LOANIS

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bigboban 13. 10. 2016 11:36

Dovolím si menší update za sebe. Z Benefi už jen vybírám a hned uvidíte proč. Do zesplatnění se mi dostala druhá půjčka. První už proběhla soudem a bylo schválené oddlužení tedy uvidím max. 30% a to tam ještě figuruje v rozsudku zjevně nějaký falešný dar. Navíc nemám tušení jak mi Benefi bude vracet vymoženouo částku když jí bude dostávat po kouskách. To mi pošlou každý měsíc 10 korun??

Ale suma sumárum jsem na tom takto:
Aktivní 8
Po splatnosti 3
Zesplatněné 2
Splacené 2

Ale pozor z těch 8 aktivních - se zpožděním splácí 4 v termínu 4. Tedy ze zbývajících 11 půjček je problémových 7.

Po prvním zesplatnění mi klesl vypočtený zisk na 12% po druhém zesplatnění na 6%. Takže pokud z těch zbývajících 7 problémových ještě jeden nesplatí jsem na nule, pokud víc jak jeden jsem v mínusu (zjednodušeně od oka počítáno). A to mi mají platit ještě mnoho let a už po pár měsících se zpožďují.

Závěr - mám v tom naštěstí asi kolem 10 tisíc ale pochybuji že vůbec dostanu zpátky co jsem tam dal, spíše skoro určitě skončím v mínusu.

A to samozřejmě nemluvím o tom že já jsem ještě většinu půjček jel na "staré dobré" podmínky. V dnešní situaci už může do Benefi dát peníze jen ultra magor.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 13. 10. 2016 11:54

Můj stav:
Aktivní 29
Po splatnosti 5
Zesplatněné 5
Splacené 4

Myslím, že to může zůstat bez komentáře :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JPT666 25. 12. 2016 03:42

loanis píše:LOANIS chystá zcela nový projekt s investicí v řádech desítkách miliónů CZK, takový, který bude mít smysl pro všechny zúčastněné strany.


Zdravím, jak vypadá ten projekt ? A kdy dáte na svůj web to video, které mě má překvapit ? Nebo už jste si to rozmysleli ? Nemá to v ČR cenu takové podobné projekty ?
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bigboban 15. 2. 2017 06:37

Tak dovolím si menší update po delší době. Připomenu že Benefi jsem znechuceně opustil (přestal investovat) po tom, co jsem zjistil že vstupní informace o žadatelích jsou totálně zfalšované. Falšují to logicky asi žadatelé ale Benefi to nejspíš nijak neověřuje a v mém případě klidně půjčili ženský co dlužila jinde 900 tisíc (zatajila) a nakonec to skončilo oddlužením a odpisem 2/3 peněz.

Aktuální stav u mě:
  • úrok=5,41% - aspoň vidíte kam se to propadlo a ještě se bude dále propadat, budu rád když skončím v plusu
  • zesplatněné = 2
  • po splatnosti = 45, 40, 40, 17 dnů tedy 4 kusy z toho 3 zjevně míří do zesplatnění
  • aktivní = 6 z toho 3 se zpožděním a 3 v termínu
  • splacené 3

Tedy suma sumárum jsem půjčil 15 lidem a z toho pravidelně bez zpoždění splácejí dneska už jen 3!!!

Ještě jednou zopakuji - z 15 lidí splácí bez problémů pouze jen 3.

Ještě chcete těm sockám prolhanejm půjčovat? :grr:

A nejhorší je že lidi z benefi si za naše provize jezdí v super kárách a smějou se nám za zádama do očí a je jim úplně šumák jestli nám nějakej vychcanej sociál peníze vrátí nebo né. >:-(
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 2. 2017 06:58

Jak je to v té reklamě? Lidé půjčují lidem, s radostí a s klidem? :D
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 15. 2. 2017 08:57

Tak ten obchodní model byl jasný od začátku, hlavní aby se napakoval spotřebitel.

Proč na tu ženskou nepodáte trestní oznámení za úvěrový podvod? Ať si to užije.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Smurfik 15. 2. 2017 09:34

Lexx píše:Jak je to v té reklamě? Lidé půjčují lidem, s radostí a s klidem? :D


To byla sice reklama na jinou P2P platformu, ale co, že...
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 2. 2017 09:59

Ano, na Zonky, ale co, dyť je to to samé :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 15. 2. 2017 10:03

Tak určitě. Vždyť tam sám investuješ, tak to musíš vědět.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 2. 2017 10:07

Přesně :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 2. 2017 12:22

Já si teda na Zonky zatím nemůžu stěžovat - aktuálně mám výnos 11 %, celkem mám asi 220 půjček a pouze 4 problematické.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 2. 2017 13:48

xls píše:Tak ten obchodní model byl jasný od začátku, hlavní aby se napakoval spotřebitel.

Proč na tu ženskou nepodáte trestní oznámení za úvěrový podvod? Ať si to užije.

Snad zprostredkovatel ne?

Dle noveho zakona o spotrebitelskem uveru je povinnosti veritele proverit, jestli bude dluznik schopen splacet a jestli pri zadosti o uver neuvedl chybne udaje. OCTR to uz budou resit jako uverovy podvod pouze pokud zadatel o uver predlozi veriteli napr. zfalsovane potvrzeni o prijmu, nebo falesny prukaz totoznosti, ...
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod vpe 15. 2. 2017 14:05

bigboban píše:Dovolím si menší update za sebe. Z Benefi už jen vybírám a hned uvidíte proč. Do zesplatnění se mi dostala druhá půjčka. První už proběhla soudem a bylo schválené oddlužení tedy uvidím max. 30% a to tam ještě figuruje v rozsudku zjevně nějaký falešný dar.


min. 30% ne? spousta lidi v oddluzeni zaplati vic jak 30% :-)

A vy smite ci nesmite jit na schuzi veritelu? :-) Minimalne by mel ten loanis vam dat plnou moc...

jak to popisujete tak to je spis na zalobu na loanise kdyz neproveruje stav dluznika pred poskytnutim, anebo ma tak volne podminky?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 15. 2. 2017 14:51

Jo, samozřejmě zprostředkovatel.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod JPT666 18. 2. 2017 08:29

xls píše:Tak ten obchodní model byl jasný od začátku, hlavní aby se napakoval spotřebitel.



Spotřebitel ? Neni to spíš, aby se napakoval vlastník té platformy a to pěkně bez rizika ?

Lexx píše:Ano, na Zonky, ale co, dyť je to to samé :-)


Pokud to nebyla narážka na kauzu Karel, tak si myslím, že Zonky je na tom líp a to o hodně. Asi se to nedá ani s Benefi srovnávat.

vpe píše:.... loanis vam dat plnou moc...

..... na zalobu na loanise.....


On, ale psal o Benefi.
JPT666
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron