povinne + havarijni pojisteni auta. Kde je nejlepsi?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 3. 2018 09:53

Co je to za pitomost? Pokud jde o POV a ne o havarijko (kde mohou být nějaké požadavky na řidiče apod.), tak je zcela jedno, jestli je pojistníkem vlastník vozidla nebo prabába věčného žida.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 09:59

To je ovsem jina situace, o pojistovnach je zname, ze hledaji jakoukoliv moznost neplnit. Kdyz pojistovne neoznamis zmenu vlastnika a provozovatele, je to jiste poruseni pojistne smlouvy a zastupny duvod neplnit v pripade pojistne udalosti.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 28. 3. 2018 09:59

Kdyz pri uzavreni smlouvy uvedes spravneho vlastnika a provozovatele, tak je vse v poradku i kdyz je od nich pojistnik odlisny.
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 4. 2018 08:50

Na super cenu u auta a u motorky ovšem ne u vozíku jsem se teď dostal u Klubové pojišťovny - propočet si uděláte na stránkách sami. Pozvánku můžu zaslat na mail - kdyby měl někdo zájem tak PM.
blackwork
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 7. 4. 2018 09:12

Tak rekni rovnou cenu, na kterou jsi se u ceho dostal.
apryl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 4. 2018 13:00

No nevím, u té Klubovky mě vyšla základní cena roční pojistky na 1379 Kč (270 Kč vrátí) a ČPP Sporopov mám nabídku na 1119 Kč..... ale poptal jsem Klubovku osobní nabídku na míru, tak uvidím další cenu...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 8. 4. 2018 10:18

Mě tam u té klubovky vyšla pojistka draze povinné+havarijní. Nicméně ozvali se sami a pak nabídli úplně jinou cenu o malinko levněji než jsem měl u konkurence. Ale už bylo pozdě. Letos zvažuji, jestli je zkusím oslovit znovu před výročím smlouvy.
Jenže mám takové dilema. Jak to pak funguje při vyřizování pojistné události. Měl jsem předloni menší nezaviněnou nehodu, ale škodu jsem řešil přes svou pojišťovnu. Dal jsem auto do autorizovaného servisu, podepsal papíry a oni si vše vyřešili sami s pojišťovnou. Obávám se ale, že s klubovou pojšťovnou asi mít smlouvu nebudou, jako mají s těmi velkými? Tj. musel bych si to řešit sám?
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod miškaH 16. 5. 2018 14:52

Dobrý den, pokud máte někdo zájem o povinné ručení, mohu doporučit jednoho skvělého poradce. Je ze společnosti, která zastupuje téměř všechny pojišťovny co jsou na trhu, tudíž vám sjedná to nejvýhodnější pojištění. V případě dotazů či zájmu mě neváhejte kontaktovat. Havlová
miškaH
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků