LOANIS

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jednadva 2. 9. 2016 16:37

No to doufám uvidím dřív, poněvadž teď budete žalovat, že. A o výsledku se Patrik doufám s námi ostatními podělí. Docela by mě zajímalo, co řekne soud na ten váš základní kapitál, poněvadž to je tuším věc výkladová. Tak bych pak rád věděl, jak si to ten soud vyložil.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 9. 2016 18:33

Nejdřív to byla docela nuda, ale teď si zajdu pro popcorn a budu to s napětím sledovat... zvlášť ta část o tom, že právníkama vyhrožuje firma a ne občan mě dojala až k slzám. Po kauze ekonomických staveb jsem se skoro bál, že už to nepřijdee

Edit: když už jsme u toho, proč LOANIS INVESTMENT a.s. Neplní od roku 2014 zákonnou povinost zveřejňovat účetní závěrky ve sbírce listin obchodního rejstříku?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 2. 9. 2016 18:37

loanis píše:Myslet si můžete co chcete, ale uvidíte sám za pár měsíců.
Co uvidime, nenapinejte, prozradte :-)

Vyrozumel jsem z vaseho textu, ze vam to vynaselo v milionech mesicne... Z toho si muzete v pohode dovolit preposilat splatky klientum, vzdyt prece nejste letadlo, ze na pokryti zavazku/cinnosti predchoziho byznysu potrebujete nove ovecky...

Co se tyka zonky, odkud mate informace, ze to dotuji? Studoval jste vysledovky ci jen odhad? V USA by takove dotovani mozna nebylo legalni, ne?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 2. 9. 2016 19:03

jednadva píše:loanis:
Já nevím, ale nezdá se mi, že by firma, která přiznává, že nemá na vyplacení smlouvy a má nulový základní kapitál, byla kdovíjak zdravá.

Co si myslí ostatní spoludiskutující?


Ze v ramci diskuse tendencne neustale podsouvate tu smlouvu, ktera udajne nemusi byt plnena. Jestli jsem to dobre pochopil, zaplaceni onech penez by bylo pouze vyjadreni dobre vule a nadstandarniho pristupu.
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 9. 2016 19:37

loanis píše:Zajímavá fraška. Nikoho absolutně nezajímáme, jen máte všichni potřebu nás řešit a šířit - archivovat nepravdivé zprávy o naší společnosti.

Emotivní příspěvky? Řeknu to takto - my jsme p. Horkému vyšli max. vstříc NAD RÁMEC našich povinností. Jeho chování vůči naší společnosti tedy beru jako silně nekorektní a dětinské. To je vše co k tomu mohu veřejně říci.

Insolvenční návrh? To bychom museli někomu ale něco dlužit nejprve, že? My žádné finanční problémy nemáme a ani mít nebudeme.

Hoďte mi, Patriku, do zprávy Vaše celé jméno, datum narození a adresu, na které se zdržujete. Uvidíme jestli budete takový tvrďák i za pár dnů až vám dorazí obsílka. Díky.

-- 2. 9. 2016 16:49 --

Liquidair píše:loanis;
Je-li to vse v tomhle byznysu tak jak tvrdite, tak ocenuji, ze zde vkladate prispevky a snazite se uvest veci na pravou miru.
Notabene ocenuji vase podnikatelske zamery/principy. A jsem zvedav co teda pripravujete aby to bylo pro vsechny fer.
Co se tyce te vyzvy k stahnuti nejake te informace, tak to reste (nepomuze-li to vyvou) soudem. Neumim se vzit do vasi situace, ale asi bych to taky resil, kdyby mi nekdo siril nepravdive informace o me firme.


Sledujte nas, zanedlouho vypustime tiskovou zpravu s novymi informacemi. Na novy projekt se muzete tesit zacatkem pristiho roku. Diky za pochopeni. Zalovat to budeme, uz jsem to pravnikum objasnil, ted uz jen staci, aby nam pan Patrik sdelil identifikacni udaje, at muzeme zalovat konkretni osobu. Pokud je takovy nebojacny klucina jakeho ze sebe za pocitacem dela, urcite mi je bleskove zasle.

Myslím, že na Českém internetu rozhodně nejsem neznámou osobou - www.mesec.cz/autori/chrz, pokud umíte pracovat s Googlem, jak dlouho vám bude trvat tyto údaje si dohledat - 5 minut?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loanis 2. 9. 2016 20:38

vpe píše:
loanis píše:Myslet si můžete co chcete, ale uvidíte sám za pár měsíců.
Co uvidime, nenapinejte, prozradte :-)

Vyrozumel jsem z vaseho textu, ze vam to vynaselo v milionech mesicne... Z toho si muzete v pohode dovolit preposilat splatky klientum, vzdyt prece nejste letadlo, ze na pokryti zavazku/cinnosti predchoziho byznysu potrebujete nove ovecky...

Co se tyka zonky, odkud mate informace, ze to dotuji? Studoval jste vysledovky ci jen odhad? V USA by takove dotovani mozna nebylo legalni, ne?


Neprozradim.

Pokud stale nechapete nas princip fungovani, nema smysl se dale bavit. Prece kdyz prestaneme zprostredkovavat pujcky, tak v tu ranu to asi miliony mesicne nebudou, ze?

Zonky nemuze byt v plusu, ani dle vysledovek nejsou. Jsou tu cca rok, berou si provizi 2% plus 1% od veritele, takze celkem 3% na jedne pujcce. Maji zatim cca 1600 pujcek, pocitam ze celkem mohli vydelat tak 2-4 mio Kc, minus rocni naklady napr. 10-15 zamestnancu, to muze byt 5,5 mio Kc za rok, najem treba 750tis az 1 mio Kc za rok, reklama muze byt 6 mega za rok a to nepocitam furu dalsich veci jako registry, atp. Vychazi vam to v cernych cislech? Opravdu? A takhle nejak to je.

Mate tam Patriku identifikacni udaje jako jsem zminoval vyse? Soudu uplne nestaci vas email a jmeno, to opravdu ne. Prosim o zaslani datumu narozeni a adresy. Diky.

Uvidime kdo se bude smat naposledy. Tady nejsme v USA.

Ucetni zaverky jsme na soud posilali co vim, proc tam nejsou to netusim. Nebojte, napravime se spustenim noveho projektu, stejne to budeme potrebovat.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 2. 9. 2016 22:22

Fantucci píše:
jednadva píše:loanis:
Já nevím, ale nezdá se mi, že by firma, která přiznává, že nemá na vyplacení smlouvy a má nulový základní kapitál, byla kdovíjak zdravá.

Co si myslí ostatní spoludiskutující?


Ze v ramci diskuse tendencne neustale podsouvate tu smlouvu, ktera udajne nemusi byt plnena. Jestli jsem to dobre pochopil, zaplaceni onech penez by bylo pouze vyjadreni dobre vule a nadstandarniho pristupu.

Fantucci:
Aha, promiňte, takže firma, která nemá na vyplacení smlouvy, je z podstaty věci zdravá? Má dost peněz? [EDIT: Jo, a ten nulový základní kapitál, to je nejspíš taky tendenční, že?]

loanis píše:Samozřejmě zde se především bavíme o mentální vyzrálosti dotyčného. Pokud někomu jako svému klientovi sdělím interní informaci, předpokládám, že je dotyčný natolik duševně vyspělý, že nebude z povahy informaci dále šířit, což mu připomínám i upozorněním v e-mailu, nicméně tím, že učinil pravý opak jen ukázal, že jsem se mýlil.

Loanis:
Cituji vaši blahoslavenou patičku (e-mailu): Toto sdělení je určeno pouze uvedeným adresátům. Pokud nejste uveden jako adresát, nečtěte ho, nesdělujte jeho obsah, nekopírujte ani jinak neuvádějte do oběhu informace obsažené v tomto sdělení.

I průměrně inteligentní foxteriér druhé větě porozumí tak, že číst, sdělovat obsah, kopírovat či jinak uvádět do oběhu adresát SMÍ. Je-li p. H. adresátem vaší slátaniny, tak SMÍ uvádět do oběhu. Koneckonců to už tady bylo řečeno, takže tohle žalovat můžete, ale tak maximálně paní učitelce v druhé třídě ZŠ.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 3. 9. 2016 09:32

loanis píše:
Mate tam Patriku identifikacni udaje jako jsem zminoval vyse? Soudu uplne nestaci vas email a jmeno, to opravdu ne. Prosim o zaslani datumu narozeni a adresy. Diky.

Protože jsem pomalejší, tak mi zo došlo až teď. To si z nas nějaky fakan jen dělá srandu. Pokud ta firma fakt existuje, tak jediný koho by mohla žalovat je tenhle (doufejme) puberťák co jim ničí reputaci
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 09:56

libol:
No ona zatím existuje, ale privátně přiznává problémy a pak se čertí, když se to dostane ven. Nevím nevím, jak by se na to tvářil soud, kdyby se zjistilo, že ta firma - která nemá ve sbírce listin účetní závěrky - měla na sebe podat insolvenční návrh, ale místo toho zvýhodnila jednoho věřitele. Nevím nevím. Ale to brzo zjistíme, poněvadž tvrďák s nickem "loanis" bude jak známo podávat tu žalobu. Pokud si ovšem dokáže sám obstarat Patrikovy údaje. A to se zatím vzhledem k trapnému dyndání prvně jmenovaného jeví jako věc nejistá. :)

[EDIT: A teď mě napadá - není náhodou pravda, že když statutární orgán nepodá na firmu insolvenční návrh, i když ho podat měl, tak ručí svým majetkem? Ale to se vlastně asi taky zjistí až při tom soudě. Anebo by se toho mohl ujmout některý z věřitelů Loanisu a vzít věci do svých rukou.]
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 3. 9. 2016 10:20

Zajimavá diskuze. Co na to Jan Tleskač ? Je to flame ? Je loanis troll ? Dozvíte se v dalším vydání... :tleskani
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod loanis 3. 9. 2016 11:58

Pomalejsi jste tu zrejme vsichni. Vubec panove nechapete, ze se tu nepru pouze o zkopirovany email.

Naposledy zopakuji - prestante tu opakovat nesmyslny o insolvencnim navrhu, kdyz ocividne o podnikani a jeho principech nemate ani sajnu. LOANIS nikomu NIC nedluzi, tudiz neni duvod podavat insolvencni navrh. Dale reagovat nebudu.

Patriku, jste narozen 17. srpna 1967 a bydlíte na adrese Bartákova 1108/38, Krč, 140 00 Praha 4? Prosím o potvrzení. Díky.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 12:23

Loanis:
Splňte si svoje povinnosti a neotravujte.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 3. 9. 2016 12:31

Ja myslim, ze v tuto chvili si jiz kazdy udela obrazek o tom, kdo je tu troll a kdo nema argumenty a kdo jen predhazuje neustale dokola tu samou nepravdivou informaci.
loanis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 3. 9. 2016 12:33

Loanis:
Vaše firma nemá ani na vyplacení předmětné smlouvy, natož základní kapitál. To jsou vaše slova. Navíc nejspíše neplníte povinnosti vůči rejstříkovému soudu. Máte pocit, že postupujete s péčí řádného hospodáře?
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod loanis 3. 9. 2016 12:37

Moje slova půl roku stará. Pan H. už však zapomněl zkopírovat pokračování mého emailu, kde jsem mu jasně napsal, že mu garanci odkoupíme a také jsme tak učinili. I přesto že dlužník splácel. Účetní závěrky jsme na soud odesílali, dohledal jsem už i potvrzení z DS. netuším proč tam nejsou.

PS: Základní kapitál nemá většina firem po rozjezdu, základní kapitál není od toho, aby ležel na účtech a koukalo se na něj. Základní kapitál slouží k investici a rozjezdu podnikání.
loanis
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků