet veden?
Ja mam dojem, ue to uz neplati..
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 8. 2016 20:30

Neplatí to, ING název účtu už nějakou dobu odesílá.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 20. 8. 2016 21:44

Ano, cca už 2 roky.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků