Kreditky Wizz air

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 1. 2019 06:10

Na Silvestra jsme se byl proletět s Wizz a zaujal mě inzerát v palubním časopise. Nabízí tam kreditku Wizz vydávanou v různých zemích, ze sousedních Polsko a Maďarsko. Je tu trochu jazyková bariéra, tak než budu zjišťovat, jestli je možné kartu získat i pro nerezidenta (trochu vkládám naděje do té maďarské, neb ji vydává Erste, třeba by šlo zařídit přes službu Erste Premier), tak se chci zeptat, jestli má někdo zkušenosti s platbami na poště v Polsku a Maďarsku, zda to jde.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 2. 1. 2019 07:13

V Polsku je možné platit na poště kartou:
https://media.poczta-polska.pl/pr/37108 ... pobraniowe
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 1. 2019 08:05

Kdyby se chtěl někdo pustit do zkoumání. Na podmínky polské banky se mi díval kamarád, který umí polsky a našel tam, že držitel karty musí mít trvalé bydliště v Polsku, tak tudy asi cesta nepovede.
Přílohy
IMG_20181229_0806003.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2019 08:16

Na webu jsou informace i v angličtině, pro žádost o maďarskou cobrand kreditku Wizz Air je nutno být taky rezidentem, resp. požadavek je i na maďarský bankovní účet a status zaměstnance u společnosti se sídlem v Maďarsku:
https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/partner-services/wizz-credit-card/wizz-credit-card-hungary píše:WHO CAN APPLY FOR WIZZ AIR CREDIT CARD?
private individual over 18 at the time of the application,
has domicile in Hungary,
is resident private individual who has had a retail account kept at least for 2 months with a bank acting in the territory of Hungary and
has at least 3-month permanent employment relationship with a company registered in Hungary,
has at least net 80 000 HUF regular and certified income per month deriving from pension or employment, and
has his/her own telephone (mobile or fixed line telephone registered at the address or place of abode of the applicant), meets the requirements of the bank’s credit evaluation and has the necessary documents.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 2. 1. 2019 12:31

Je to tak, clovek musi mit trvale bydliste v Polsku.

https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Re ... 1.2018.pdf
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 6. 2019 19:41

To je ten volný pohyb osob a služeb na společném trhu? Není to trochu diskriminační?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků