Podvodníci s připojištěním v Euronics

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 4. 2018 12:14

No tak to je dobře, ono medializace v okurkové sezónně by asi pro firmu nedopadla dobře.kdybys to nacasoval na léto, tak by zpráva nezapadla mezi dalšíma.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 4. 2018 17:08

Tak nakonec jsem vyjednal celkovou slevu z původního účtu 40%... a to už se vyplatí. :D
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 13. 4. 2018 21:59

To jo, je videt, jak maji nadsazene ceny.
apryl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 4. 2018 22:03

Lednice byla vybrána za cenu stejnou jako má nejlevnější konkurence....museli zkrátka dát pořádnou slevu za své Šmejdské jednání, jinak reportáž na TV... :D
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jiri_Finex 14. 4. 2018 08:25

Potvrzuji, že medializace nebo alespoň hrozba medializace je prakticky nejlepší způsob jak se bránit šmejdovskému jednání. Tím nechci odrazovat od právních kroků, ty je dle konkrétní situace vhodné podniknout, ale zveřejnění šmejdovského jednání je účinné a zároveň preventivní opatření.
Před nekolika lety jsem zjistil, že se manželka nechala svou příbuznou pojistit formou investičního životního pojištění. Tou dobou už zaplatila několik splátek, celkem cca 17tis. Když jsem jí vysvětlil, že ješte ani nezaplatila provizi za sjednání a úroky ani zdaleka nepokryjí inflaci, pochopila svůj omyl. Zástupci pojišťovny sice souhlasili se zrušením smlouvy, ale to by nedostala nic zpátky. Když jsem jim vyhrožoval medializací postupu a podmínek jejich investičního životního pojištění, tak raději akceptovali odstoupení od smlouvy a celou dosud zaplacenou částku jí vrátili. Dobře si spočítali, že je pro ně výhodnější dále klamat další ovečky ještě nekolik let, když se to veřejně profláklo až v současné době - viz soudem zneplatněné smlouvy o investičním životní pojištění. Ta příbuzná, která manželku pojistila, ji řádně neinformovala o skutečných podnínkách. Z toho plyne další závěr. Vždy buďte velmi opatrní na jakékoliv finanční produkty nabízené neprofesionálními příbuznými.
Jiri_Finex
Návštěvník

Předchozí stránka