poradte,kde si pujcit cca 250 t.na pul roku

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ondrej190 15. 10. 2014 07:59

Asi za pul roku dostanu cca 300 tisic,driv ne,ale nakupovat bych chtel uz nyni :-) . Muzete mi dat tip,kde si co nejlip(=s co nejmensi splatkou,na co nejdyl,protoze to stejne za 6 mesicu doplatim) pujcit?
Bonita i historie bez problemu,samozrejme normalni banka,ne Provident :-)
ondrej190
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 10. 2014 08:14

Budeš něčím ručit? Ona možná by tady vyšla dobře 1 letá americká hypotéka s 1 letou fixací.
300 tisíc už je docela dost na půjčku bez zajištění, můžeš doložit "velmi nadstandardní" plat?
Třeba Zuno (kdyby sis teprve zřizoval, napiš mi SZ a vyděláme oba pětikilo :D ) půjčuje od 6,9 %, dobré úrokové sazby lze získat i u Equa či Air Bank. Co zkusit tvoji banku, kde máš vedený účet?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej190 15. 10. 2014 08:32

Banku mam Unicredit,tam urok nic moc.A ani vstricnost. :-) Asi jsem to blbe napsal s tou splatnosti,klidne si pujcim na 15 let,at mam ted zatizeni maly,a za pul roku to cely doplatim.Tam jsou splatky cca 2,5-3 tisice,na to zas takovej prijem nepotrebuju
ondrej190
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 10. 2014 08:45

Spotřebák ti na 15 let nepůjčí nikdo, bezúčelově maximálně tak na 7 let, účelově (bydlení, doloženo fakturami) možná na 10 let...

Btw. ty si vážně myslíš, že ti někdo půjčí 250.000 Kč se splátkou 2.500 Kč měsíčně? To sotva pokryje úroky v prvním roce splácení při nějaké lepší sazbě (kolem 10 % p.a.)...

Každopádně zkusil bych Cetelem, při jistině nad 100.000 Kč a splatnosti do 24 měsíců garantují úrokovou sazbu 6,9 % p.a. - ale úvěry "na cokoliv" jsou jen do výše 200.000 Kč a i to počítej na 24 měsíců se splátkou cca. 9 tisícovek... https://www.cetelem.cz/osobni-pujcka/za ... latka=9301
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod SocPredator 15. 10. 2014 09:25

Nebylo by spíš lepší půjčit si na co nejkratší dobu? Poplatek za předčasné splacení nebude tak velký. Hledal bych něco, kde ten poplatek není (a před vánoci je na to vhodná doba), jde o půl až 1%. Další nelogičnost je preference nízké splátky, to věřitel uslyší vážně "rád" a přetrhne se...
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 10. 2014 09:32

Přesně tak, určitě přeplatíš méně, když každý měsíc umoříš u takové sumy třeba 10 tisícovek peněz jistiny, než to nesmyslně natahovat. Ten Cetelem by měl být v pořádku, poplatek za předčasné splacení nemá, ani žádné náklady, nějaké Zuno to je předraženej lowcost, u standardní půjčky předčasné splacení 1 % nebo u půjčky plus každý měsíc cálovat 99 Kč, to je drahota hodná ČS...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ondrej190 15. 10. 2014 20:24

Jo,v podstate jsem myslel spotrebak na co nejdyl s moznosti za 6 mesicu zdarma doplatit.Ze dam za 6m nekolik tisic navíc me nedrásá.
Protoze uz mam hypoteku,nemuzu platit 10t/mes navic,ale proste vim,ze na jare dostanu cash,tak jsem chtel za par tisic uroku si tu cash urychlit.Snad to pisu srozumitelne.
Takze zadnej vstricnejsi/lepsi spotrebak nez beznej teda,chapu-li,neni.
ondrej190
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků