Nejvýhodnější pojištění pro každého

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod miškaH 16. 5. 2018 14:57

Platíte mnoho peněz za životní nebo úrazové pojištění popř. uvažujete nad založením? Znám osvědčeného poradce, který Vám s tím pomůže, nabídne Vám pojištění lepší a ještě na Vás bude čekat malý dárek jako na mě :). Já platila X let zbytečně drahé a nekvalitní pojištění a pán mi s tím opravdu neskutečně pomohl, proto se chci nějakým způsobem odvděčit i já jemu a nabídnout Vám případně bližší do zpráv. Za zkoušku nic nedáte. Havlová
miškaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 17:10

Pojištění platí dobrovolně jen hlupáci, když se opravdu něco stane, stejně pojišťovna neplní, protože na to je výluka.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miškaH 16. 5. 2018 17:57

Tak hlupákem je v tuto chvíli asi 98 % českého národa. No a pokud vám někdo doporučil něco s výlukami , které se vás týkaly, tak jste zřejmě nenarazil na dobrého poradce. My nabízíme kvalitní poradenské služby.
miškaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 18:13

No jasne, my tu ale vsichni vime, ze pojistovak vychazi ze slova podvodnik.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 16. 5. 2018 18:13

Super vlákno, spamer debatuje s trolem :-)
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 18:20

Kdo bude mit vetsi vydrz? ;-)
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 5. 2018 18:33

To je ovsem velmi zajimave, nejprve tu mame X prispevku/temat, kde se vyzdvihuje nejaky "osvedceny poradce" a razem je to v rovine "my nabizime" :mrgreen:

Tedy klasicky komercni vyjeb za nekomercnich podminek (cti reklama zdarma).
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 18:43

Vsak to pisi, pojistovak vychazi ze slova podvodnik. :-D
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 16. 5. 2018 19:34

Tak to pipinka zkousi, no.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 19:36

Jenze tady neprisla mezi standardni hlupaky, no.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 5. 2018 21:34

eeet píše:Pojištění platí dobrovolně jen hlupáci, když se opravdu něco stane, stejně pojišťovna neplní, protože na to je výluka.

Já ti nechci kazit tvé modrobolševické přesvědčení, ale nevzpomínám si, že by mně pojišťovna někdy neplnila... Ono zase těch pojistných událostí nebylo moc a třeba u auta to bylo z POV viníka (bez problémů včetně 100% úhrady zapůjčení náhradního vozu), jinak namátkou vzpomínám na dítka s úrazovým pojištěním u Kooperativy, plnění 2x dcera (zde byl akorát jednou problém s obcí, která měla hradit spoluúčast a uhradila ji až po sdělení starostovi, že to dávám k soudu), 1x syn... Pojištění bytu u té samé pojištovny, zaklapnuté dveře, za 45 minut odemčeno v rámci asistence k pojištění...

Mám dojem, že ten brekot a kvílení nad špatnými zkušenostmi s pojišťovnami vychází od P.I. Tomců, kterým někdo nabourá auto a oni si přitom zkusí nechat opravit i šrámy, které si 5 let před tím způsobili sami... Na což se pochopitelně přijde, dotyčný se dostane na černou listinu, kterou pojišťovny sdílejí (což P.I. Tomec samozřejmě netuší) a už se to s ním veze...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 16. 5. 2018 23:37

No kdyz si ty sve plneni z dobrovolneho pojisteni spocitas, tak ti vyjde, ze by bylo levnejsi pojisteni neplatit. Az bude vyse plneni prevysovat vybrane pojistne, tak si najde pojistovna vyluku.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 17. 5. 2018 08:43

Zajimave, ze se mne pojisteni auta vyplaci uz deset let. Staci radne bonusy, obchodni sleva a mala spoluucast.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 5. 2018 09:02

Havlová, za reklamu se obvykle platí!
A zaplevelit takhle asi 5 vláken, to je na ipBAN! :roll:
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod miškaH 17. 5. 2018 14:15

ROlda78 píše:Havlová, za reklamu se obvykle platí!
A zaplevelit takhle asi 5 vláken, to je na ipBAN! :roll:

A ono je něco špatného na tom, že chci lidem nabídnout pomoc? Vnucuji snad někomu něco a otravuju ho s tím? Pouhá nabídka pro ty, co mají zájem. Těm, které to pohoršuje a otravuje se velmi omlouvám.
miškaH
Kolemjdoucí

Další stránka