Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 12. 2018 15:07

je třeba (mimo mail) ještě skutečné jméno, piš SZ
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod freakys 9. 12. 2018 17:17

vyreseno, diky.

ze je tady i primo thread o klubove, jsem si predtim nevsiml...
freakys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LGA 17. 2. 2019 08:13

Davidovv píše:Urcite bych se podívl na stránku epojisteni je tam srovnani všech pojistoven a můžeš si vybrat, kde te to vyjde nejlevnenji.

Na epojisteni mě to vychází nepěkně draho. Tak jako každý rok jsem vyzkoušel několik internetových srovnávačů.
Nejlevněji to vyšlo na povinne-ruceni.com
Nejlevnější nabídka u epojistění je AXA standart za 4115 Kč.
U povinne-ruceni.com ta stejná AXA vychází na 2265 Kč :shock:

Druhé nejlevnější je ČSOB za 2544 Kč.
Navštívil jsem pobočku ČSOB a dostal jsem ještě níž, než u AXA :-)
Tak ještě navštívím pobočku AXA, ať mám srovnání.
Kdyby nebyla původní pojišťovna chamtivá a místo zdražení o 200 Kč cenu alespoň ponechala, tak jsem nejspíš zůstal.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 2. 2019 09:02

Nejlevněji vychází v mém segmentu klikpojisteni a to opakovaně i loni a letos.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MiASX 17. 2. 2019 09:49

A co prvni klubova, zkusili jste? Vraci pry cast pojistneho v pripade beznehodoveho prubehu.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12064565#p12064565

Údajně kazdy rok vrací 36% zaplaceného pojistneho pri beznehodovem prubehu.
https://www.ceskenoviny.cz/pr/zpravy/prvni-klubova-pojistovna-vam-vrati-usetrene-penize-za-pojisteni/1577784
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 2. 2019 14:21

U mě Klubovka vychází cca o 30 % dráž než mám teď u Directu, bez nehody bych se dostal cca na cenu Directu, takže zatím nepřecházím.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slávka1 8. 4. 2019 20:31

Pořídila jsem si auto a nevím, jaké povinné ručení bude nejlepší. Docela tápu a po přečtení diskuze na tom nejsem o nic líp. Bydlím na malém městě a máme tu jednu pojišťovnu a tak jsem hledala na netu a vyběhly mi tyhle webovky https://www.srovnator.cz/povinne-ruceni/. Myslíte, že tam lze vybrat to nejlepší pojištění ... Cena versus služby?
Slávka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 8. 4. 2019 21:00

vygooglilt "kalkulátor poviného ručení"...u mě nejlevněji vyšel kalkulátor "klikpojisteni", minulé roky "povineruceni.com", je jich mnoho, chce to vzájemně srovnat všechny kalkulátory pro daný typ vozidla.
Můžu doporučit další bonusy i jinde, pište do SZ mě.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slávka1 11. 4. 2019 13:02

Děkuju moc. Kouknu a porovnám.
Slávka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jkbstpnk 11. 4. 2019 14:40

mojmax píše:U mě Klubovka vychází cca o 30 % dráž než mám teď u Directu, bez nehody bych se dostal cca na cenu Directu, takže zatím nepřecházím.


Požádal jsi o nabídku, nebo jsi použil jejich kalkulačku? Mně v kalkulačce vyšlo také asi o 20 % více, ale požádal jsem o nabídku mailem a jako podklad pro výpočet přiložil současnou smlouvu od Directu a cenu dorovnali. Uvidíme, kolik na konci roku vrátí, ale co jsem viděl, tak v minulých letech to byla zajímavá procenta. Pokud chcete někdo pozvánku, napište.
jkbstpnk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 4. 2019 07:05

Pokud by nabídku pouze dorovnali, tak nemá cenu přecházet, nic neušetřím, museli by jít ještě níže, což pochybuji.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 12. 4. 2019 07:18

Asi jsi nezapočítal ještě tu výhodu, že při bezeškodním průběhu část zaplaceného pojistného vrátí. Samozřejmě je to výhoda jen pro ty, co nebourají.

https://www.prvniklubova.cz/cs/jak-to-funguje.aspx
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 4. 2019 20:30

To jsem právě započítal, jak jsem psal, vyšlo by to šul nul.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod MMilan4 6. 12. 2019 20:22

prvniklubova - je to jen marketingový chyták, aby lidé měli pocit, že získají něco, co jiní nemají. Ale souhlasím, že nejlepší srovnavač povinného ručení je epojištění. Proč ztrácet čas s jednou pojišťovnou, když můžete za stejný čas zjistit ceny u všech?
Odkaz na online kalkulátor povinného ručení zde:

httsp://www.epojisteni.cz/
Je to jednoduché porovnání VŠECH ověřených pojišťoven = nejlevnější povinné ručení online.
MMilan4
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků