Úvěr na auto v AAA Auto

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 10. 2014 15:23

Jako naprostý laik chci poprosit zde zasvěcené, zda mi někdo vysvětlí, jak firma AAA došla k určité ceně vozu na úvěr. Koukám zde na jednu Toyotu, cena na úvěr je 76 000, v hotovosti pak za 116 000 Kč. Pokud například zvolím akontaci 70%, což dělá nějakých 53 200 a k tomu 12 splátek, vyskočí mi tu výše splátky (od) 3 770 Kč. Pokud výši splátky vynásobím dvanácti, jsem na nějakých 45 240 Kč. Když tedy sečtu akontaci 53 200 + 45 240 vychází mi celková suma 98 440 Kč, což je na míle vzdálená cenovka od té uvedené 76 000 Kč. S nulovou akontací mi to vyletí dokonce na nějakých 150 tisíc. Jak tedy firma AAA došla zrovna k částce 76 000, když ani s nejvyšší akontací a s nejmenším počtem splátek na ni nedosáhnu ani omylem?
Diky za objasnění.
Swejzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2014 15:29

Je to tak trochu podvod, ostatně jako všechno v Áčkách.
Ta cena na úvěr je jistina úvěru, není do toho počítáno navýšení a protože to je brutální, může být jistina tak nízká. U tohoto typu úvěru dávají úvěrové společnosti provize v řádech desetitisíců.
Je to past na blbce, co si to nespočítají.

Rozhodně bych ale v Áčkách auto nekupoval. Kolega z práce tam pracoval, a když občas vypraví,.... Navoněná bída, auta "opravená" jen tak, aby odjela ze vrat - a pak se začnou sypat. Svítící kontrolku airbagu opravili tak, že přeštípli drátek, například
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 10. 2014 15:44

Moc děkuji za bleskovou odpověď!
Swejzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2014 18:43

Tak kupovat auto v AAA je projevem demence. Kupovat auto na splatky v AAA, pro to uz nemam oznaceni :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod malejarda 10. 10. 2014 17:51

Swejzi píše:... cena na úvěr je 76 000, v hotovosti pak za 116 000 Kč ... vychází mi celková suma 98 440 Kč, což je na míle vzdálená cenovka od té uvedené 76 000 Kč ...

Každopádně je i těch 98440 Kč na úvěr pořád méně než 116000 Kč v hotovosti. ;-)
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Swejzi 10. 10. 2014 18:56

To ano, musí mít obrovské marže z těch úvěrů, proto cena za hotové to musí nějak kompenzovat. Jsou ochotni jít s cenou hodně dolů, kolega tam nedávno kupoval zánovní Kiu a vysmlouval si slevu kolem 40 tis. a ještě dostal sadu letních gum s diskama. Čímž samozřejmě netvrdím, jak jsou v AAA strašně pravdomluvní a poctiví, ale tak v jiných bazarech to asi nebude jiné. Je jasné, že jde hlavně o to levně koupit a draze prodat.
Swejzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arakain 12. 11. 2014 11:43

Spolužačka pracovala u leasingovky, která toto pro AAA poskytuje. Průměrná provize z úvěru je pro AAA 100 tis. Občas to některý klient uhádal a doreklamoval tak, že to zaplatili z jejich, ale těch případů bylo tak 5 do roka. Zbytek odíračka. Taky jsem byl před 15 lety v divoké ekonomické situaci, ale teď sám nechápu, kolik lidí jim denně naletí.
arakain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav50 17. 7. 2015 14:42

No asi bych se do uveru na auto vubec nepostel, clovek si nema kupovat na co nema... Myslim ze AAA to ma nastaveny standartne jako vetisna uveru na nasem trhu, takze neni cemu se divit, ze to neni moc vyhodny, ale ot je spis otazka na uverovou spolecnost ;-)
Miroslav50
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kitrab 18. 7. 2015 09:56

:-D
Standartně, snad nemyslíš vážně ?
Pokud mám hledat služné slovo, pak to mají k******y nadstandartně :shock: !!!

Ano, bazarové auto na úvěr není nejlepší volba, ale věc každého pokud z nějakého důdu auto potřebu / chce, lze i tady najít rozumné podmínky.
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 18. 7. 2015 15:56

No ja bych ten uver v AAA nezatracoval, oni tam maji ta auta za daleko nizsi ceny, pokud jsou kupovany na uver.
viewtopic.php?p=10385223#p10385223
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod saabik 18. 7. 2015 19:26

Nejenom, že jsi expert na měny, ale ty jsi koukám i expert na úvěry. To mi hlava nebere, proč ti v té Citi nechtějí dát kreditku. Možná jsi to s těma úvěrama přehnal, nebo tvoje platební morálka odpovídá tvým znalostem... :lol:
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 7. 2015 21:10

Náhodou má pravdu... Auta na úvěr mají opravdu za daleko nižší ceny, jenom se z vrozené skromnosti zapomínají zmínit, že za uzavření úvěru si účtují nějakých 60 tisíc a předčasné splacení znamená dalších 60.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 19. 7. 2015 05:07

No nevim, odkazoval jsem v predchozim prispevku na prispevek zakaznika ze slovenska, ktery tam uvadi, ze zprostredkovani uveru ho v AAA Trencin stalo 80 €, ale cena auta byla diky uveru o 1600 € nizsi. Na urocich zaplatil za 5 dnu 32 €. Takze to jsou jednoduche pocty. Staci jen vypovedet do 14 dnu smlouvu o uveru.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 7. 2015 09:16

Vypovědět těžko pomůže, to bys platil předčasné splacení dle smlouvy, do 14 dnů lze ale od smlouvy odstoupit...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 19. 7. 2015 13:29

Toz odstoupit, sorry.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod saabik 20. 7. 2015 19:06

Ale jo, auta na úvěr mají levnější. Ale jen proto, že si právě ten úvěr nedokáže kdekdo spočítat.
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 21. 7. 2015 15:26

To mas jak s kreditni kartou, je to vyhodne jen, dokud to splacis v bezurocnem obdobi. ;-)

Kazdopadne to odstoupeni od uverove smlouvy je dobra finta, premyslim, ze pristi auto koupim v AAA na uver. :D
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod saabik 21. 7. 2015 17:57

Jo, to je dobrej nápad. A hlavně, dělá to tak spousta lidí!
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 7. 2015 18:47

Teda konkrétně s AAA opravdu nevím, ale pokud je při nákupu na úvěr nějaká výhoda, tak proč toho nevyužít - běžně v se třeba v elektroobchodech vyskytují čas od času akce jako -10 % při nákupu na splátky - jednou jsem měl štěstí, když jsem kupoval pračku a právě taková akce probíhala, tak jsem si vzal úvěr na 3000 Kč (nejnižší možný, i když to vypadalo asi vtipně, že jsem většinu kupní ceny pak platil kartou (ale nenechám se přece oškubat o vratku) :-) ), od něhož jsem pak odstoupil a na úroku zaplatil cca. 15 Kč za těch pár dnů...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 21. 7. 2015 20:38

saabik píše:Jo, to je dobrej nápad. A hlavně, dělá to tak spousta lidí!

No já si myslím právě, že nedělá. O možnosti odstoupení do 14 dnů 99,99 % lidí ani neví, i když jim to do smlouvy přímo napíšou. :D
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod potůček 28. 9. 2015 14:21

Půjčky jsou hlavně výhodné pro poskytovatele, i když áčka jsou jen zprostředkovatel. Jsem spíš pro platbu hotovostí,i když chápu, že ne každý si to může dovolit. Ono našetřit kolem 100K není žádný med.
potůček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imigrant 28. 9. 2015 14:53

No kdyz ti daji nekolik desitek tisic slevu pri nakupu na uver, tak je blbost se te slevy dobrovolne vzdat.
imigrant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 9. 2015 15:18

Ano, a tu slevu si vykompenzují poplatkem za uzavření úvěru... Ale prosťáček na to skočí a pak pláče na fórech, jak byl ojebán.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod imigrant 28. 9. 2015 15:58

Ale houby, pri cene kolem 300000 Kc je sleva kolem 50000 Kc, tezko bude tak vysoky poplatek za uzavreni uveru.
imigrant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m3541 28. 9. 2015 17:09

Při úvěru 150000 na auto v AAA auto jsem u ČS Autoleasing měl poplatek za smlouvu 50000 Kč!!!
Zjistil jsem to až doma v AAA mě na to nikdo neupozornil chce to přečíst vše co člověk podepisuje.
Od smlouvy jsem odstoupil.
m3541
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saša jede 28. 9. 2015 17:11

No dobre a po odstoupeni od uverove smlouvy jsi ten poplatek platil? Auto ti zustalo?
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod m3541 28. 9. 2015 17:52

Ne auto jsem vrátil a ůvěr zrušil hned druhý den po podpisu smlouvy.
m3541
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 28. 9. 2015 18:00

Jak může někdo kupovat auto v AAA. To nechápu.
petison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saša jede 28. 9. 2015 18:21

Maji nejvetsi vyber.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubik88 28. 9. 2015 18:49

I když se od uverove smlouvy odstoupi, tak poplatek za zprostredkovani uveru si nechají ne?
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Saša jede 28. 9. 2015 18:52

Ne.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubik88 28. 9. 2015 19:02

To si nejsem jistý vzhledem k tomu ze to započítávaji do jistiny
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 28. 9. 2015 19:31

PatrikChrz píše:Rozhodně bych ale v Áčkách auto nekupoval. Kolega z práce tam pracoval, a když občas vypraví,.... Navoněná bída, auta "opravená" jen tak, aby odjela ze vrat - a pak se začnou sypat. Svítící kontrolku airbagu opravili tak, že přeštípli drátek, například

+petison

A kde byste kupovali? Vaše autobazary jsou jistě poctivost sama, tak dejte tipy.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod petison 28. 9. 2015 19:44

Tak např. http://www.auto-re.cz/ není špatnej bazar.Do áček může jít jen zoufalec.Kolega z práce tam před rokem kupoval auto.Když jsem se chytal za hlavu,tak tvrdil že mu dali záruku a nějaké další výhody.Po týdnu tam šel protože mu začala mlátit poloosa a vůbec se s ním nebavili.Tak dal auto do servisu a tam mu pak řekli že auto bylo bouraný a né zrovna málo.
petison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saša jede 29. 9. 2015 13:11

kubik88 píše:To si nejsem jistý vzhledem k tomu ze to započítávaji do jistiny

Vzdyt prece m3541 jasne psal, ze ne.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2015 13:16

Jack111 píše:
PatrikChrz píše:Rozhodně bych ale v Áčkách auto nekupoval. Kolega z práce tam pracoval, a když občas vypraví,.... Navoněná bída, auta "opravená" jen tak, aby odjela ze vrat - a pak se začnou sypat. Svítící kontrolku airbagu opravili tak, že přeštípli drátek, například

+petison

A kde byste kupovali? Vaše autobazary jsou jistě poctivost sama, tak dejte tipy.

Áčka mají tu smůlu, že jsou bazarem velkým s velkým obratem a tak není až takový problém najít ve svém okolí někoho, kdo s nimi má zkušenost, já mám to štěstí, že znám i někoho, kdo tam pracoval. Je možné, že takové věci, co tam (přetáčení tachometru, svařování 1 aut z několika, uštípnutí žárovky hlásící chybu airbagu,...) se dějí i jinde, jen se o tom člověk tak snadno nedozví. Já bych si po tom, co vím, auto z bazaru nekoupil a buď od někoho známého nebo nové.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 9. 2015 15:56

Ty bys koupil novy auto? Co se s tebou stalo? Vzdyt to je jeden z nejnevyhodnejsich financnich kroku, kde cena hned po vyjeti ze salonu dost klesne.

Ja mam zese spatny zkusenosti prodeje mezi znamyma. Jeden tvrdi, ze o tom nevedel, druhej ze byl napalen. A protoze oprava byla levna, vztah zrovna nevzkveta.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Saša jede 29. 9. 2015 17:25

Presne, kazdy se zbavuje auta, kdyz uz ma takove zavady, ze by se mu do toho nevyplatilo vrazet dalsi penize. S tim musi kupujici pocitat at uz kupuje z bazaru nebo od pribuzenstva.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 29. 9. 2015 20:27

Mě to bude čekat za pár let a taky teď nevím, kde se dá sehnat dobrý ojetý auto s pravdivě poskytnutýma informacemi o jeho stavu a minulosti. To moje bylo kdysi dovezený ze SRN, ale známý už to nedělá. :-(
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Saša jede 30. 9. 2015 07:11

Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 13:24

Zdravím,
přesně toto vlákno jsem hledal.
Už skoro rok hledám auto, momentálně je jedno které by vše splňovalo v AAA.
Mám na něj peníze včetně rezervy na opravy v hotovosti. Ale pokud je možné abych k tomu využil i slevu v mém případě možná až 50 000,- určitě stojí za zvážení.
Ještě zdaleka nekupuji, ptám se spíše dobudoucna.
Když tedy koupím auto, zvolím možnost úvěru aspoň nějakého menšího na rok.
Druhý den příjdu s písemným odstoupením od smlouvy, s tím že společnosti jsem ochoten zaplatit dříve dohodnutý úvěr.
Takto je to možné udělat?
Mohl bych se zeptat, jaké rizika, komplikace a souvislosti s tímto souvisí?

U auta si toto pravděpodobně nedovolím udělat, ale jak tu někdo psal ohledně třeba televize bych byl ochoten to i zkusit.
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 3. 11. 2015 14:22

Tak jestli máš auto vyhlédnuté na webu AAA, tak si nejdříve zjisti, zda to auto vůbec existuje.. Ačka jsou v tomhle parchanti, dost často to bývá pouze lákadlo.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 14:28

Ano samozřejmě, na auto se půjdu podívat. Pak ověřit historii a tachnika s sebou.
Teď mi jde jen o to vypovězení úvěru.
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 15:50

Od uverove smlouvy musis odstoupit u uverove spolecnosti, ktera uver poskytla, AAA je pouze zprostredkovatel uveru a prodejce auta, nikoliv poskytovatel uveru.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 16:58

Tomu rozumím, ale předpokládám že největší položka bude u AAA poplatek za zprostředkování úvěru nebo něco podobnýho... Tyto peníze mi vrátí, jsou rozloženy do splátek nebo jak?
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 17:26

Ja predpokladam, ze provizi ma AAA od poskytovatele uveru a pokud od uverove smlouvy odstoupis, zadnou provizi nedostanou. Na zadny poplatek bych nepristoupil.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubik88 3. 11. 2015 18:02

Poplatek je dražší nez sleva a je rozložen do splátek, takže se ti to nevyplatí.

http://penize.cz/spotrebitelske-uvery/2 ... i-80-tisic
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petison 3. 11. 2015 19:30

Já bych tedy do áček auto kupovat nešel v žádném případě.Divím se že je stále je dost lidí co tam auto koupí.Nebo nad tím uvažují.Kdo chce kam..
petison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 19:40

Vsude maji jak auta dobra, tak i spatna, zalezi prece na vyberu kupujiciho, ktere auto zvoli.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 20:18

kubik88 píše:Poplatek je dražší nez sleva a je rozložen do splátek, takže se ti to nevyplatí.

http://penize.cz/spotrebitelske-uvery/2 ... i-80-tisic

Ano toto určitě platí dále. Ale když odstoupím od smlouvy ještě v zákonné lhůtě (snad 14 dní), tak se bude dít co? Musím vrátit auto a bude se vyrovnávat, doplatím autobazaru částku na kterou jsem si bral úvěr nebo jak?
Podle mě bych musel autobazaru doplatit celou částku, kterou jsem si chtěl půjčit. Ale půjčit jsem si chtěl částku bez poplatku za sjednání. Tento poplatek vlastně při vypovězení tohoto úvěru už neplatí ne?
Z omylu mě samozřejmě vyveďte.
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubik88 3. 11. 2015 21:35

Ten poplatek musíš zaplatit tak či tak a ve výsledku si prakticky půjčujes i na nej. Proto i kdyz odstoupis od smlouvy tak jej musíš splatit. buhvi jestli je to či není legální. V tom článku je to dobre popsane
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 21:59

V článku se nepíše o odstoupení, takže toto z něj nevyplývá.
V článku se píše o předčasném splacení, tzn. až po oněch 14 dnech.
Ten poplatek je ve smlouvě od které odstupuji, tudíž všechno zpět ne?
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubik88 3. 11. 2015 22:11

Pri odstoupení musíš splatit jistinu. Ten poplatek je součásti jistiny. Ja uz nad tim kdysi taky takhle přemýšlel, ale po přečtení par článku bych řekl, ze ten postup fungovat nebude.
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 22:16

Aha, to je pravda doplatit by se asi měla jistina, né jen půjčka...
V tom případě někdo to tu psal a je to kec. Pokud se to nezměnilo od té doby...

Tak toto sem chtěl vědět...
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef Suchánek 28. 11. 2015 14:04

Ja bych do úvěru určitě nešel, protože to nevde k ničemu dobrému. První uvěr = první krok do světa dluhů. Ale pokud bych k nim šel, tak bych nešel sám, a určitě bych se domluvil v nějakém servisu na důkladné prohlídce. Dneska musí člověk na nové auto mít peníze, jinak nemá cenu si ho kupovat, protože hodnota klesá pekelně rychle.
Josef Suchánek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radecekh 29. 11. 2015 08:19

Josef Suchánek:
To, že hodnota něčeho klesá pekelně rychle, je naprosto irelevantní ve vztahu k tomu, jestli si to koupím na úvěr nebo v hotovosti.
Cena něčeho vás zajímá jen v okamžiku nákupu a v okamžiku prodeje, jak se vyvíjí mezi těmito dvěma body, je úplně nepodstatné.
A to, jestli si něco koupit na úvěr nebo za své je zase jen otázka toho, jestli na to máte nebo ne a jestli v případě, že na to nemáte, jste ochoten akceptovat to navýšení ceny. Když budu mít hlad, jsem ochoten zaplatit za jídlo víc, než když hlad nemám.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 11. 2015 12:36

Tak smysl to má. Úvěr by neměl v žádném okamžiku překročit hodnotu věci, mimo jiné i proto, aby bylo možné věc prodat v případě, že na splácení úvěru nemám.
Brát si úvěr na spotřebu není dobrý nápad, pokud ta spotřeba není opravdu urgentní (například umírám hlady).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mobilman 30. 11. 2015 13:08

Je to trochu OT ale pokud zijete ve velkomeste a nepotrebujete auto mit vzdy ihned k dipozici kazdy den v tydnu, pak by se vam mohl vyplatit carsharing.
Ja ho pouzivam uz dva roky v Praze a funguje i jinde, popr. dle aktualni poptaky vicero lidi je mozne i rozsireni. Je to auto bez starosti a jedine omezeni je ze to vyzaduje nejake vylety trochu planovat, na spontalni napady ze chci vyrazit nekam ihned ted nemusi byt vzdy auto ihned volne (popr. si ho budu muset vyzvednout na druhem konci mesta), ale za tu usporu casovou a financni to rozhodne stoji.
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 12. 2015 09:11

Jsou tam i auta na plyn? Na kolik to tak vyjde?
My si s kamarády občas půjčujeme u Pražské plynárenské a na dlouhé výlety se to fakt vyplatí. Ale je fakt, že najedeme i 1000 km za den. Rekord je 4000 km za víkend :), ale to jsem nejel.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mobilman 1. 12. 2015 13:14

Ano mezi bezinovymi je i par aut s LPG, vetsinou velke kategorie (Opel Zafira ap.). Vice PM at nejsem osocen z nejake reklamy.
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lukoviak 18. 12. 2015 15:56

Úvěr na auto je celkově špatná volba. Kupujte radši na to co máte a za hotové. S úvěrem bude vždycky problém ať kupujete cokoli. Myslím že jinak maj ceny docela férový...
Lukoviak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vrtosik 12. 1. 2016 17:33

Nevím s kým spolupracujou tyhle ale úvěr od Auto ESA nebrat. Je to předražený, ty poplatky a to šílený RPSN.. fuj.
Vrtosik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BlacksmithM 20. 3. 2016 21:48

@Lukoviak no nevím teda, radši budu konstantě v minusu, s autem, s tím, že si připlatím pár desítek tisíc na auto navíc na leasingu, než abych ten keš nechal válet se na účtě, dokud nenašetřím a nebudu si ho moct koupit hotově - a neměl do té doby auto. Kešem kupovat se vyplatí jenom pokud vyloženě nevíš co s penězma. A třeba v áčkách nemaj vůbec špatné podmínky, když si to splácení jak pako neroztáhneš na 10let :?:
BlacksmithM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 21. 3. 2016 10:36

Zajimava masaz, dneska uz podruhe (od cerstve registrace) ctu, jak to "v ackach neni spatne" :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod petison 21. 3. 2016 15:11

Přesně tak. Ačka mají jedny z nejhorších podmínek co se týče splátek.
petison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rublikbublik 19. 10. 2016 09:55

Pokud si můžete dovolit splácet úvěr na auto a pak si ji bezpečně. Někteří lidé berou spotřebitelský úvěr, a to v současné době kupovat auta v jedné platby. Je nutné počítat vše, co budete cítit pohodlně
Naposledy upravil Rublikbublik dne 19. 10. 2016 11:06, celkově upraveno 1
Rublikbublik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 10. 2016 09:58

Aneb jak si AAA Auto najali retardovaného spambota, aby držel témata o nich nahoře :D
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rublikbublik 19. 10. 2016 11:07

Myslím, že se mýlíte
Rublikbublik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 1. 2017 21:19

Vyzkousel to jiz nekdo? Koupit auto ve "sleve" na uver a pote odstoupil od smlouvy. Vyplaci se to nakonec?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 1. 2017 02:51

Ja jsem o tom premyslel, ale nakonec jsem koupil nove auto a jinde, protoze jsem tam mel moznost slevy 20 %.
Kazdopadne chce to videt nejdriv uverovou smlouvu, kolega v zamestnani rikal pred par mesici neco o tom, ze za nim prijel soused s prosbou, aby mu poradil, jak odstoupit od uverove smlouvy na auto z AAA. Kolega ze smlouvy zjistil, ze se to v jeho pripade nevyplati, maji prvni platbu ve smlouve pojmenovanou jako zavdavek, to znamena, ze ta prvni platba by tedy v pripade odstoupeni od smlouvy propadla bez nahrady jako odstupne. Ale nevim vubec, jestli to byla smlouva s podnikatelem nebo spotrebitelem, jestli by zavdavek propadl autobazaru nebo veriteli, smlouvu jsem nevidel.

§ 1809 občanského zákoníku
Dala-li strana závdavek a bylo-li zároveň ujednáno právo odstoupit od smlouvy, aniž se zvlášť ujednalo odstupné, považuje se závdavek za odstupné. Odstoupí-li od smlouvy strana, která závdavek dala, ztrácí právo na jeho vrácení; odstoupí-li strana, která závdavek přijala, vydá druhé dvojnásobně tolik.
osobne2
Diskutér