refinancování hypotéky a registry

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Karel11 24. 1. 2017 13:05

Asi za 20 měsíců mě čeká refinancování hypotéky na 1,6 M Kč. U stejné instituce mám potom ještě jednu hypo na zhruba 250 tis. Máme s manželkou po jedné kreditní kartě, které splácíme v bezúročném období a pak už nic. Zajímalo by mě jaký mají KK vliv na skóring? Jinými slovy jak dostat co nejlepší podmínky při refinancování? Zrušit kreditky či to neřešit? Díky
Karel11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 24. 1. 2017 14:15

Nevím jak vážně se to bere u refinancování, ale jinak kraditka se většinou počítá jako 5% z úvěrového rámce
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod mobilman 24. 1. 2017 14:49

Oficialne tu informaci nepotvrdi zadna banka, nebo kazdy pracovnik pobocky nejak jinak, ale ja vzdy zastavam nazor byt v pozici co nejvice bonitniho - takze KK pryc, at je moje uverove zatizeni co nejnizsi a vyjednavaci pozice co nejlepsi.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 24. 1. 2017 22:43

Pokud je to až za 2 roky, kreditku bych nyní nerušil, ale dal si opravdu obrovský pozor splatit vše v bezúročném období a samozřejmě bez prodlení. Takže dávat bacha na dovolený, nemoci apod., aby člověk z nepozornosti nezaplatil pozdě.

Pokud bude bance kreditka vadit, tak požádá o snížení úvěrového rámce, nebo zrušení kreditky.
astrapa
Přeborník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků