Nekdo si na me vzal pujčku

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod BTCOIN 28. 1. 2015 21:11

Dnes mi přišel dopis od registrpohledavek.cz, ze prý jsem dlužník u společnosti fastcash.cz. Splatnost je 20.8.2014.


Navic se mi podarilo zjisti, ze stejne osoby stojí za firmou credit money europe, www.credit-money.cz a hadejte kdo stoji za firmou pelmet s.r.o XD

file:///D:/ds/11614882.PDF fakt stoji to za to, strana 15

Jsem si v životě nic nepujčil? jak postupovat??
BTCOIN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 1. 2015 06:26

Tak nic nezkazíš tím, když to oznámíš na policii, jde minimálně o podvod.
Firmě pošli doporučený dopis s DORUČENKOU, že byli patrně uvedeni v omyl a že sis nic nepůjčil.

Pak bude záležet na jejich reakci, rozhodně si pravidelně kontroluj poštu a pokud ti něco přijde, tak na to vždy reaguj, nejhorší je nedělat nic.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod velkyjarda 29. 1. 2015 07:45

Spis firmu jen vyzvat (telefonicky, emailem), at ti posle kopii uverove smlouvy a pak se teprve rozhodni.
velkyjarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 1. 2015 07:55

Každopádně oznámení na policii může podat tak jako tak. Buď jde o podvod ze strany firmy, nebo někdo zneužil jeho údaje.

Při té žádosti určitě uvést, že si nic nepůjčoval a nechat si všechny podací lístky, když bude něco posílat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 29. 1. 2015 09:22

file:///D:/ds/11614882.PDF

Bohuzel na disku D nemam slozku "ds" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 1. 2015 09:40

Jen aby to nezapadlo, primárně je třeba to řešit s firmou, která ti údajně měla poskytnout půjčku, tj. asi Fast Cash a.s.

Firma, zdá se, existuje.

registrpohledavek.cz je inkasní agentura, která s tím nemá nic společného a jen upomíná. Je možné jim svůj protest poslat na vědomí.

Teprve až zjistím, o co jde - až budu mít v ruce úvěrovou smlouvu s falešným podpisem, bych šel na policii, protože v tuto chvíli nevím, jestli jsem obětí podvodu, nebo nějakého nedorozumění. Samozřejmě pokud popletli mé osobní údaje s někým jiným, je to také problém, a můžeš požádat o nápravu, vyzvat, aby ti sdělili, kde k tvým osobním údajům přišli, a když nezareagují, podat sížnost k ÚOOÚ.

Když bude každý s každou kravinou hned lítat na policii a bombardovat úřady zmatenými stížnostmi, nebudou mít za chvíli nic jinýho na práci.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 1. 2015 10:04

S těma kravinama, lítáním na policii a podáváním trestních oznámení kvůli každé kokotině to člověk lehko pochytí od politiků...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BTCOIN 29. 1. 2015 10:31

Ty soubory jsou zde:

http://insolvencni-rejstrik.cz/credit-m ... -5335-2014

zajímave poctení, na slovensku mají firmy taktéž. Pujcky uz tam ani neposkytují www.fastcash.sk.
BTCOIN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod velkyjarda 29. 1. 2015 13:20

Jestli si to ta uverova firma vymyslela, tak ji podvod nikdo nedokaze, proste neumyslny omyl. Oni vedi, jak v tom chodit. Zkousi to, nekdo zaplati, nekdo ne. Kdyby ale poslali kopii uverove smlouvy, tak uz je to neco jineho. Jinak tema vymahacema pohledavek se nema cenu vubec zabyvat.
velkyjarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 1. 2015 19:21

Přejdi do protiútoku, že ti visí ty peníze co ti údajně už půjčili, takže je chceš poslat složenkou do týdne, jinak na ně pošleš exekutora :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BTCOIN 29. 1. 2015 19:31

Zarazí me jak to v tomto state muze tak snadno prochazet, to uz i na tom blbem Slovensku je si líp.

Je proste normalni ze mi ten dopis nedosel ani doporucene, ani tam nebyla uvedena cela ma adresa, samozrejme uverovou smlouvu zadnou nemam, nejsem tam ani zaregistrovany. Uz by s tim meli ti socani neco delat.
BTCOIN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod velkyjarda 29. 1. 2015 19:42

S timhle nikdo nic nenadela.
velkyjarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 1. 2015 20:31

Socani už vůbec ne.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 8. 4. 2016 09:09

Funguje tady nějaký admin?
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 8. 4. 2016 09:46

Když už se tu vrtá do rok starejch témat, docela by mě zajímalo, jak to dopadlo s tím falešným úvěrem.
Korzaik
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků