povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 7. 8. 2018 18:58

Bez pozvanky to nejde ne?
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 8. 2018 22:56

Srovnavace opravdu nebrat, pobocka/pojistovak mne dali vzdy lepsi nabidku.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sauron 8. 8. 2018 05:24

1.5TSI píše:Bez pozvanky to nejde ne?

Nevim, kazdopadne me ta jejich kalkulacka na webu ukazala cenu pred tu jejich eventuelni vratku nizsi jen o 300 kc nez je nejlepsi nabidka od klasicke pojistovny co mam. Navic u nich k POV nejde pripojistit celni sklo. Takze je resit dal nebudu.
Sauron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 8. 8. 2018 06:15

Vyzkoušej
https://online.allianz.cz/web/povinne-r ... pojisteni/
2 dny jsem tak zkoušel různé kombinace, pak mi zavolali a dali ještě o něco lepší nabídku.
Informace musí být pravdivé, ověřují si ze svých databází.
Trochu vopruz je, že musíš auto dát ke schválenému autoservisu pro kontrolu počtu kilometrů a pak ročně posílat fotku tachometru.
Ale ručení i hav. pojištění nakonec za cca 2500/rok...ale závisí na hodně parametrech...
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sauron 8. 8. 2018 06:46

Ano, od Allianz prave mam zatim pro ma najvyhodnejsi nabidku :)
Sauron
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 08:57

Sauron píše:

Nevim, kazdopadne me ta jejich kalkulacka na webu ukazala cenu pred tu jejich eventuelni vratku nizsi jen o 300 kc nez je nejlepsi nabidka od klasicke pojistovny co mam. Navic u nich k POV nejde pripojistit celni sklo. Takze je resit dal nebudu.

Tam jde jeste o to, ze kazdorocne cast zaplaceneho pojistneho vratej podle vyse zisku, kdyz nemas pojistnou udalost.
http://www.ceskenoviny.cz/pr/zpravy/prvni-klubova-pojistovna-vam-vrati-usetrene-penize-za-pojisteni/1577784
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 8. 8. 2018 08:57

Sauron píše:

Tam jde jeste o to, ze kazdorocne cast zaplaceneho pojistneho vratej podle vyse zisku, kdyz nemas pojistnou udalost.
http://www.ceskenoviny.cz/pr/zpravy/prvni-klubova-pojistovna-vam-vrati-usetrene-penize-za-pojisteni/1577784
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sauron 8. 8. 2018 15:48

Jo, to vím, s tů hypoteticků vratků už ta cena vychází zajímavěj, ale na to nebudu spoléhat.
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 8. 9. 2018 12:26

Zdravím všechny,

máte prosím někdo doporučení na konkrétního pojišťovacího poradce (manažera skupiny, ředitele agentury, apod.), který by zvládl sáhnout na agenturní kupon, nebo udělat flotilu od 1 vozidla? Je úplně jedno odkud je, tzn. vyřeší se to na dálku, nebo se dohodneme na schůzce.

Jde mi o to dostat se na lepší podmínky se stávající POV/HAV (cca 21 tis. Kč ročně s 0% spoluúčastí => tzn. ano, vyplatí se mi to). Případně pak převést další 2 auta.

Internetové srovnávače jsou dle mých zkušeností naprosto k ničemu a ceny jsou tam mnohem horší, než-li když si to člověk "vyběhá".

Díky moc.
Mufinmufi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 8. 9. 2018 15:24

Mufinmufi:
Pokud se vám vyplatí pojištění s 0% spoluúčastí, tak žádné pojišťovně se zcela jistě nevyplatí vás pojistit.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 9. 2018 18:03

Jenom ji ovsem bude chvilku trvat, nez na to prijde.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 9. 2018 17:25

U drahého vozu se samozřejmě z logiky věci vyplatí. Kooperativa na kterou si nemůžu stěžovat ho pokud vím ale už nenabízí.

Vůz ovšem stárne a tak je mi líto vyhazovat tolik ročně, což je důvod proč zvažuji změnu. Ta by se mohla ubírat směrem lehce vyšší spoluúčasti (např. 2%), nebo 5% integrální frančízy, kterou já osobně považuji ještě za lepší jak 0% spoluúčast.
Mufinmufi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Martaa_s 11. 9. 2018 08:42

Fakt si myslíte že jsou srovnávače nanic? Neexistujou mezi nima třeba světlé vyjímky? Já si teď dělal kalkulaci tady a vyšlo mi to levnějc než moje součastná pojistka co mi dělal makléř. Ale kdybych to měl porovnat se všema existujícíma srovnávačema a ještě samotnýma pojišťovnama, tak to by mi asi hráblo.
Martaa_s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 9. 2018 09:44

Mufinmufi píše:Vůz ovšem stárne a tak je mi líto vyhazovat tolik ročně, což je důvod proč zvažuji změnu.

Snížit cenu, na kterou je auto pojištěné, tě nenapadlo?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 14. 9. 2018 11:58

> Snížit cenu, na kterou je auto pojištěné, tě nenapadlo?
Díky za tip. To už jsem samozřejmě udělal. Je otázka jestli to má nějaký význam, protože pojišťovny i tak mají své interní systémy, které vůz ocení. Navíc ne každá podle toho stanovuje pojistné.

> Fakt si myslíte že jsou srovnávače nanic? Neexistujou mezi nima třeba světlé vyjímky? Já si teď dělal kalkulaci tady a vyšlo mi to levnějc než moje součastná pojistka co mi dělal makléř. Ale kdybych to měl porovnat se všema existujícíma srovnávačema a ještě samotnýma pojišťovnama, tak to by mi asi hráblo.
Ano, léta zkušeností a srovnávač vyjde vždy hůř. Samozřejmě jsou makléři a makléři. Člověk holt buďto platí, nebo si vyběhá slevu a ta je dle mých zkušeností někdy i více jak 100% oproti tomu, co platil předtím.

Teď jsem si dal HAV do kalkulačky na srovnatoru a vyšel mi tam HAV all-risk od Direct na 43.000 Kč ročně a to navíc 3% (nyní mám 0%). Nyní platím polovinu vč. POV.
Mufinmufi
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor