Home credit

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Sante23 21. 6. 2015 18:31

Okamžitě písemně, doporučeným dopisem informujte společnost Home Credit o úmyslu splácet nebo jednorázově splatit předmětený revolvingový úvěr, tedy úvěr z Prémia karty Home Creditu. Rovněž zatelefonujte na jejich infolinku a požadujte stejné informace. Je třeba zjistit, jestli byl dluh postoupen jiné společnosti k vymáhání či je možno nadále úvěr splácet či ho doplatit. Pokud lze úvěr nadále splácet, doporučuji úvěr doplatit co nejdříve, protože je velmi nevýhodný. Musíte ihned konat a informovat Home Credit, že chcete úvěr nadále splácet.
Sante23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod penizehome 23. 6. 2015 15:39

Diky vsem za rady. Volal jsem tam a jeste to neni tak hrozny a chtej prachy no :D Nejvic me stve, ze se celej ten problem zacal resit, az diky me. Zakladem bylo tam zavolat co nejdriv, ale ocividne to pro matku byl velkej problem.
penizehome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 6. 2015 18:51

Pro některé dlužníky je vůbec ohromným překvapením, že si vůbec věřitel chce ty peníze zpět a kontaktu se vůbec vyhýbají, jenže jde zpravidla o jejich dobro.

Pokud HC tu pohledávku neprodal nějaké inkasní firmě, tak to je ještě v relativně zachránitelném stádiu, hlavně poplatit pokuty, sankční úroky, úroky z dlužné částky, domluvit se na splátkovém kalendáři, hlavně tam každý měsíc něco posílat a je šance, že z toho vyvázne jen s tím negativním záznamem v registru...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 23. 6. 2015 18:56

Home Credit pohledávky prodává své sesterské firmě z Britských Panenských ostrovů, se kterými se pak už nedá zkontaktovat, a jedinou kontaktní osobou je exekutor.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 12. 2015 20:48

Ty jsou starosti... hold kdyz nekdo ma tolik veci, majetek... matka zije v zahranici. Staci strelit byt, jit do zahranici taky a muze HC i exekutor utrit :D
Nejlip pak jit mimo EU :)
600 litru jeste to musi mit, pokud to bude pak mega tak jak pro koho. Je to dost, nekdy zbejva jen utek :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 2. 2016 05:38

Máte někdo Nákupní kartu Premia od Homecreditu? Není to úplně to samé, jako Kreditní karta Premia, jsou tam trochu výhodnější podmínky. Zkusil jsem je kontaktovat přes kontaktní formulář, že mám o kartu zájem a ani neodpověděli. :'(
http://www.nakupnikarta.cz/
Dá se o ní ještě zažádat, nebo už jí nevydávají?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 2. 2016 08:41

Pominu-li vše ostatní ... V čem je výhodnější?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 2. 2016 08:49

Pri utrate nad 36000 Kc v minulem roce je bez poplatku a prvni rok predpokladam take bez poplatku, kdyz je mesicne alespon 1 platba.
http://www.nakupnikarta.cz/kategorie/do ... ke-smlouve
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 2. 2016 08:56

Hmm, ale některé odkazy hážou normálně na stránky KK Premia, takže bych skoro řekl, že je to již nenabízený produkt. Kdys je zkoušel kontaktovat? Včera? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 2. 2016 10:09

Asi pred tydnem
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 3. 2016 06:04

Dojemný článeček, hodinu už brečím dojetím nad těmi hodnými človíčky z Home Creditu... Jenom mně na konci chybí vyčíslení, kolik chudák paní, nemající ani na šunku k večeři pro děti, těm dobrákům nakonec zaplatí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 3. 2016 14:56

Nekdo musi ty Premia poukazky zaplatit. ;-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 4. 12. 2016 20:15

Jde nějak jednoduše snížit úvěrový rámec na kreditní kartě od HC? Kolik je u nich nejnižší možný úvěrový rámec?
osobne2
Přeborník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků