Mate uver u Cetelem?

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 18. 1. 2008 15:20

Jiri O.: to sis jako vyrizoval pujcku sam pro sebe? Trosicku divne ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 26. 1. 2008 02:29

no asi jo, proc by nepozadal :) muze preci kazdy...
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 1. 2008 20:40

mobilman: spise je to trapna reklama na sluzby tehoz cloveka :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pecuch 27. 1. 2008 19:38

Pujcku u Cetelemu mam uz druhou, na prvni jsem preplatil par stovek a druhou na koupi notebooku mam zdarma. Tak plna spokojenost.
2016 Ford Mondeo 2.0 TDCi
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2008 20:13

Pecuch: par stovek? Takze sis pujcoval v radu desetikorun? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 13. 3. 2008 22:21

Vstricnost v Cetelemu je opravdu velmi dobra....Chovaji se ke klientovi se vsi uctou !
Napr. Home Credit je nehorazna firma ktera se chova ke klientum opravdu dost hnusne !
kolda55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pecuch 14. 3. 2008 08:21

Ne, bylo to v radu tisicikorun, neco kolem 20.000,- a opravdu to navyseni bylo nizke. Vsem Cetelem doporucuji, vstricne jednani na pobocce v Brne, nizke uroky a pres internet bez poplatku. Navic maji i dobrou kreditku Aura. :D
2016 Ford Mondeo 2.0 TDCi
2014 Honda Integra 750
2006 Yamaha FZ1 Fazer
Pecuch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 30. 5. 2008 06:30

ja som vyuzil kartu aura ,pozical som si 40.000sk s tym ze mesacne budem splacat 2000sk. minul som to naraz a nejak mi to financne nevychadza a preto vzdy ked vlozim 2000sk na konci mesiaca ich vyberiem. Chodia mi vypisy a to mesacny urok 700sk plus nejake poistenie a vedenie uctu co robi asi 100sk, tak mne to pripada dost nevyhodne, alebo to tak ma byt? vdaka za odpoved
janyH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 30. 5. 2008 08:00

janyH: vitej v realite.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 3. 6. 2008 16:36

sauron: tak teda rozmyslam ci nezobrat z Tatra banky nejaky vyhodny bezucelovy uver , vyplatil by som celu ciastku u cetelemu popripade si kupil vytuzene ojazdene auto, co myslite je to vyhodne? necham si poradit. Islo by o sumu cca 130 000sk
janyH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 6. 2008 21:31

Máš problémy se splácením 40 kSk a chceš si půjčit dalších 130? Vítej v pekle, nešťastníku...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 6. 2008 22:39

Tomáš Marný: takhle zije pomerne dost lidi v populaci. Osobne to nechapu :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2008 01:07

To S474N: Já to bohužel taky nechápu, ale mám s tím osobní, či spíše rodinnou, zkušenost. Prostě čím větší blbec, tím víc si půjčí a je mu jedno, jestli to bude moct splácet nebo ne. Přímá souvislost s IQ...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 4. 6. 2008 11:01

Taky jsem si pujcoval od Cetelemu pred tremi roky. Zarizovali jsme byt a kolega me upozornil na akci, kde pri koupi nabizel eshop uver u Cetelemu RPSN kolem 10% nebo bez navyseni splatit pujcku do 3 mesicu. Pucka byla asi 75tisic, splacena bez koruny navyseni, bez zadnych problemu.

Za dalsi rok byla podobna akce, limit byl ale snizen asi na 50 tisic, tentkrat jsme kupovali drazsi elektroniku asi za 35tisic, ale ten uver nam zamitli bez udani duvodu. A to s cistym zaznamem v registru, ale uz nas nechteli na dalsi tri mesice sponzorovat :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 6. 2008 11:34

4honza: asi tak, videli ze splacis a ze z tebe nic navic nekapne, tak to radeji zamitnuli rovnou :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků